Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. w gore biedny psiaku bezdomny
  2. no to ten mąż się nie popisałą. co to jest z tymi mężąmi? cholera jasna też myślę, że kupią sobie szczeniaka z allegro :( u nas teraz szczyli nie ma malutkich, a zwłaszcza bardzo rasopodobnych. Ale jakie problemy? Te 2 sunie to chyba bez żadnych obciążeń, a na pewno Tarta. O niej wszystko wiadomo. Ale obie to nie psy, jakich masa na dogo, wycofane, wylęknione, czy agresywne. Ja nie mogę, co za pdejście.... Niech kupią szczeniaka i niech pozjada im wszystkie buty, meble i zasika panele na wylot. I jeszcze pół ogrodu przekopie :D A takie warunki fajne oferowali :(
  3. fotki śliczne, idealne do ogłoszeń kizi kiedy zaczynasz akcję ogłąszania? już wiadomo o jego charakterze, foty są. Czekanie tylko,aż przytyje jest bez sensu, bo rónie dobrze tyć może w ds. Tu ewentualnie czekałąbym tylko trochę, aż on znormalnieje po przeżyciach, ze 2 tyg. Adopcje astkó ponoć są rzadkie, więc nie ma co zwlekać, bo trochę to może trwać :( Chudzinek bardzo,a pamiętrajcie, że on był krótko w schronie. Choć, jeśli w domu poprzednim miał odpowiednią figurę, to taki 1-2 mies niejedzenia z lęku już wystarczy, by tak schudnąć. kizi, piszesz o zaczepkach, to go tam psy zaczepiają? piszesz-nie prowokuje już, więc prowokował a Obornokach?
  4. [quote name='kizimizi']Nie 20 bo sa 3 kojce a idzie tylko 1 boks do 1 kojca. JAk pies gryzie inne to ma "chwilę" czasu tylko dla siebie. Moze w trakcie remontów tam spały. Buda nie jest ciepła, nie ma siana. Ja sie pytałam kiedys (byłaś przy tym) to powiedziano mi ze to 1 dniowe wyjscia i tak z kojcami leca po kolei.[/QUOTE] nie pamiętam tego a mnie mówiono,że na jakiś czas. więc mamy różne informacje a zresztą sama widziałąm tam psy siedzące jakieś 2 tyg, gdybył remonty kojcó, mogę Ci foty wysłąć z datami
  5. nie kizi w zeszlym roku były po 2 tyg jak miały kojce remontowane. tam maja bude przeciez, a juz cieplo jest dosyc myslisz,ze je lapia 2 razy dziennie i przenosza 20 psow?
  6. ale tam psy dają na dłuższy czas, na parę dni, albo tygodni. jeszcze dokłądnie nie wiemy na banl nie na jeden dzień, bo zz dużo zachodu z wyłapywaniem ich i przemieszczaniem wciąż
  7. [URL=http://img10.imageshack.us/i/aris3.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3765/aris3.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://img69.imageshack.us/i/aris2.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/1412/aris2.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://img641.imageshack.us/i/arisy.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/8799/arisy.jpg[/IMG][/URL]
  10. marta ja się już na pm z kizi umówiłam.wszystko ci przekażę
  11. ano te fotki wczorajsze co miały iść do kizmizi
  12. chciałąm dziś robić te ogłoszenia to robić, czy poczekać?
  13. ja nie mogę się nadziwić, że w schronie barney zawsze\siedział z tyłu w kojcu, nigdy prawie tyłka do krat nie ruszył do nas. a tu taki szaleniec energiczny! nadrabia chłopak zaległości :) ale on się musiał męczyć za kratami :( co za debil go porzucił!!
  14. pytałąm wczoraj o Łapcia, nic się nie dowiedziałam nowego. poszedł, bo moje opisywanie psa pani skojarzyła po tej łapie, móiłą, że poszedł ,ale do jakich warunkó nie pamieta, bo to już z miesiąc minął, a jednak kilka czy kilkaaście psó na tydzień ze schronu wychodzi
  15. widziałam wczoraj Bilbusia znów. szybkie głąski i leciałąm dalej. wszystko bez zmian SZUKAMY TYMCZASU!
  16. tak,te ostatnie 3 tu na wątku są Nugata Czacziego dodam wieczorkiem
  17. kizi co z ta fotką? jasna d.. czas leci, a Mop wciąz tkwi jak nie masz fotki to robimy ze starych, tyle czasu zmarnowane Mop ponoć urzęduje wciąż w domku, w środku, nie chce wychodzić i zadzior innych psów do środka nie wpuszcza. pan na włościach ma coś na łapce wygryzione,ale już się goi
  18. no i wczoraj wymiziałam te 2 psiaki, z jakimi jest\ Reksio w boksie, a on nie podszedł, schował się za budą, czasem wyglądnął ze strasznie przykra miną. strasznie on wyglądał, taki smutny tragicznie, naprawdę strasznie :(
  19. jest, jest. widziałam go
  20. wieczorkiem dodam fotki tego sznaucerowatego, czyli Czacziego. podkręcony był z kolegą, bo jakiś ludź ich interesował. kolega stał przy kraach i szczekał, a Czaczi latał wkoło boksu. podbiegał do krat, zajrzał, szczeknął, obiegł budę wkoło i znó do krat, znó buda wkoło i tak wiele razy. a ja starałąm się foto zrobić, jak wybiegał zza budy, zanim nie podleciał do kraty, bo takie zdjęcia są brzydkie, nic nie widać psa na nich, tylko te kraty. efekty śmieszne zobaczycie wieczorem :) głaskałam go po dziobie. Nugatka też oczywiście przyznam, że Nugat to mój ulubieniec na tę chwilę :) muszę docisnąc jego ogłoszenia. a Nugat niedługo pójdzie na wycieb pod gołym niebem, bo już się kolejka zaczęła :) tzn zaczęły ść psy od wczoraj z końca boksów, a Nugat jest dość blisko tego końca. Czaczi jest w połowie to dłużej poczeka, ale i na zieleńszą trawkę trafi, bo do maja na pewno poczeka,alb dłużej
  21. nasz pimpek poszedł na wybieg wczoraj lub dziś! na trawkę zieloną i słoneczko, a w sierści :P z koleżanką i chyba boksem obok, bo we dwoje na pewno nie sami. bo wybieg badzo duży. na kilka dni lub tygodni
  22. nasza sunia chyba wczoraj lub dziś poszła na wybieg na jakiś czas :) na zielona trawkę i słoneczko :) co za radość dla niej na pewno!!!!
  23. [quote name='Blood']Juz sie umowilam z osoba ktora ja dowozi;)[/QUOTE] tak, tak wiem :) wieczorkiem będzie u Ciebie :) to się wtedy historia dopiero zacznie, jak się sunia w domku zadomowi i pokaże siebie :)
×
×
  • Create New...