kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
Flip i Flap,znalezione na mrozie, oddane do schronu, oba w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
moze na niego zapoluję i zaoptarzę w obrożę z karteczką- głupi właścicielu ucz się na błędach i nie piszczaj psa samopas! ? ;P -
Flip i Flap,znalezione na mrozie, oddane do schronu, oba w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Flipa odebrał właściciel parę dni po oddaniu go do schrinu przeze mnie a Flapa wziął nie wiadomo kto, już po kw sorki, to ja powyżej pomyliłam imionami sama... i dalej bezobroży! ludzie nauczki nie mają, a pies cierpiał przez nich!! -
no i zaraz będą u mnie to go obfocę prędziorem :) wszystko ok, piesek grzeczny kizi TYTUŁ DO ZMIANY, ŻE PIES W DT
-
takowego mailika dostałam hehe Greetings , My Full name is John Winterhall .I work with a construction company{John Holt}.i went through the Puppy dog web site to see if i could purchase a Puppy for my daughter{Rose} as a birthday present because she likes dogs alot,and i want that to be as a surprise for her though ,Please endeavor to let me know necessary details about the Puppy,so as for me to commence with the payments,Thanks and God Bless. Regards, [email][email protected][/email] John
-
zdecydowanie ciała nabrała :) fajne fotki marta napisz, co z papryczką
-
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
zobaczę gona oczy w ten weknd, bo do schronu się wybieram Ale dzwoniłam i się okazało, że kastracji nie ma i na razie nie będzie parę tygodni, czy miesięcy. Bo ci jego kolesie z kojcó obok są wyciachani, bo byli lekko agresywni. Dlatego poecieli tak szybko. A Buli jest grzeczny i jemu się nie należy ;) Teraz lecą psy nowe, co z sukami siedzą w kojcach. U Buliego nie ma suki żadnej. Więc nie ma kastracji jednak :( -
Flip i Flap,znalezione na mrozie, oddane do schronu, oba w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
no i ciotki fotki żadnej na dowód nie mam, ale widziałam dziś Flapa na własne oczy, jak lata niedaleko mojego domu, po podwóku, nadal bez obroży sam jak palec, z ogonem dziarsko sterczącym do góry. Lata sobie i podsikuje co kawałek swoje psie zapaszki żyć nie umierać. a to ci heca -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
i wieści, co u psa? jak żyje teraz? ile to już dni? -
właśnie zaraz Barni będzie zabierany w schronie poczekali na pana po pieska :)
-
co u suńki? co z małymi??
-
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
słuchajcie dziewczyny okazuje się, że w schronisku teraz są masowe kastracje samców. Psy o 1-2 boksy wcześniej, niż Buli sa wykastrowane kilka dni temu, przed świętami. Więc albo Buli już też wyciachany, albo za jakiś tydzień będzie, jeśli idą kolejnmością boksów To, jeśl iza tydzień to warto czekać, ąz go ciachną i dopiero wtedy brać To poczekamy? Chyba zadzwonię i o niego zapytam... czy już po -
Wyrwane z rak czarownicy z Bedzina,Perełka juz wDS;)
kora78 replied to Blood's topic in Już w nowym domu
i co z ta panią Blood?? -
no bo możnaby samemu odwiedzać co pół roku :) na maila już odpisałam. to się po świętach ruszyło :) cieszę się, że leni wykrakała :D i szkoda mi innych psów, że na inne nikogo chętnego, a o Arona już kilka osó wstępnie chciało w ciągu tych tygodni
-
leni zaraz odpisze do tej pani nie dzwoniła do mnie miałam wczoraj jakieś połączenie nieodebrane z obcym numerem, ale było tylko raz. Widocznie słąbo komuś zależało, skoro więcej nie zadzwonił. Ja dzwonić nie będę na ten nr, nie wiem w ogóle, czy o jakiegoś psa chodziło. na maila zaraz odpiszę Wczorajsze telefony do mnie: nr 2 jeszcze nie oddzwania, więc może się rozmyślili po moim opisie.. nr 1 dzwonił jeszcze- popołudniu ta babcia jeszcze dzwoniła, a wieczorem cóka, do któej docelowo ma iść pies. Babci tylko głównie o jego wielkości, niewiele o charakter pytałą. Ale cóka nadrobiłą straty. Pół godz rozmawiałyśmy. Na moje słowa o pilnowaniu pełnej miski- i dobrze, niech broni, co jego, ma rację :D Ta babka blisko mieszka, podjadę do niej osobiście z TZ autem. Zrobię odrazu wizytę. Co innego, jak ds daleko, co innego, jak samemu można. Co innego pies obcy ze schronu, o którym nic nie wiemy, a co innego pies na własnym dt. Z tego względu preferuję ten dom. Babka bardzo mi się podobała, pies były niedaleko i mogłabym czasem jeździć go odwiedzać, nie byłoby problemów z jakimś odbiorem, co już raz miałyśmy z innym psem. Ja się na ten dom nastawiam. Aha, dzieci 10 i 18 lat, mieszkanie 50m kw, 3 pokoje,ale jeden jest cioci. Mała mieścina, więc tereny spacerowe fajne. Dożywotnio ma nie biegac luzem. Bez ogrodu i ogródka działkowego... ale... do pani z Poznania zaraz napiszę, ale tam są dzieci młodsze. Mamy teraz akcje z agresywnym psem i ja też uczulona na Arona jestem i na dzieci. No,ale 10 lat to nie 5-6 przecież. paula fotki udało mi się wreszcie wstawić, więc już nie wysyłam :) dzięki za chęci :) wczoraj mocy nie miałąm na wysyłanie, a i dobrze się stało, bo się wreszcie nauczyłam, z innej przeglądarki, niż dotychczas
-
[URL="http://img231.imageshack.us/i/1008861.jpg/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7717/1008861.jpg[/IMG][/URL] ostatnie foto na dziś
-
[URL="http://img52.imageshack.us/i/1008836.jpg/"][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3515/1008836.jpg[/IMG][/URL] foto kolejne
-
[URL="http://img37.imageshack.us/i/1008826.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/1613/1008826.jpg[/IMG][/URL] wreszcie fotka
-
[URL="http://img90.imageshack.us/i/1008821.jpg/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/4837/1008821.jpg[/IMG][/URL] czy wreszcie udało mi się foto wstawić?
-
właśnie :D marta nie chwali się, że Bilbo ma 700 obejrzeń na allegro!! i zero obserwatora nawet :( a marta sprytnie tak tytuł zrobiła, że Bilbo wyskakuje w dziale bokser
-
dzień dobry piesku