Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. [URL="http://img101.imageshack.us/i/1008907.jpg/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/9527/1008907.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL="http://img153.imageshack.us/i/1008906.jpg/"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7048/1008906.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL="http://img97.imageshack.us/i/1008904l.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6811/1008904l.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL="http://img63.imageshack.us/i/1008903j.jpg/"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/2432/1008903j.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://img685.imageshack.us/i/nochalu.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5500/nochalu.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL="http://img94.imageshack.us/i/nochal2.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1899/nochal2.jpg[/IMG][/URL]
  7. nowy mail: Karmę dostaje eukanube - dermatosis. Ze smyczy narazie go jeszcze nie spuszczamy bo ciągnie się do innych psów i boimy się że ucieknie. Ale w koncu trzeba będzie kiedyś spróbować. Zdjęcia są z marca. W lipcu nasz Aris pojedzie z nami na parę dni nad morze będzie miał wczasy pierwsze w życiu chyba. fotki wstawię, bo mam 3
  8. nie widziałąm go wczoraj, ponoć sporo adopcji było, może poszedł?
  9. Atos ponownie wydany, do innego domu :)
  10. Tofik jest na górnych kojcach, lgnie do człowieka, fajowy psiak Molly ma połowę ogona, taką śmieszną, grubiutka jest, zawsze do krat podbiega. Co nowego? wszsystko wypisałam na wątkach poszczegółnych psów. Mamy na kw sunię młodziutką, z 6 mcy bokserkową lekko, kochaną, pięknego onka na któego już chętni czekają Nie ma już rotkowej suki, goldena, bernardynki, malamuta. U Rufiego i Dylana w kojcu nowy pies przerażony. Atos znów wydany. Buli wydany. Nie wiem,czy była Czekoladka i labkowaty czarny pies, i Biszkopta nie widziałam, ani Mopa, ani Rudego małęgo z krókim ogonkiem. Sunia czarna spanielka wydana. Shila wciąż czeka i jest kochana i pani prosi o ogłoszenia dla niej, bo zero zainteresowania, a wspaniałą jest. Bardzo się leni. Reksio chore oczko trafił na ogólny, z Astrą mieszka, bo gryzł psy. Są w dużym domku takie dwa psy biało rude, jak bliźniaki wyglądają, one dziwne są, jeden drugiego tyranizował wczoraj, nie dał mu się ruszyć, a poprzednio jeden biało rudy byłbardzo gryziony przez całą bandę
  11. tzn jak dla mnie to ona ma umaszczenie nitypowe bardzo grzbiet cały czarny, a podpalana na pręgowano :D ale całą sobą jest nieciekawa, może to lepsze określenie, niż brzydka
  12. ojoj póżniej poprawię wczorajszy post, bo pomyliłąm imioonami. było jak zawsze, grzeczny był grzeczny, a oewający był olewający fotki mam tylko grzecznego nowe, olewający leżał w budzie, a takie fotki już mam i nic po nich :( a i bateria w aparace byłą słaba.
  13. jedną, ale robiłam ją astrze, więc reksik tylko obok stał przy kracie, oczka wciskał w kraty i ani nie drgnął :( wstawię foto wieczorem
  14. gdyby byłcięty w schronisku to żadnego kołnierza by nie nosił i zawsze psy sobie tam mimo to jakos radzą ma chłopak i tak farta, to tylk osię cieszyć
  15. nie mam adresu mailowego. usunęłam stare maile z fotkami i co kojarzę, po imieniu i nazwisku to mi na poczcie nie wyskakuje nic podobnego przemek z psich ratownikow adres zna, bo psa wiozl. maila nie mial. nie wiem,co robić...
  16. ulcia dziś była jedzeniem bardzo zajęta, kości wcinała, a kolega z boksu wdzięczył się, co niemiara.
  17. psiak nasz biedny znów przeniesiony do innego kojca, brzydkiego, z dużymi psami. bo gryzł tam maluchy :( taki on brzydki, stary i gryzący :( ma dożywocie w schronie :(
  18. kochaniutki psiak. wymiziałam go dziś. bardzo się garnie do człowieka, on zrobi wszystko, by go tylko pogłąskać leni się bardzo
  19. no i nugat jak zwyle z budy wyjść nie chciał jego kolega z kojca zaciągnął sobie jakimś sposobem miskę do budy, a nugat leżął w progu, jak zawsze. Jak potem kolega miał kość w zębach to nugat delikatnie mu ja wyciągnął, żaden ani nie warknął :) A Czaczi kochaniusi, wygłąskałam go. Gdy szli zwiedzający on ostro szczekał, taki ma gruby głos. mam foteczki nowe\ edit pomyliłam imionami totalnie w powyższym opisie. To Nugat podchodzi do ręki, a Czaczi nie chce wyjść z budy
  20. byłam dziś, ale Mopa nie widziałąm. na bank nie jest nigdzie przeniesiony. ale go nie widziałam w jego kojcu
  21. siedział dziś Rufi spokojnie w budzie, wyjść do mnie nie chciał. mają nowego kolegę w kojcu, wystraszonego bardzo
  22. byłam dziś w schronie zaraz dodam nowe fotki Bilbus łasił mi się do ręki bardzo choć już troszkę się go bałam, p otych opowieśiach pracowników był ze mną jeden pan pracownik, bardzo miły pan, Bilbo przy nim uciekiał od krat i strasznie go obszczekiwał, potem się uspokajał i uszy kulił. A jak go zawołałam to przylatywał i za chwilę znó uciekał w głą i szczekał. Pan powiedział, że jak ściągał dziś pleksę z kojca to musiał tupnąć na Bilbo, żeby uciekł do tyłu kojca, żeby można było zdjąc pleksę, budę oczyścić. Pewnie sobie Biblo zapamiętał. Ale na pewno pan go nie bił Szukajmy tymczasiku!!
  23. oki, to będę robić w niedzielę może wieczorem? nie obiecuję, mnie musi wena najść :) ale najlepszą rękę do ogłoszeń ma Dogo!!!!
×
×
  • Create New...