kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
dzięki!!! kach
-
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
doczytałam w mailu od niego, że w pt może je przekazać na Grunwaldzie. W czw je zabierze i wieczorem będą do odbioru, ub je w pt podwiezie w okolice uczelni -
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
od linoblau bierze je dziewczyna z wrocłąwia na tymczas :) czekam na jej tel, już jest umówiona, ma miejsce, weźmie wszystkie :) :) :) Elurin, ale Ty... chciałaś je wszystkie wziąść na dt, czy ds, czy jak? może się podzielicie? a może znacie się z linoblau? może masz jakieś ds już dla nich? takie świnki będą się powtarzać co jakiś czas. jak w hodowli jest grzybica to co chwilę jakieś będą chorować i koleś będzie je oddawał, bo nie sprzeda jeśli te 7 już zyska nowe życie, będą nowe. Wątek będzie się ciągnął, będę dodawać info o nowych świnkach To się trochę uspokoiłam :) teraz króliczki 2 na głowie mam jeszcze stamtąd :( edit zobaczyłam na caviarni, że Wy razem działacie :) może da radę na piątek odbiór. gościu ma je do siebie do domu wziąść w czw, by mi podwieźć, więc możę ten 1 dzień u siebie przetrzyma. wyślę mu maila,ale on odpowiada wieczorami. student. nie mam jego nr kom jeszcze -
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
będą we wrocławiu za kilka dni, bo je tam koleś dowiezie. czyli mieszkają gdzieś niedaleko, może na wsi jakiejś. będę w czw do odbioru we wrocłąwiu już piszę do stowarzyszenia -
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
w piatek mam odbiór tego, co dom znajdzie jakikolwiek świnki: rozerki 2 czarno białe z przewagą czarnego aguti głądka biało-ruda głądka białą z kremowym na głowie głądka albinos rozetka czarna z białym i rudym na głowie,rozetka i cała czarna rozecie odeszła za TM mają grzybicę, niektóre były przeziębione takie mam info od pracownika -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
agat dziękuję z góry! będę miała Ciebie na uwadze. hotele są drogie, może pierw jakiś domowy szukajm, może się trafi znó, jak wtedy :( taka szansa mu się zmarnowała :(nie moge tego przeżyć :( a tutaj link do świnek morskich (są też 2 króliki) któe za kilka dni, jak domów nie znajdą to w paszczy węży skończą :( dajcie im choć dt !! [url]http://www.dogomania.pl/threads/185206-świnki-morskie-z-przeznaczeniem-na-karmę!-pomocy!?p=14638811#post14638811[/url] -
mam kontakt z gościem z wrocławia, który ma jakiś kontakt u hodowcy, któy niesprzedzwalne zwierzaki daje na karmę w tej chwili 7 świnek morskich, gładkich i rozetek, z mało zaawansowaną grzybicą walczy szybskie znalezienie dt lub ds. jedna niedawno zmarła są malusieńkie mam 1 foto. tutaj teraz nie dam świnki z grzybicą, w fatalnym stanie pojechały 13.06 do ULV na 2-3 dni i jadą docelowo na tymczas u Bianki. Jedna świnka zmarła niestety :( Pozostałe są w złym stanie, były u weta królik zostaje na dt u ULV, jest zdrowy, ale już dość spory świnki będą po wyleczeniu szukac domów poprzez Stowarzyszenie Pomocy Świnkom Morskim [url]http://www.swinkimorskie.eu/forum/viewtopic.php?f=34&t=4774[/url]
-
nowe wieści: 1. dylan wydany 2. Rufi sam w kojcu 3. Brzydula na wybiegu 4. Reksio wydany 5. Reks chore oczko na kwarantannie 6. Etna ma sprawdzony wiek- potem dodam, sterylka 7. Gandalf razem z Etną, ma 5 lat kastrat 8. Oliwia trafiła do schronu w 2007r. albo wtedy miałą 3 lata, albo teraz ma 3 lata 9. nie ma labradora czarnego i Czekoladki 10. Shila nie lubi facetów kizi daj tu wątek smutasó do 1 strony i astry, bo chyba nie ma? reksia usuń o mopie 1 post zmień, że jest teraz kochany i że umie na smyczy chodzić i czesać się daje grzecznie
-
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
mam nowe fotki, potem dam buli pogryziony tylna łapa spuchnięta, nie staje na niej na pysku rany, na oku też wyjść z budy się bał do mnie, a 2 choletne onki szalały przy kracie ale światłko nadzieji w jednym boksie został tylko posokowiec. przy mnie adopcja. udało sie tam buliśka przenieść :D zdezorientowany podczas przeprowadzki, krzaczka obsikał od razu. z kolegą się powąchał i ok, potem zazdrośniki warczeli lekko na siebie o moją rękę miziającą. więc poszłam sobie. buli miziak kochany, ale on taki zakurzony do staffika może podobny bardziej? foty potem -
mam wspaniałę wieści 1. mop zotał sam z 2 psami, zmienil sie przez to. juz chetnie wychodzi z domku, przypomnial sobie,ze lubi glaskanie i drapanie pod broda, lasi sie do opiekunek 2. mam super fotki w kojcu 3. opiekunka mi go wyprowadzila i go wyczesalam i koltuny z glowki ostrzyglam :D 4. bylismy na spacerku na trawce za boksami 5. mop ma fotki na trawie piekne :D 6. zjadł przysmaczki Na pacerku najpierw chodził dość łądnie na smyczy, reagował na wołanie i pociągnięcia w moją stronę. Obcikiwał krzaczki, zrobił ee. Ale jak wracaliśmy to już ciągnął z powrotem. Poddenerwowany był, czasem szczeknął, chciał do psów. przy czesaniu generalnie grzeczny, nie próbował gryźć, jak go pociągnęłam to odskakiwał i gadał dużo, piszczał. Pote,jak przyszła opiekunka to już ani się odezwał, był cierpliwszy i grzeczniejszy jeszcze bardziej. Taki puchaty, wyczesany śmieszny :D fotki potem trzeba mu domu!!!!
-
a więc tak: Nugat jak zwykle- na początku stał przy kracie, jakieś słąbe foto mam. potem zrobił kółko wkoło budy i położył się wbudzie, jak zawsze a Czaczi jest na wybiegu :D już spory czas :D mam śliczne fotki! musi dom wreszcie znaleźć!! najpierw go wymiziałąm przez kraty, a jak obleciałam wszystko to wróciłam z jego opiekunek i szczotką :D weszliśmy tam i go wyczesałąm, bardzo grzeczny był, sierści co nie miara. fajny, grzeczny, miziasty pies :D ale opiekun mówi,że czasem gryzie inne. są tam we 3. on i 2 nowych. jeden z nowych był trochę pogryziony, opiekun mówił,że to pewnie sprawka Czacziego nie zaróćiłąm uwagi co z kolegą z boksu, z ogryzioną połową ucha... chyab go nie ma... potem dam fotki
-
mam nowe fotki nic się nie zmiania u niego tylko jeden nowy kolega w boksie, jest ich teraz 4
-
reks pogryzł się z jednym psem z boksu i razem poszli na izolatkę, by lizać rany kuleje trochę na przednią łąpkę mam fotki wreszcie lepsze wymiziałąm go, pieszczoch z niego a jak zobaczył, obcego ludzia to biegał w kółko i ujadał, ale głosik ma ciuchutki
-
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
mam fajowe fotki, poza boksem :) dziś mi pan ją wyprowadził i coś jej cyknęłąm powąchwała mnie po ręce, ale pogłąskać się nie dawała migała się bardzo od ręki, od opiekuna też momentami przerażona była,że wyszła za boks, bałą się bardzo potem dam focie -
mam nowe fotki jeszcze ciepłe. pozniej dodam bilbus wymiziany,ale rządzi w boksie cholera. jak tylko taki jeden inny podchodził, od razu warcza ł zazdrośnik. jednego białęgo całował po pysku, a takiego rudego nie dopuścił do kraty ich kole żanka z boksu uciekła i krążyła wciąż w okolicy, oni zazdrościli pewnie :(
-
Sunia nadal na wybiegu :D to już ze 2-3 tygodnie, co? :D przyleciałą do mnie od razu, połasić się. ona grubaska jest dość :) mam nowe fotki, potem dam jej kolega reksio wyadoptowany, ma nowych 2 kolegów, jeden na nią naskakiwał, a ona warknęła i od razu złaził. potem poszła w trawce poleżeć :)
-
Agent był teraz w kojcu z jedną pudelkowatą sunią, dziś przy mnie sunię ludzie brali i psiak została sam. Od razu mu załątwiłam towarzystwo ciut bulowatego psa, gryzionego w dawnym boksie porzez onki. Zapoznali się, potem ciut powarczeli, ale ogólnie spokój. Agencik pieszczoch, jak odchodziłąm to piszczał potem dam fotki