kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
i co? pisałąs tam? aktualne?? shila, o jakiej pisalam kilka postow wczesniej- ta z uszami jak shar pei wisi na stronie nadal. ten wlasciciel jej nie odbirzee. nie wiem czemu, bo z panią nie dalo sie o tym dogadac wstaw ja zkizi na 1 strone,bo ladna jest bardzo wez jej foto ze stron yschrnu,a zreszta chyba jej robilas tez,bo Cie prosilam wtedy
-
Julek, 2letni, piękny jamnik JUŻ WE WŁASNYM DOMKU!
kora78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
a z kim ten trans?? za darmo? cholera, nie pisz- na dowó, bo zaraz znowu ludzie będą się dziwić, o co chodzi. tego nie wolno pisać -
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
kora78 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
jak powiecie,jaka to papuga to co nieco powiem o charakterze papugi, czy zadziera z psami, czy żyje swoim życiem -
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
kora78 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
leni,jaka to papuga?? -
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
kora78 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
u mnie możecie go na papugi przetestować :) podobnie można na gołębie na podwóku,ale pewnie i zuzi nie ma gołębi w polach... a na dzikie ptaki w ogóle? wróble, jakieś ptaki wypłąsza z łąk podczas spacerów? a jak te papugi są w tym domu trzymane leni? klatka jak wysoko? jak często latają? jeśli są 2 pokoje, papugi mogą latać w jednym, a na ten czas psiak niech czeka w drugim pokoju. No,ale papugi powinny parę godz dziennie latać, ale tylko w 1 zabezpieczonym pomieszczeniu, nie w kuchni, nie w łazience, nie na przedpokoju. więc jest mioejscy, by psiaka izolować -
ok, to jeszcze tytuł zmień jakoś, bo nieruszany, odkąd w ogóle wątek zaczęty wyleczone oko-prosi o ogłoszenia żeby o tym było i że stary?
-
Bąbel,jade do domku,miec rodzinke jest bosko:)dziekuje
kora78 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
no to opowiadaj wreszcie :) -
Flip i Flap,znalezione na mrozie, oddane do schronu, oba w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
bosze nikogo tu nie ma... tylko my wciąz -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
jestem pod wrażeniem, wiedzy i kompetencji fafloczki :) super dt dla rudego, taki, któy go wyprowadzi, a wcześniej dobrzez zdiagnozuje. bo to jest tu najpotrzebniejsze super,ze nie trzeba go na szybko wypychać, niech ma u faflok dt szkoleniowy i naprawiający jego zavhowania niepożądane. super,ze nie trzeba ds na cito udało się uchronić go przed uśpieniem, teraz faflok pomoże ocenić przyczyny jego złych zachowań i będzie wiadomo,czgo w ds szukać, a może i już rudy ds ma :) mnie sie Brubo podoba najbardzziej! żadne Gienki i Bogdany. a Łobuz może się źle kojarzyć, w ogłoszeniach jak będzie takie imię stało. no to teraz spokojnie- uffff chwila relaksu :) a fotki ogolonego poprosimy i mężą tak codziennie przeganiać polecimy :) -
Julek, 2letni, piękny jamnik JUŻ WE WŁASNYM DOMKU!
kora78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Ingrid na pewno nie raz wykorzystamy Twojego barata, bo to dla nas żywy skarb! od nas wiele psó jeździ do krakowa, a to już połowa drogi. potem,jak się okazuje też regularnie jeździ Bonsai, no i jak się okazuje mamy chyba stał dt kilkudniowy u Blood :) Tylko jej zawsze trzeba będzie coś na jedzonko wspomóć, jak to będzie często. Ingdrid, zgadzam się w pełni i super, że brat się zgadza, bo mój TZ bardzo dużo jeździ po całym kraju,ale nie chce dać się przekonać i wciągnąć w transporty, bo on mnie nie rozumie i dla niego auto to sanktuarium :( nic nie poradzę, może kiedyś będzie innym człowiekiem i zmieni pogłady. kizi czyli trans z krakowa do nowego sącza też jest? i to tak z marszu, czy dt w krakowie go trochę pootrzymać będziemusiał? bo im mniej dt tym lepiej dla psa w czw terazjest trans z wrocka? czyli w czw trzeba go brać i wieźć do wrocka?" ja może powieźć pkp bym mogłą, ale trzeba kasę na bilety dla nas a wyciąganie to Ty już wiesz. pm -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
nie mamy 100zl na hotel, a co na wykup ogloszen na ta chwile... -
i adopcja psa i adopcje.org
-
Julek, 2letni, piękny jamnik JUŻ WE WŁASNYM DOMKU!
kora78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
i wyszło teraz tak: dineh zaoferowała się, że te 3 dni jamnisia u siebie w akademiku przetrzyma może też zamieszkać na ten czas u Blood, któa będzie brała buliego astowatego i prawdopodobnie psy będą jechały tym samym transportem,ale to jeszcze niepewne to mamy tymczasik na śląsku mamy tymczasik w krakowie kizimizi, czy państwo sobie go z krakowa odbiorą?? -
i zrobiłąm: cade animal auto gieła ojej kupie psa morusek kizi daj do 1 posta i usuń te kozy! :P
-
zabiertam się za kilka ogłoszeń
-
te, ciotka a co to za tekst w 1 poście? bu hahahaha
-
mercy i co z tym znajomym? pewnie nic, co? zróbcie tekst labkowi to poogłąszam na 6 portalach chociaż
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
ooo super !! to Rudy ma czyste konto :) na początek nowego życia lepszego życia i zmian na lepsze niedugo trzeba będzie jakoś ogłoszenia zmienić, jak już się dowiemy, jaki on ma naorawdę charakterek A z moim dt Aronem, młodzieniaszkiem tak hasali, tak się bawili, wskakiwali na siebie, masakra. Obu jęzory wisiały. Ale Rudy niechęnie dawał po sobie jeździć, Aron lepiej to znosił -
Nugatowi dorobiłąm: adopca psa ojej cafe animal morusek auto giełda
-
Flip i Flap,znalezione na mrozie, oddane do schronu, oba w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
marta widzę, dzięki :)