kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
ja odnośnie wyjazdy do zielonej Czy pani z poznania będzie jechała do zielonej góry autem? to możeby dowireźć psiaka do wrocłąwia pkp ze zgorzelca, a pani z poznania też pkp dojedzie? będzie o wiele, wiele taniej. stres stresem dla psów, ale w wygodach jak król pies jechać nie musi, w pkp też da radę, a oszczędzona kasa na pewno się na dogo nie zmarnuje. a może jakiś łączony trans, ktoś może go powieźć do samego poznania na kilka dni na dt do pani? wtedy najlepiej się psy zapoznają. w razie czego też mieć w zanadrzu osoby wiozące psa w drogę powrotną wiem,że raz na miesiąc lub dwa razy, jeździ jakaś ciotka z poznania do katowic, prezez wrocłąw autem i psiaki wozi. zraz poszukam jej niku skoro się nie pali, warto poszukać transportu taniego. a ile wyjdzie, jak Zuzia dowiezie go swoim autem do wrocka na pkp? i tam będzie już pani z poznania czekała ze swoim psem na te oględziny, lub ktoś go z wrocka zawiezie do pkp jadąc na swoje studia,czy do pracy, itp. czy nawet pani sama dojedzie tylko po niego specjalnie pkp i go do domu na dt zawiezie
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
ranne ptaszki :) nie to, co ja. a spuszczasz ją ze smyczy na tych spacerach,czy nie? -
bazarek jednosztukowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/184935-Garsonka-3-częściowa-rozm-S-na-utrzymanie-psów-na-dt-do-20.05[/url]
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
bazarek jednosztukowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/184935-Garsonka-3-częściowa-rozm-S-na-utrzymanie-psów-na-dt-do-20.05[/url] -
to pisz, to zawsze choćby podniesienie psa i może komuś z dogo się pomyśli, by psa poogłąszać, albo gdzies tam go posłać
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
czyli spuszczasz ją ze smyczy? a jak jestes w pracy to ktoś z nią wychodzi na spacer? i tak samo wychodzi? -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
warto założyć osobny wątek o tym kołnierzu ja tak niedawno używany kaganiec dostałam za darmo od giselki, a odert w sumie miałam kilka zróbcie ktoś wątek o kołnierz ja na dziś wysiadam -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
kasiafiona, przepraszam. nie chce mi się szukać tyle stron w tył, błądzić napisz, proszę, jak to wychodziło kosztowo wszystko kastracja była 101 zł jakieś leki żywienie ale jakie zaległe 50zl i jaka faktura jeszcze u weta? i kołnierz jeden,czy dwa i za ile? -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
no to tak: sucha karma narazie 12.50 -dokupie jutro skoro smakuje jej kupila tez taka gotowa karme w miesnym ok 5zł zoladki + kosci 6.50zł kasza makaron ryz (roznie gotuje)ok 15.50zł jazyny z 4.50zł i ten wet 20 zl razem 64zł prosiłam Blood o rozliczenie z pierwszego tygodnia. dostałam powyżej wklejoną wiadomośc kilka dni temu, właśn ie w okolicach tygodnia suni u niej Wyszło z rozmowy,że to nie jest jedzenie na tydzień, bo zakłądaliśmy 100zl miesięcznie na utrzymanie, a wyszło 44 (wet z jednorazowych). Wychodziłoby więc, że zjadła w tydzień, co miałą na 2 tyg. finansowo. Ale Blood podaje,że te makarony starczą na jakieś 10-12 dni. Blood mówi,że to,co wyjdzie powyżej setki, ona pokrywa ze swoich :D dziękujemy bardzo :) Sunia nie jest lubiana przez starsz ą rezydentkę, więc są separowane podczas jedzenia. Tak to nie wchodzą sobie w drogę :) Blood jak spacerki? Czy Bella na smyczy maszeruje, jak prosiłam? Może trzeba jej adresatkę kupić, ale na pewno musisz jej pisakiem na obroży napisac nr kom swój, w razie ucieczki -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
nie pisałam,że po 3 tyg nie wiem dokłądnie ile i co teraz? też pytam :( -
kacedy doszła mi wadomość dziś od pani,że na czas wyjazdów mogą dać na hotel. wcześniej pani tego nie brała pod uwagę, a zabranie psa dopiero po powrotach maila wysłąłąm na konto, z jakiego wysyłałaś kwestionariusz pana jednego, ankietę na akity,kropka, coś tam sprtawdż tam,jak nie doszło to podaj maila i wyślę znów w domu pies byłby tylko pod okiem ludzi,więc może i koty wtedy byłby do upilnowania? nie wiem,jak oni to planują... ale tymczas u Was byłby super na trans by się kasę na dogo poszukało
-
zrobiłąm morusek adopcje org adopcja psa autogiełda alegratka ojej
-
ja to,co zawsze. wymieniałam to już parę razy jak zrobię to napiszę zaczynam od biszkopta ktoś o reks ai rufiego dzwonił? nic tam nie pisałaś u nich.. i co??
-
na ochotnika!!! hahahahaah
-
fiorko ja już myślałam, by do Ciebie walić, bo Ty chyba sama też robisz?> Łapkowi sama robiłaś? ale wysłąłam przed chwilą do Mantis, mamy darmowy. a polubek kasę bierze? dałam teksty kizi i swoje. jakoś tak: nie gap się!ja ciebie nie chcę! jestem niewidzialny.... nie patrz na mnie! odejdź bo on człowieka ma głęboko w poważaniu a słowa niby mówione przez psa są nieczęste w baerkach dogo i może przyciągną efektywniej
-
wowwwwwwwwwwwwwww super!!!!! tylko niech testują jak trzeba, a nie że kota trzymanego w ręku pod nos psu wsadzą na 3 sekundy super z miejscowością :D to działamy!! Barniśku spisz się z tym kotem jutro!!
-
dlatego marta, kizi proponuje byś ty dzwoniła, anie jakaś obca koleżanka. no bo ty jesteś koleżanką :D zgadajcie się komókowo jutro i próbujcie ogłoszenia proponuję robić na włąsną rękę jakieś kizi gumtree na całą polskę ja te,co zawsze marta allegro, ale może wyróżnione zamiast pakiet wykupywać? bo te pakiety chyba średnio się sprawdzają, nikt z nich jeszcze o nasdzego psa nie dzwonił
-
ale jak jedszcze w lipcu wyjazd? to by jechałą dopiero lipiec-sierpień. tyle czasu ma tam się marnować? ludzie mogą być bardzo pewni, pies pójdzie na dt, a jak ludzie psa nie wezmą? a dt się wkurzy? dla mnie lepszy hotel, niż schron jakikolwiek. pomieszka miesiąć, potem na tydz czy dwa na hotel, potem znó dom, znów hotel i znów do domu na stałę już... to dopiero ją wyadoprtowujemy po wakacjach? bo teraz każdy takie problemy będzie miał... a pan z sącza cisza :( a o bolesłąwcu już nie wspomnę
-
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
od miesiąca nikt tu nie zajrzał sunia niebawem idzie na wychodne :) na wybieg w schronie, na świeżą trawkę :) oby tylko wciąz tam w budzie nie siedziałą :( -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
dziewczyny słuchajcie Buli się odnalazł okazało się, że wróćił z adopcji, z przyczyn rodzinnych schron nic się o charakterze psa nie dowiedział od tych ludzi, więc nic nie korzystamy, żadnych info wiem tylko,że oddany, bo w rodzinie coś się stało i już psa mieć nie mogli, więć go oddali niedawno. wrócił do poprzedniego kojca Buli jest już kastratem i co my teraz zrobimy? Blood już ma miejsce zajęte... szukamy mu dt innego!! -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
chyba to rozliczenie tutaj wrzucę, co ciotki na to? mam wyszczególnione, ile na suche, ile na ryż itp -
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
kora78 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
magda powiedz,czy Twoja fryzjerka w bolesłąwcu przyjmuje? tam chyba tylko jedna fryzjerka jest? taka domowa? ania? -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
pchły przy uszach?? hmm niebawem bazarek zrobię jakiś to dorzucę się do brunera. muszę się najpierw nauczyć