kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
w gore psiaku
-
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
też bym zmieniła i to dawno, żaden kudłacz z niego, już pisałam to -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
kora78 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
super by było!!! transport zawsze się zorganizuje każdy!! a gdzie mieszka Puszek, bo zapomniałam? gdzieś na śląsku? to nie tak daleko do zielonej :) -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
kizi pisałam, że miała pozaglądane u mnie przez weta we wszelokie otwory i że wiek się zgadza na oko weta widac, że się wątku nie czyta :P Blood mija prawie tydzień, pamiętaj o rozliczeniu na pm, by wstępnie ocenić zużycie żarła na sunię. Czyli wet ksoztował 20zł a Ty ze swoich dołożyłaś 10zl ?? -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
no to idę fotek szukać :) bo nie widziałąm ich tu na pewno -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
w zależności od tej nazwy zmienia sie także skłąd i produkty wykorzystywane do produkcji. Więc np Purina pro plan, ma więcej białka, więcej mięsa łatwiej mówiąc, a już Purina dog chow jest gorszej jakości i tańsza. Ale purina friskies to marketowy szmelc. Ja mam takie wiadomości, sprzedawałam karmy zoologiczne ale to nie dyskusja o karmie. Frieskies jest słaby dla większości psiarzy. Może jak dojdzie nowa kasa to kasiafiona kup to, co polecała Asia i Ginger? z allegro kasę już jakbyś miała. załóż ze swoich, a wyrównasz sobie z przelewem. allegro jeszze nie zakończone, więc trzeba poczekać , a może i więcej się z tego uzbiera :) -
a kto to franek i skarbuś? tak, najpierw musi nam trochę psów odejść, ds znaleźć. za dużo się uzbierało
-
czyli jakie 2? choruszek siedzi teraz osobno, od wszystkich naszych, tzn z astrą,ale jej na hotel nie bierzemy,bo ma taki odzew,że dom znajdzie mop nie jest z żadnym jakimś konkretnym,by szli razem, a w dodatku on wszystkich nie lubi to i na hotel z jakimś razem się nie nadaje do wysyłki więc jakie 2? aha.. bez ucha jest ze smutasem razem, są duże, więc koszt hotelu wysoki te,co wysyłałam kiedyś to wybierałam po 1 z 1 bosku, one są wszystkie osobno nie znają się
-
dziękujemy za ogłoszenia!!! :D może się uda wreszcie
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Blood już nie idzie do weta, bo po co? ma 8 lat, tak mówili właściciele oddający ją. w papierach ma specjalnie mniej, by ktoś chciał ją wziąść. to akurat super,że tak w schronie robią :) mój wet na oględzinach mówił,że zęby ma na zadbanego ośmiolatka a dt we wrocku był u weta,że zna się na ocenianiu po zębach psa? -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
właśnie. fotki. nie mmay żadnej fotki odkąd wyjechał ode mnie :( zróbcie mu też domowe i dajcie choćby dziś :) w ogóle to najpiękniejsze fotki będą potrzebne do ogłoszeń i nie tylko w plenerze,ale też domowe kasiafiona a o wyrobionej marce masz na myśli Frieskies, czy Purinę? -
ale co o nich myslalas?
-
pierwszy był Mop, on dłużej w schronie,
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
czyli 55 zł miesięcznie? ok? i może karmę warto zmienić? niech piszą mądrzejsi :) -
czekamy na efekty z ogłoszeń :) i prosimy o linki, gdzie będą robione, by nie dublować jakby co dziekujemy !!! :) za podnoszenie rowniez, bardzo :))
-
no,ale ona po sterylce to chłopaki powinny ją olewać
-
a dodatkowo w schronie to fotki przez kraty i pies w ruchu, nie będzie idealne foto nigdy, jak pies stoi w tej pozycji bocznej. czy jaką tam ona ma nazwę, lub jej nie ma...
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
tak, drugi raz już. jednorazowo :D Blood mi smsa wysłała, że odsiebie 10zł dołożyła i zamiast morfologii zrobili jej usg u weta. Nie ma ropomacicza, ma coś tylko z... nerką? ale to pikuś ponoć. zwapnienie, czy jakoś tak. Napisze wszystko, gdy na dogo dojdzie Więc chwila na nabranie masy i odreagowanie i kupujemy jej pakiet ogłoszeń :) -
w gore biedaki moje dwa
-
Jak dla mnie to ten pies na stróżowanie się nie nadaje. On jest stworzony do normalnego domu. To żaden stróż, co przyjdzie się połasić i tylko czasem poszczeka, co siedzi w kącie i obserwuje. Ten potencjał trzeba inaczej wykorzystać. Ale możemy innego podrzucić, bardziej nadającego się :) zapraszam na wątek ślicznow, tam są opisy niektórych psiaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/173705-Wybierz-psiaka-i-zrób-mu-chociaz-1-ogłoszenie-schroniskowe-slicznośc-proszą[/url]. lub na wątek dwóch smutasów, szczekliwych, sporych gabarytowo, czarnych i maskujących się w ciemnośc, by znienacko dorwać oprawcę ;P [url]http://www.dogomania.pl/threads/180104-dwa-Smutasy-czarne-szorściaki-w-jednym-schronie-proszą-o-ogłoszenia[/url] Dostałam smsa od osoby mającej wizytę zrobić. Termin był na dziś, lecz oan ją przełożył z wiadomością, że muszą sprawę jeszcze przemyśeć :( Więc czarno to widzimy :( Mają się odezwać w przyszłym tyg... :(((
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
ile potrzeba na wyzywienie? liczymy, jak na hoteach na miesiąc w przód, a potem wyrównanie, gdy pies już do ds pójdzie? jaką je karmę? Asia, ile suchej karmy, miesięcznie spaniel pożera? Jaki to koszt? Są rozliczenia w 1 poście? Że poszo tyle i tyle od tej i tej osoby, a wydatki są takie, a takie? Normalnie, jak w wątku hotelowym -
mogę,ale teraz zajęć mam sporo i może t trochę potrwać
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
a ja miałam sprawdzić, jak wygląda 1 post i poprosic może o jakąś zmianę?> dziewczyny, może go poofujecie? Asia? trzeba te kasę szukac, bo sprawa tutaj stoi i nic się nie rusza może do osób, które na początku wątku był i walczyły o wyciąganie psa ze schronu? może i teraz się zainteresują? co z dalszymi losami psa kasiafiona proszę napisz, na co teraz tę kase trzeba zbierać. nie będę teraz szukać, ale gdzieś się przewinęlo, że na wyżywienie psa zbieramy, później, że sama go utrzymasz, tyk oza kastrację kasy zwrotu potrzebujesz.