Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. mnie ta babka martwi bardzo. po świętach miałą dać znać, a tu już po kolejnych świętach... i cisza z ogłoszeń może trzeba robić na inny tekst albo fotki? chcę bazarek sklecić, kizi pomóż na pm. mam na dziś jedną rzecz, czy można pojedyncze robić? bo resztę będę miała jutro, ale tę jedną rzecz chciałąm pojedynczo
  2. dziś wysłałam maila Kacedy i dzięki za nowe ogłoszenia :) druga pani, z jaką jestem w kontakcie, chyba już na wizytę czeka. jest z poznania. mieszkają w domku jednorodzinnym, ogród jeszcze miesiąc będzie wykańczany, podjazd, itp. pies ma być w domu tylko, gdy będą tam ludzie, po pracy. a pies ma mieszkać generalnie w ogrodzie. małe dziecko, lecz nie maleńkie i 2 koty. lecz tutaj- ogró za miesiąc minimum i pies szybciej iść nie może. a w czerwcu i lipcu wyjazd bez psa na wakacje i wtedy pies na hotel. co myślicie?
  3. dziś mu coś porobię ogłoszeń
  4. ok, to ja wysyłam do mantis, bo też za darmo i szybciej będzie na pewno :) któe foto i jaki tekst? ślę dziś to propozycje na cito
  5. kizi więc masz zamówiony ten baner? ustalmy to wreszcie i niech ten baner zaistnieje wreszcie robi go ktoś, czy za rok zacznie robić? zapłącone i nie robiony? co to za polityka
  6. dziękujemy za allegro :) bardzo łądne :)
  7. jak przed samymi świętami dzwoniłąm do schronu to suńka nadal była na wybiegu :) czyli jakoś ponad tydzień na pewno :) bo im boksik remontują, posadzkę popękaną po zimie, po laniu wodą betonu przy sprzątaniu. i mają nowego kolegę jakiegoś grzecznego ponoć w boksie
  8. macie tyle kasy na transport, gdzie dom niepewny?? nie lepiej chwilę poczekać i tańszego szukać? łączonego, albo okazjonalnego? to przecieżx prawie miesiąc hotelowania. ja bym chyba nie dałą tyle z taką niewiadomą, czy pies ds będzie miał... a ktoś tam potrafi dobrze psy ze sobą łączyć? bo jak się źle podejdzie to spalić można łatwo coś, co mogłoby się udać. a skubi nie może na dt na 2 dni zostać, by zobaczyć, jak psy będą żyć ze sobą? i jaki plan awaryjny? jak za tydzień się okaże, po\zostaniu skubiego na ds, że jednak nie dadzą psy rady i ciotki znó mają kasę na transp[ort do hotelu wykłądać?
  9. może go kołnierz obcierał? to w miejscu podrażnionym odpada chyba obroża przeciwpchelna Kasia poszukaj mu pcheł, sierść jasna, krótko golona to da radę znaleźć :) mój dt się z kolei strasznie nad ogonem drapał i tam miał strupy. to może przy pchłąch bardziej się pies po zadzie gryzie, bo tam się pchły umiejscawiają?? a co z tą koleżanką zainteresowaną Bruinerem?? już sięokreśla coś bardziej? Fotki śliczne !! idealne do ogłoszeń. może niedługo czas ruszyć z ogłąszaniem. najlepsze to w locie :D
  10. tak, trzeba z nowymi fotami. bo były ogłoszenia tylko na fotki schroniskowe?
  11. jedna z tych pań odpowiedziała, opisałą mi swoje warunki, przekaże maila Kacedy, bo jakoś mi się średnio podoba. pani na wsi, nazywana psią mamą, z wielkim sercem, jak to określa, znajduje psy i do schrnu je oddaje, jak je trochę odkarmi. To, jeśli tyle zwierząt ratuje, czemu jakiegoś z nich u siebie nie zostawi, tylko szuka z adopcji? pisze, że tamte psy mają charaktery nieodpowiednie, bo inne psy w okolicy gonią lub jej dzieci nie lubią. Astra też pewna charakterologicznie nie jest, więc też pani może się nie spodobać. pani ratuje też sarny, jeże, itp
  12. mam 2 maile z zapytaniem o astrę pędem odpowiem,bo mam mało czasu, a 3 dni mnie nie będzie
  13. dziękujemy za chęc pomocy i ogłąszania :) tekst można zmieniać, według uznania :) carolina i jak z tym tytułęm? pomyślałaś coś?? fotek nie mamy innych, wszelkie najleposze są tutaj
  14. trzymam kciuki!! dziewczyny kołujecie transport jakiś?
  15. aha, marta tamte fotki już skojarzyłąm po twoim opisie. widzialam je wtedy,ale zapomnialam o nich calkiem. jak ogolony taki,,, to mi przypomnialo... a nioe szukalam,bo nmie mialam czasu kopac ilus stron w tyl ostatnio wpadam tu tylk ona chwile
  16. i bilbo to kastrat i będzie grzeczniejszy i nie będzie miał zapędów do ucieczek
  17. a kastracja Budynia nie pomoże na ten zapach?
  18. jestem, jestem sercem i duszą z bilbusiem i ogłoszeniami dla niego nie jako boksera, pamiętaj marta dzięki za ogłoszenia kach!! a może jakiś znajomy na dt go przygarnie? będą łądne fotki i ocena charakteru i wolność przede wszystkim :)
  19. to nie aż tak bardzo daleko a jak puszek do psiaków innych? i jaki plan awaryjny, jak się psy nie polubią? bo nie muszą się kochać od razu, psy da się do siebie przyzwyczaić jakby co to u mnie może parę dni pomieszkać, pod wrocłąwiem ale we wrocku tez się na kilka dni coś znajdzie jak trzeba będzie na trans dalszy czekać brat Ingrid44 wozi psiaki z katowic do wrocka co tydzień zazwyczaj,może tam uderzyć?
  20. w gore znow wieczorna pora
  21. nie jest chory nie jest gryziony nie jest ideałem charakterologicznym niewiele o nim wiemy siedzi w ostatnim kojcu, to moze być punkt zaczepny a może: zanim straci nadzieję? Rufi na tyłach schronu
  22. dzwoniłam do schronu. nie da rady tej sterylki zrobić pod fundację. ale jak będzie już zdeklarowany chętny, na milion procent, to wtedy ją ciachną prawie na pewno, na siebie. nie da się załatwić z lecznicą, a na siebie nie może schron pod fundację i kasy brać, bo wyjdzie, że kasa na lewo. są przepisy i nie można machlojek robić
×
×
  • Create New...