marta ranę? nie, nie miał nic. kompletnie
michy miały pełne jeszcze, głodne nie są, a on z grzecznymi psami siedzi. Głodne są pewnie rano, dopóki do popołudnia na jedzenie się doczekają. Ale nie parowało, gorące3 nie było, a zjedzone do połowy było tylko. Na każdego psa w boksie jedna micha jedzenia. Miały wtedy osteczki, pierwszy raz widziałąm :)