kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
mnie ta babka martwi bardzo. po świętach miałą dać znać, a tu już po kolejnych świętach... i cisza z ogłoszeń może trzeba robić na inny tekst albo fotki? chcę bazarek sklecić, kizi pomóż na pm. mam na dziś jedną rzecz, czy można pojedyncze robić? bo resztę będę miała jutro, ale tę jedną rzecz chciałąm pojedynczo
-
dziś wysłałam maila Kacedy i dzięki za nowe ogłoszenia :) druga pani, z jaką jestem w kontakcie, chyba już na wizytę czeka. jest z poznania. mieszkają w domku jednorodzinnym, ogród jeszcze miesiąc będzie wykańczany, podjazd, itp. pies ma być w domu tylko, gdy będą tam ludzie, po pracy. a pies ma mieszkać generalnie w ogrodzie. małe dziecko, lecz nie maleńkie i 2 koty. lecz tutaj- ogró za miesiąc minimum i pies szybciej iść nie może. a w czerwcu i lipcu wyjazd bez psa na wakacje i wtedy pies na hotel. co myślicie?
-
dziś mu coś porobię ogłoszeń
-
dziękujemy za allegro :) bardzo łądne :)
-
jak przed samymi świętami dzwoniłąm do schronu to suńka nadal była na wybiegu :) czyli jakoś ponad tydzień na pewno :) bo im boksik remontują, posadzkę popękaną po zimie, po laniu wodą betonu przy sprzątaniu. i mają nowego kolegę jakiegoś grzecznego ponoć w boksie
-
macie tyle kasy na transport, gdzie dom niepewny?? nie lepiej chwilę poczekać i tańszego szukać? łączonego, albo okazjonalnego? to przecieżx prawie miesiąc hotelowania. ja bym chyba nie dałą tyle z taką niewiadomą, czy pies ds będzie miał... a ktoś tam potrafi dobrze psy ze sobą łączyć? bo jak się źle podejdzie to spalić można łatwo coś, co mogłoby się udać. a skubi nie może na dt na 2 dni zostać, by zobaczyć, jak psy będą żyć ze sobą? i jaki plan awaryjny? jak za tydzień się okaże, po\zostaniu skubiego na ds, że jednak nie dadzą psy rady i ciotki znó mają kasę na transp[ort do hotelu wykłądać?
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
może go kołnierz obcierał? to w miejscu podrażnionym odpada chyba obroża przeciwpchelna Kasia poszukaj mu pcheł, sierść jasna, krótko golona to da radę znaleźć :) mój dt się z kolei strasznie nad ogonem drapał i tam miał strupy. to może przy pchłąch bardziej się pies po zadzie gryzie, bo tam się pchły umiejscawiają?? a co z tą koleżanką zainteresowaną Bruinerem?? już sięokreśla coś bardziej? Fotki śliczne !! idealne do ogłoszeń. może niedługo czas ruszyć z ogłąszaniem. najlepsze to w locie :D -
tak, trzeba z nowymi fotami. bo były ogłoszenia tylko na fotki schroniskowe?
-
jedna z tych pań odpowiedziała, opisałą mi swoje warunki, przekaże maila Kacedy, bo jakoś mi się średnio podoba. pani na wsi, nazywana psią mamą, z wielkim sercem, jak to określa, znajduje psy i do schrnu je oddaje, jak je trochę odkarmi. To, jeśli tyle zwierząt ratuje, czemu jakiegoś z nich u siebie nie zostawi, tylko szuka z adopcji? pisze, że tamte psy mają charaktery nieodpowiednie, bo inne psy w okolicy gonią lub jej dzieci nie lubią. Astra też pewna charakterologicznie nie jest, więc też pani może się nie spodobać. pani ratuje też sarny, jeże, itp
-
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
dziękujemy za chęc pomocy i ogłąszania :) tekst można zmieniać, według uznania :) carolina i jak z tym tytułęm? pomyślałaś coś?? fotek nie mamy innych, wszelkie najleposze są tutaj -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
aha, marta tamte fotki już skojarzyłąm po twoim opisie. widzialam je wtedy,ale zapomnialam o nich calkiem. jak ogolony taki,,, to mi przypomnialo... a nioe szukalam,bo nmie mialam czasu kopac ilus stron w tyl ostatnio wpadam tu tylk ona chwile -
i bilbo to kastrat i będzie grzeczniejszy i nie będzie miał zapędów do ucieczek
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
ale fajne fotki :D -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
kora78 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
a kastracja Budynia nie pomoże na ten zapach? -
jestem, jestem sercem i duszą z bilbusiem i ogłoszeniami dla niego nie jako boksera, pamiętaj marta dzięki za ogłoszenia kach!! a może jakiś znajomy na dt go przygarnie? będą łądne fotki i ocena charakteru i wolność przede wszystkim :)
-
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
kora78 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
to nie aż tak bardzo daleko a jak puszek do psiaków innych? i jaki plan awaryjny, jak się psy nie polubią? bo nie muszą się kochać od razu, psy da się do siebie przyzwyczaić jakby co to u mnie może parę dni pomieszkać, pod wrocłąwiem ale we wrocku tez się na kilka dni coś znajdzie jak trzeba będzie na trans dalszy czekać brat Ingrid44 wozi psiaki z katowic do wrocka co tydzień zazwyczaj,może tam uderzyć? -
w gore znow wieczorna pora
-
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
nie jest chory nie jest gryziony nie jest ideałem charakterologicznym niewiele o nim wiemy siedzi w ostatnim kojcu, to moze być punkt zaczepny a może: zanim straci nadzieję? Rufi na tyłach schronu -
dzwoniłam do schronu. nie da rady tej sterylki zrobić pod fundację. ale jak będzie już zdeklarowany chętny, na milion procent, to wtedy ją ciachną prawie na pewno, na siebie. nie da się załatwić z lecznicą, a na siebie nie może schron pod fundację i kasy brać, bo wyjdzie, że kasa na lewo. są przepisy i nie można machlojek robić
-
tytul kizi zmien