Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. ja miałam za 12zl wizyte z oględzinami psa i tabletkami na robaki...... bardzo drogo wychodzi u Ciebie, ale nic nie poradzisz. a weź zadzwoń i zapytaj tylko,ile za samo pobranie krwi sama byś zaniosła do laboratorium i wyniki u mojego bym telefonicznie skonsultowała. chyba,że to za 20zl to będzie pobranie krwi i wyniku u tego samego weta? To może to zrobimy? a on co? wyniki ma i ich nie omawia? nie powie,czy świadczą o ropomaciczu? to mój mi przez tel powie za darmo trzeba jak najtaiej, bo ewentualna starylka to już gruba kasa, z 200-300zł przecież, pies spory Dzwoniłąm do ciotki, co ma Belkę na 2 dni na dt, sunia miałą wyciek duży tylko pierwszego dnia, przy oddawaniu moczu aż jej po nogach się ciągnęło. Więc sporo. Ale teraz od 2 dni nie ma nic prawdopodobnie. Więc nie ma tragedii :)
  2. też pytałam o to mojego weta i ponoć w labo nic nie mówią, że to krew zwierzęca. jak u weta ta cena nie będzie tak drastycznie większa to rób na meijscu, oczywiście przesłąć ok 50zł czy od razu 100 za cały miesiąc? musimy się na pm umówić, jak się będziemy rozliczać :)
  3. to dajcie mu spokój z tym kołnierzeem może? w schronach psy kołnierzy nie noszą, same sobie szwy ściągają i jakoś sobie radzą dobrze. a mozę coś na uspokojenie? dziwne,że skoro szew taki malutki, a on tak się chce dobrać do niego, a już parę dni łądych minęło od zabiegu chyba można już mu dać się tym zajmować?
  4. jak robi na miejscu to robi pewnie za kupę kasy. a w zwykłym labo to 8zl kosztuje i robią to samo. jak raz u weta rbiłyśmy badanie krwi dla psa to około 60zł płąciliśmy i sama byłąm w soszku,że taka różnica cen. zadzwoń do weta tego u siebe i przedstaw mu sytuację ja wydzieliny nie widziałąm, a miałąm psa dobę, więc nie cieknie jej po nogach,albo coś. to są minimalne ilości jakieś
  5. sporo pozmieniałam w 1 poście, ale info o wieku było, ja byk w 1 poście. przeoczyłaś kizi porządnie to szukasz kizi kogoś z tego sącza? podam Ci nr tel do pana i przekaż tej chętnej na wizytę pa jest lekarzem,żona pielęgniarką, maja ogrodmny dom z ogrodem. na pewno Romami nie są :) ale jaka to okolica to nie wiem
  6. słuchajcie to nie ma być zwykła kontrola u weta, bo to to ona już miała. nie ma co szastać kasą na byke co, bo lekarz posłucha, popuka i 30zł weżmie ona ma mieć zrobione badanie krwi, na tej podstawie wet zobaczy, czy ma rpomacicze, czy już wyleczone. Zwykłą kontrola i to,że sobie lekarz jej w oczy zajrzy, niz nie pokaże. Można robić usg ale ja proponuję najpierw morfologię, bo to 8zł kosztuje w laboratorium plus u weta za pobranie krwi. A za usg to z 50zł. morfologię się robi tak,że wet pobiera krew i opiekun w ten sam dzień lecio z krwią do laboratorium. wyniki na drugi dzień i z samymi wynikami do weta. po morfologii on już wie, co i jak. Decyduje o sterylce, jeśli jest ropomacicze. Poczyttajcie w necie, wiele tego do czytania nie ma. Blood do poniedziałku to jest wg mnie za daleko. Trzeba wcześniej. Sunia będzie u Ciebie późno, laboratoria już nieczynne, bosą zazwyczaj do15stej? bynajmniej u mnie w przychodni tak jest. nie wiem,jak w szpitalu. kizi patrzył w kartę i myślał to już mój wet, kolejny na takie patrzenie jest niepotrzebny, bo to nic nie da i nic nie zmieni. gulka na brzuchu, to gulka na boku, gdzie mój wet móił, że może być po szczepieniu na wściekliznę, choć miałą to robione na tyle dawno,że już zejść powinno. Gulke teraz trzeba olać, bo to nie jest teraz ważne. kizi skąd ci wyszło, że 1 szczeniak martwy się urodził? Blood ma chipa. każdy poies u nas w schronie ma. i dane są na Ciebie, bo Ty ją ze schronu wzięłaś. mówiłam Ci to przecież tak,wyślij nr konta. ile kasy to nie wiem...
  7. no :) pisałąm wcześniej, że biegał wkoło budy, podbiegał do krat, od razu zawracał i runbdka wkoło budy. większość fotek mam takich, że3 widać tylko końcówkę ogona, albo samą przednią, wyłaniającą się zza budy łapę :D dał się głąskać, zanim zaczął biegać, ale niespokojny był i trochę się bałam
  8. w domu szukał sobie zajęcia nawet, jak człowiek był obecny, a nie zwracał na niego uwagi
  9. Shila ma: alegratka morusek adopcje org adopcja psa autogiełda cafe animal
  10. już jest ktoś wstępnie zainteresowany do leśniczego
  11. [URL=http://img405.imageshack.us/i/1008932d.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6005/1008932d.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://img717.imageshack.us/i/1008930.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7053/1008930.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://img94.imageshack.us/i/1008927.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9418/1008927.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://img686.imageshack.us/i/1008926.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/894/1008926.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://img340.imageshack.us/i/1008925.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5232/1008925.jpg[/IMG][/URL]
  16. dzięki :) on był już gdześ wstawiany jakiś czas temu, na jakieś forum posokowców ale wtedy był bez kastracji i info o charakterze
  17. [url]http://www.dogomania.pl/threads/184141-posokowiec-w-schronie-zainteresowanie-poszukiwane#post14532991[/url]
  18. [URL=http://img688.imageshack.us/i/posokowiec.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8208/posokowiec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img339.imageshack.us/i/1009482k.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9162/1009482k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img94.imageshack.us/i/1009494.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6413/1009494.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. Pies już ma dom, wyadoptowany ze schroniska 10.06.10 W schronisku na południu kraju mieszka od jakiś 2 miesięcy śliczny, asowy posokowiec (bez tatuaża). Pies posiada czip, niezarejestrowany nigdzie. Pies znaleziony w lesie, niedaleko niewielkiej miejscowości. Początkowo mieszkał u znalazcy, myśliwego. Jednak niszczył w domu, został przeniesiony do kojca i tam też demolka. Został więc oddany do schroniska. Tam w kojcu z innymi psami jest grzeczny i wobec psów i wobec budy w kojcu. Gdy był w domu z człowiekiem, pies ideał, kochany, przymilny. Jednak spuszczony z oczu, nawet podczas obecności opiekuna, brał się za wandalizm. Nie wiemy dokłądnie, co i jak zniszczył. Pies ma 2 lata, jest wykastrowany i zaczipowany, zaszczepiony. Szuka domu u kogoś, kto go nie wyrzuci, gdy zje kapcie lub pogryzie drzwi. edit od 6maja ma ogłoszenia na: autogiłdzie ojej alegratce adopcja psa adopcje org morusku [URL=http://img169.imageshack.us/i/1009478.jpg/][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3738/1009478.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img532.imageshack.us/i/1009480y.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/847/1009480y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img143.imageshack.us/i/1009490.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7199/1009490.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. ja gumtree tylko bez fot, a w to nawet nikt nie zagląda, więc odpadam ok, zrobię watek posokowcowi shili tutaj na razie wystarczyć musi. poogłąszam ją,
  21. ja pierniczę jest w adopcji nie- do adopcji, a w adopcji to jest różnica PSA NIE MA W SCHRONIE, ZOSTAŁ WYDANY :D!!
  22. W dt u suni zauważono wyciek z pochwy. To jeden z objawó ropomacicza. Trzeba jej szybko zrobić chociaż morfologię. Można też usg jamy brzusznej, cytologię, itp. Jutro sunia jedzie dalej, więc jutro chyba się nie uda :(
  23. no i miałąm telefon wreszcie jakiś :) ale się nie cieszcie, bo nic z tego :( głównie- pan spod łodzi i bardzo się odległości wystraszył, od razu się chciał rozłączać, ale go przytrzymałam i tłumaczyłąm, że trans jest do załatwienia. pan chciał szczekającego psa, więc powiedziałąm,że on lubi szczekać. i tyle ma pomyśleć i zadzwonić, ale rozmowa była minutowa, odległość go tak przeraziła. Nic nie oytał więcej, nic nie móił o sobie. Wyłączył sie :( ważne,że coś się ruszyło!!
  24. dostałam identycznego maila od tej pani dziś był tel od innego pana znów. z nowego sącza, w ogromnym domu z ogrodem, 3 dojrzewających dzieci i 3 psów: starszy kundelek, młody york i szczeniak wilczaka. Niedawno odszedł panu rodowodowy akita. za ok 3 tyg może dojechać i poznać i zabrać, jak ok będzie wszystko. Szukam na wizytę w nowym sączu.
×
×
  • Create New...