Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. dylan ma 4 lata i dzis został wydany do pana dla syna. Na pewno do domu, nie do żadnego hangaru do pilnowania. Powodzenia chłopaku!! Shila nadal jest. Rotka poszła do domu z ogrodem
  2. mam świeże info siedzi psiak w kojcu z innymi i jest bardz grzeczny nadal w schronie u poprzedniego pana byłspuszczany ze smyczy w lesie i grzecznie wracał, trzymał się blisko
  3. telefon posłuszeństwa odmawiał, ale się udało pani z biura nie rozmawiała z kierowniczką, bo było dużo roboty dziś i zapomniała mam dzwonić jutro i pytać :) sunia czeka grzecznie
  4. a no właśnmie, zuzia nic nie pisze
  5. pan z bolesłąwca się nawet nie odezwał, a ja miałam wekend bardzo zajęty i nawet o nim nie pimyślałąm lęcę dzwonić, bo zapomniałam dziś też!!
  6. a jaka to karma? i czekamy na wieści zdrowotne a zresztą to chyba tylko ja czekam :( nikogo nie ma na wątku więcej? jak w tytule jest DT to już każdy ma gdzieś :(
  7. w 2 dni przytyła? nikt nie uwierzy ;P to czekamy jutro na wieści po wecie :) przypominam o kropkach i przecinkach:D
  8. u mnie i w drugim dt też bardzo dużo piła, a nie szalałą z nikim. wzmożeone pragnienie może być objawem jakiejś choroby chyba trzeba jakieś badania zrobić, może mocz? co sądzą inne ciotki??
  9. wiadomo na pewno, tylko co? była ta wizyta w ogóle??
  10. wyluzuj się jak tam sunia po dniu dzisiejszym??
  11. mam już osobe na wizytę w nowym sączu, ale jakoś za tydzień dopiero będzie mogła. jutro do pana zadzwoni i się zapowie dzięki kizimiz za telefony :) pojedzie Kasia, nika z dogo nie znam
  12. a dasz radę na pewno z pracą zdążyć? szkoda,że dziś nie dało rady, też po stażu
  13. czyli jeśli nie w sobotę, to kiedy pójdziesz?
  14. no ten pan to jak dla mnie dar z nieba :) trzeba go dograć, wizytę itp jeszcze wczoraj miałam tel od pan z norwegii, któa ma astrę na naszej klasie w swoim profilu i pytałą,czy sunia już ma dom, czy ma ją z nk już usunąć. mówiłam,że są 2 chętne,ale czasu jeszcze trzeba na odbiór, itp pani mówiła,że ma w rodzinie mixa akity z husmym i kochany pies, mądry itp ale ucieczkowicz straszny. mają go w domu z ogrodem dobrze ogrodzonym i pies się podkopuje i wciąz wymyśla, by uciec. a obrożę z impulsami elektrycznymi i tylko raz jej użyli i to było coś strasznego ta pani ze wsi już nie dzwoni. ona tak tłumaczyła, że jak jest brama otwarta to pies musi być zamknięty, u nich w domu psy nie mieszkają. takie "wsiowe"poglądy, a w internecie psa szuka....
  15. jamniczkowaty czarny nie ma wątku jeste tylko tutaj gdzieś popatrz na 1 stronę tam jest coś, na jakiej stronie są wieści i fotki o jamniorkowym psiaku :)
  16. sunia dojechała do stałęgo dt. całą michę jedzeniw wyczyściła. szalała długo wieczorem ze szczeniakiem na ds. w ogrodzie. byłą na spacerze w parku, biegała bez smyczy i nie uciekałą, słuchała się. ale poprosiłam Blood o niespuszczanie jej więcej, przez jakiś czas. W sb sunia idzie na morfologię po morfologii dostanie tabletki na robaki teraz sunia śpi po podrózy i stresach ostatnich dni
  17. ah i dziś miałam tel od pani z opolskiego. ale miała z mężem jeszcze przedyskutować. mieli wcześniej kundelka na łąńcuchu. astra spalaby tylko na dworze, do domu mialaby wstep ale glownie mialaby zyc na podworku, w kojcu. pokretnie odmawialam
  18. o to luzik. to nie jest żle z kasa :)
  19. ok,kizi widziałam maila. powysyłam sms, bo na więcej mnie nie stać. dzięki amensalizm, to nasza sunka sie miesci w tej czworce dla Ciebie :D to jak w mordę strzelił :) tam jest york,kundelek i szczeniak wilczaka malusi. każdy domownik prawie, ma swoje psa, za któego odpowiada. astra ma być psem głowy rodziny
  20. ciotko Blood używaj Ty znaków interpunkcyjnych, bo ciężko się połapać o co Ci chodzi :) to nie w niedzielę, a w sobotę. im szybciej tym lepiej skoro nie dasz rady w piątek... sunia już w domku??
  21. kizi ok podaj mi tu nika kogoś i to,co już zdążyłaś ustalić z nim. załatwię wizytę amensalizm, co 5 pies? piąty pies? nie, nie piąty. astra byłaby czwartym do domu 16om kw i ogrodu 4 ary. chyba się zmieści :) i to nie jest akita prawdziwa przecież
  22. aha, a za weta skan i można tu na forum,ale nie do 1 posta, to nie musi być na wierzchu tak przecież, na 1 stronie a za jedzenie bez skanów żadnych, bo się nawet nie da fizycznie. może wyjdzie w praniu najlepiej? poczekajmy na propozycje innych i tak konta jeszcze nie mam. jak dasz konto to od razu wpłące 50zł a jak się umówimy inaczej to resztę wyślę jutro. W schronie jadła gotowane różne rzeczy. U mnie jadła suche. Żarłok niesamowity, wszystko pochłąnia, bo taka wychudzona. Nawet wskakuje do góry i ściąga ze stołu
×
×
  • Create New...