Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. a gdzie jest pies i gdzie ma być ta operacja? bo ja się pogubiłąm. tanitka, fajnie :)
  2. to dziewczyny dajcie w temacie i 1 poście, żw szukamy dt na czas rekonwalescencji na cito i działąmy ja mogę porozsyłać wątek trochę. ale musi być w 1 poście na bieżąco, nikt nie będzie kopał kilkanaście stron
  3. Blood ma 2 sunie na dt i 2 swoje psy. Plus Bul ito trochę za dużo już by było. Więc czekamy, ąż chociaż 1 sunia do ds pojedzie, ale perspektyw nie ma na razie :( Blood zrobiłaś już im wątek?
  4. czyli z tytułowego 70zl brakujacego mamy juz tylko 40 brakujace :) kizi wysylaj go wreszcie!
  5. ale leków przeciwbólowych nie dostaje :( co za życie z tak wielkim bólem :( to straszne! jak można się do tego przzwyczaić? nikt nie załatwi nic szybciej?
  6. ciotki w tym ogłoszeniu, tekście macie błąd od 2 lat w schronie i wiek 2-3 lata? dziwne. ktoś pomyśli,że to oszustwo jakieś poprawcie lepiej lekko
  7. to ja zrobie ale gratke cafe animal morusek moj pupil auto girelde adopcje org ale juz nie dzis
  8. są takie małę rozmiary, sprzedawałąm to wiem w kakadu
  9. mogę ale pisanie cokolwiek zawsze bilbuis w góę podbija przeprosiłam go przecież :)
  10. ja się cieszę, że Falfok się nie poddaje rano się wystraszyłam czytająć to wszystko
  11. [url]http://www.dogomania.pl/threads/181912-KudA-acz-Pompon-piAE-kny-senior-czeka-na-ratunek[/url] a teraz zadziała?
  12. to, że nauczył się żyć z bólem nie znaczy, że ma nadal z nim żyć. być dobrej myśli, że oko wytrzyma... a jeśli nie wytrzyma? kto będzie winny? ja nie rozumiem i nie godze się na to
  13. no pysk bardzo podobny, ale Aron ma białę skarpetki na przednich łapach
  14. co za cisza?? pisz na bieżąco kizimizi
  15. no to czekamy na domek teraz :)
  16. a czy on dostaje coś przeciwbólowego w ogóle non stop??????????
  17. ja tam wolę zawsze pisać i się łudzić i mieć nadzieję, bo może taka zebrana od wszystkich nadzieja właśnie sprzyja pomyślnemu rozwojowi wypadkó :) dziś tam dzwonię i się chyba na juutro umawiam. marta, jutro?? sory bilbuś za offy
  18. [url]http://www.dogomania.pl/threads/1819...eka-na-ratunek[/url] dziewczyny mały kudłacz ma tragicznie chore oko, martwe, rozpadające się! czuje ból taki, że gdyby człowiek czułdziesiątą część tego bólu to by po ścianach chodził! tak mówi wet pomóżcie
  19. [url]http://www.dogomania.pl/threads/1819...eka-na-ratunek[/url] dziewczyny mały kudłacz ma tragicznie chore oko, martwe, rozpadające się! czuje ból taki, że gdyby człowiek czułdziesiątą część tego bólu to by po ścianach chodził! tak mówi wet pomóżcie
  20. http://www.dogomania.pl/threads/181912-KudA-acz-Pompon-piAE-kny-senior-czeka-na-ratunek dziewczyny mału kudłacz ma tragicznie chore oko, martwe, rozpadające się! czuje ból taki, że gdyby człowiek czułdziesiątą część tego bólu to by po ścianach chodził! tak mówi wet pomóżcie
  21. [url]http://www.dogomania.pl/threads/181912-KudA-acz-Pompon-piAE-kny-senior-czeka-na-ratunek[/url] dziewczyny, kudłącz mały, kolorowy z rozpadaącym się martwym okiem, a bół taki, że jakby człowiek czuł jedną dziesiątą tego bóklu to by po ścianach chodził|! tak mówi wet!!! i pies w schronie! chyba będzie operacja pomóźcie jakoś
  22. też jestem za operacją na vito, skoro to ból aż taki wielki jak on może tak normalnie z tym żyć?? czy transporty są ważniejsze od ulgi w cierpieniu? NIE postaram się coś dorzucić, ale niewiele mogę
  23. oj to bardzo dużo!! im więcej cierpienia psa, tym więcej domó, smutne to trzeba ważyć o połowę mniej, niż się powinno, żeby Cię zechcieli :( przykro
  24. Faflok pytałąm tak, bo z Twoich wypowiedzi szło lekko, że już go nie chcesz trzymać. Że się zastanawiasz, co z nim zrobić. Ten dt we Wro ze szkoleniowcem,itp
×
×
  • Create New...