kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
mam świeże info siedzi psiak w kojcu z innymi i jest bardz grzeczny nadal w schronie u poprzedniego pana byłspuszczany ze smyczy w lesie i grzecznie wracał, trzymał się blisko
-
a no właśnmie, zuzia nic nie pisze
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
a jaka to karma? i czekamy na wieści zdrowotne a zresztą to chyba tylko ja czekam :( nikogo nie ma na wątku więcej? jak w tytule jest DT to już każdy ma gdzieś :( -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
w 2 dni przytyła? nikt nie uwierzy ;P to czekamy jutro na wieści po wecie :) przypominam o kropkach i przecinkach:D -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
u mnie i w drugim dt też bardzo dużo piła, a nie szalałą z nikim. wzmożeone pragnienie może być objawem jakiejś choroby chyba trzeba jakieś badania zrobić, może mocz? co sądzą inne ciotki?? -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
wyluzuj się jak tam sunia po dniu dzisiejszym?? -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
a dasz radę na pewno z pracą zdążyć? szkoda,że dziś nie dało rady, też po stażu -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
czyli jeśli nie w sobotę, to kiedy pójdziesz? -
no ten pan to jak dla mnie dar z nieba :) trzeba go dograć, wizytę itp jeszcze wczoraj miałam tel od pan z norwegii, któa ma astrę na naszej klasie w swoim profilu i pytałą,czy sunia już ma dom, czy ma ją z nk już usunąć. mówiłam,że są 2 chętne,ale czasu jeszcze trzeba na odbiór, itp pani mówiła,że ma w rodzinie mixa akity z husmym i kochany pies, mądry itp ale ucieczkowicz straszny. mają go w domu z ogrodem dobrze ogrodzonym i pies się podkopuje i wciąz wymyśla, by uciec. a obrożę z impulsami elektrycznymi i tylko raz jej użyli i to było coś strasznego ta pani ze wsi już nie dzwoni. ona tak tłumaczyła, że jak jest brama otwarta to pies musi być zamknięty, u nich w domu psy nie mieszkają. takie "wsiowe"poglądy, a w internecie psa szuka....
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
sunia dojechała do stałęgo dt. całą michę jedzeniw wyczyściła. szalała długo wieczorem ze szczeniakiem na ds. w ogrodzie. byłą na spacerze w parku, biegała bez smyczy i nie uciekałą, słuchała się. ale poprosiłam Blood o niespuszczanie jej więcej, przez jakiś czas. W sb sunia idzie na morfologię po morfologii dostanie tabletki na robaki teraz sunia śpi po podrózy i stresach ostatnich dni -
o to luzik. to nie jest żle z kasa :)
-
ok,kizi widziałam maila. powysyłam sms, bo na więcej mnie nie stać. dzięki amensalizm, to nasza sunka sie miesci w tej czworce dla Ciebie :D to jak w mordę strzelił :) tam jest york,kundelek i szczeniak wilczaka malusi. każdy domownik prawie, ma swoje psa, za któego odpowiada. astra ma być psem głowy rodziny
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
ciotko Blood używaj Ty znaków interpunkcyjnych, bo ciężko się połapać o co Ci chodzi :) to nie w niedzielę, a w sobotę. im szybciej tym lepiej skoro nie dasz rady w piątek... sunia już w domku?? -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
aha, a za weta skan i można tu na forum,ale nie do 1 posta, to nie musi być na wierzchu tak przecież, na 1 stronie a za jedzenie bez skanów żadnych, bo się nawet nie da fizycznie. może wyjdzie w praniu najlepiej? poczekajmy na propozycje innych i tak konta jeszcze nie mam. jak dasz konto to od razu wpłące 50zł a jak się umówimy inaczej to resztę wyślę jutro. W schronie jadła gotowane różne rzeczy. U mnie jadła suche. Żarłok niesamowity, wszystko pochłąnia, bo taka wychudzona. Nawet wskakuje do góry i ściąga ze stołu