kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
tak, mam pm szeczółówe pan fajny, domek fajny jutro dzwonię i się umawiam na odwiedziny, bo niedziela to święta, a przyszłą niedziela tak daleko... pan pracuje w domu, pod domem ma zakłąd własny innych zwierząt nie ma,jak sądzę, magda by pisała streylkę pan zrobi sam duży dom, fajne tereny, dużo spacerów i opalanie się w ogrodzie :D oby się psiaki polubił i Astra się spodobałą!! bo zero innych chętnych na nią :(
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
AngieD załatwiasz coś jakoś z tymi psami? Ze swoim psem, robisz jakieś próby, jak się dogada z drugim w domu? -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
dziękuję ślicznie!! marta to moja siora to mi kasę przekaże :) dzięki Berto!! -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
w chwili, gdy go zabierałąm ze schronu, z daleka widział paną z 4-6letnim dzieckiem i bardzo do nich ciągnął i oglądał sie śmiałyśmy się, że chciał je zjeść :D oglądał się za obiadkiem -
nieeee to ludzie w kudowie zdr
-
Flip i Flap,znalezione na mrozie, oddane do schronu, oba w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
i nie porobiłam, bo się tak Bulim przejęłam -
ja dziś już wysiadam trochę spraw załatwiłam aha. marta. mam robić wizytę w tym tyg dla Sigmy z SOS. zerknij. potrzebuję niańki na jakiś wieczór :D odkłądam to od zeszłęgo tygodnia. w tym już muszę.podaj termin to jutro dzwonię i się z ludźmi umawiam
-
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
wysłałąm wszystkim pm z nr konta -
Julek, 2letni, piękny jamnik JUŻ WE WŁASNYM DOMKU!
kora78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
dziękuję dineh i Blodo za chęć dt dla jamnisia,. ale już niepotrzebne dt :) dziękuję za chęć pomocy :) marta wszystko już jest nagrane -
ahawątku jej robić nie będziemy, za króko jest. może wyjdzie sama. nie ma sensu naszego czasu, bo i ze starymi się nie wyrabiamy to wrzuć tu jej fotki dzwoniłam do niego. na pewno nie dał do działu zaginione, jeśli sam wyrzucił. jakieś to pomieszane bardzo. może mu ktoś ukradł, mozę uciekłą, ale z małymi razem? kradzież tylko chyba. albo nieudana sprzedaż 5azt na raz. nie wiem. można tam znó zadzwonić. nie pisz imionami, bo jak czytają?
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
dla mnie na już jest na NIE na bank trzeba odmawiać młodym dziewczynom ja dziś odmówiłam mojemu dt, który mi ziecko capnąć potrafi, do domu z dzieckiem w identycznym wieku. Bruner będzie miał wielu hętnych, grunt to dobrze wybrać, bo kolejna zmiana domu psa wreszcie "zabije". -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
dziekuje zaraz sie uspokoje i wysle wszystkim na raz -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
popłąkałąm sie huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
matko boska świętokrzyska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super!!!!!!!!!!! dzięki!!!!!!!!!! to po świętach Buliś pojedzie od razu, jak tylko Blod się zgodzi :)) ale super! te 4 mce myślę, że starczy, aby mu domek znaleźć na stałe już/ dziękuję bea_204!! :) to rozsyłąm dziś nr konta wszystkim :) -
płacić nic nie muszę a wejść się w to nie da, bo skasowali wszytsko, tylko tytuł został :D to robię od nowa
-
Flip i Flap,znalezione na mrozie, oddane do schronu, oba w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
no przydałoby porobię to dziś -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
agat21 super!! dziękuję bardzo! :) akurat na weta będzie :) to już tylko te deklaracje 40złbrakuje :) -
miałąm tel w spawiearona niestety odmówiłam wydania, bo pan ma dziecko 1,5 roku, zupełnie, jak moje.. z kielc ma zakłądać wątek w dziale- przygarnę. ciekawe, czy zrobi
-
nie tak oczywiście tytlko, że niezgodne z regulaminem i przytoczone paragrafy i odwoływaniu ofert kupna, kiedy można, a kiedy nie ja napisałam tylko o tym telefonie. więc pewnie przez to. albo coś podobnego,czego nie pamiętam zazwyczaj piszę tę rugułkę z głowy, na bieżąco ciekawa jestem, czy będę musiałą za to płacić, a wyrożnione było. w sumie 16zł
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
ale chłopak odmieniony! i obronię- TAK NA USZACH MIAŁ KOŁTUNY. nie tragiczne, bo miałam już 2 zadrzedziałe kudłsacze, to wiem, jak dredy i kołtuny wylądać mogą, a te nie kwalifikowały się do natychmiastowej pomocy w godzinę po zabraniu psa ze schroniska :) ludzie prywatni piszą,że szok? i dobrze. ale aż jeden mail? cieniutko :( ale Ci ludzie niw byli u nas na dogo, nie byli w żadnym schronie i na wsi i nie wiedzą, co się z psami wyprawia. Ciekawe, jakby wtedy reagowali? Słąbo z tą wiedzą, słabo :( kizi nie mówiłaś aby, jaki schron,jak rozumiem? i dobrze -
AHA i wywalili mi allegro, bo napoisałam, że psa nie oddam, jak nie będzie kontakltu tel przed licytacją... musze od nowa robić
-
Paula dzięki :) tzn już robisz Aronowi? naprawdę szkoda robić na pomorskie i mazury. z tak daleka pewnie się nikt nie zdecyduje leni, serio??? to może namow TZ na dt z Aronem i może w międzyczasie się zakocha w nim :) i poszkolić go będziesz mogła, jak lubisz :) z tą smyczą to nie ma takiej tragedii już. miałąm 2 godz u siebie wyciaganego spaniela z adhd, lekko agresywnego do ludzi. hasali chłopaki, aż miło patrzeć. spaniel wciąż chciała Arona ujeżdżać i Aron się w miarę dawał, ale jak już Aron wskoczył na spaniela to był pisk i warkot. ten spaniel to dopiero ciągnął na smyczy! przy nim Aron to miodzio. acz większy i silniejszy. leni wyślę Ci wieczorem foto Arona, jak kibluje w ogrodzie codziennie. specjalnie zrobiłam z okna mojego Aron zaczął lubić w zabawie łapać za buty i nogawki. Ma bardzo dobry węch, 2 dni temu wciąż węszył za kuną, która buszuje tutaj po ogrodach i działkach i uciekła sprzed nas o kilka metrów. I wczoraj kota ukrytego w ciemności, w krzakach wywęszył, a ja się dziwiłam, gdzie on tak ciągnie. Poważnie myślę nad zakupem szelek do nauki chodzenia na smyczy, po wypłacie niedługo, niedrogich leni, ja się nie wypowiadam, bo nie wierzę :D w to wszystko powyżej dodam,że transporty mamy za free do krakowa, bo do katowicco tydzien i ze śląska do krakowa obnsai jeździ i psiaki wozi regularnie
-
mi się przed oczami literka e dodała i tam,gdzie pisałaś- napisz- ja zobaczyłam- napiszę ;P to ja miałam pisać?? no ok, napiszę, ale tel nie mogę, bo na koncie mam 2zł Shila to suka w watku schrinu w dziale zagineła wyzej pisalam,ze w dziale znaleziony jest ta sama suka.dzwonilam wtedy od razu do wlasciciela,co dal ja-zaginela i mowie mum,ze suka jest w schronie i zeby tam sie kontaktowal.rto samo mowilam pani G. ona mowila,ze tam zdzwoni i wyjasni,bo suka z malymi w torbie byla pod schronem podrzucona pani I.mowila ostatnio,ze ta suka tam nie wraca. ze jest u nich do oddania masz jej fotki, daj na 1 strone,bo slicznota jest