kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
ciesze sie :) Bianka, dobra robota!! -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
proste moja droga: 1. wchodzisz sama na wagę i patrzysz, ile ważysz 2. wchodzisz na wagę z psem na rękach (dlatego pisałam,że 2okg uniesiesz, a jak nie to tato), patrzysz ile wyszło 3. odejmujesz swoją wagę od wagi z psem na rękach i już. proste. hehe Nie wiedziałąm,że wet waży u ciebie za darmo. jak tak, to ró, jak uważasz KTO TEKŚCIK DO OGŁOSZEŃ SKLECI? -
tylko ciągle mi się myli, bo są wpisy na bieżąco, ile ona ma hotel opłącony i nigdy to nie jest od pierwszego do pierwszego dlatego też mi się tak myli chyba rzeczywiście muszę sobie na kartce zapisywać... Dogo,a to miejsce się jakoś rezerwuje? Nie wiedziałam,że się nie mieści, ile tylko razy się będzie dytować i coś dodawać....
-
Przytulaśna Karinka- kompaktowy ideałek ma juz swojego ludzia :)
kora78 replied to borysus's topic in Już w nowym domu
zapisuję sunię dodam, że sunia zabrana ze schronu na dt foto z podróży [URL=http://img225.imageshack.us/i/1009776.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/2714/1009776.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img685.imageshack.us/i/1009746m.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/3061/1009746m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
dziś dzwoniłam papugę odbieram w niedz chłopak jechał już do pracy weźmie dziś świnki, któe się da i tego króla od Bianki na dt :) -
wpłąciłam swoją deklarację prosze ciotki, może prowadźcie w 1 poście na bieżąco kto wepłącił i kiedy i kiedy jego termin stałęj deklaracji mija? bo ja sama nie pamiętam kiedy ostatnio płąciłam, a nie ma w 1 poście, ikt nic nie przypomina na pm, a szukać 30 stron w tył nie będę, kiedy pisałąm,że już wysłąłąm kasę mam kilka psó do opłacania i nie upilnuję wszystkiego
-
Teraz nie wiem, czy Astrę wycałować, czy ochrzanić... Spała sobie w nocy w pokoju lub na przedpokoju. Całą rodzina spała w drugim pokoju, zamkniętym, by nie wchodziła i nie budziłą dziecka. Rano wstaliśmy, a drzwi wejściowe na koryatrz był otwarte... Ja na pewno po nocnym spacerze ich nie zamknęłam na blokadę. Albo się same otworzył (bo tak się czasem dzieje,gdy są słąbo domknięte), albo Astra po nich skakała i otworzyła klamkę. Drzwi prawie na całą szerokość był otwarte. A my sobie spaliśmy smacznie masakra
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='Blood'] Czesalam Belle i pyszczek juz sie poprawil nie wyglada juz na taka pogryziona pojde jakos po weekendzie do weta ja zwarzyc i zobaczymy ile przytyla ;)[/QUOTE] nie masz na co kasy wydawać? na ręcę ja i na wagę ludzką wskakuj. 20kg uniesiesz :) a jak nie to tata jak nie masz wagi to pożycz od znajomych -
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img249.imageshack.us/i/1009810.jpg/][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/2237/1009810.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img38.imageshack.us/i/1009817z.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/207/1009817z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img227.imageshack.us/i/1009814.jpg/][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5030/1009814.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img535.imageshack.us/i/1009824.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/1861/1009824.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
[URL=http://img266.imageshack.us/i/1009858.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5937/1009858.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img100.imageshack.us/i/1009865e.jpg/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5213/1009865e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
zamówiłam ogłoszrenia u jakiejs zuzi trzeba tekst napisac i fotki wybrać i na kogo namiary dawać? na siebie,czy na Blood? a co u suni? opowiadaj blood -
poprosze na pm dane do przelewu, bo \zagubiłam
-
dam, dam zaraz [URL=http://img202.imageshack.us/i/1009829.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5448/1009829.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img517.imageshack.us/i/1009880d.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3258/1009880d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img28.imageshack.us/i/1009874o.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/78/1009874o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] i w 1 poscie jedno
-
kizi zmienh tytuł- coś, że brakuje na utrzymanie w hotelu
-
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1']Mam już tymczas dla reszty inwentarza .[/QUOTE] papugę iorę na bank to króla weź na dt, ok? a papuga idzie do mnie osobiście na dt -
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
pisałam już gdzieś: ptaka- papugę nimfę biorę ja. już mam dla niej ds. królika prawdopodobnie ja na dt biorę w niedzielę tak się umawiałąm z chłopakiem -
no to ciotki czas się cieszyć Astra jest już u mnie :) tzn to ja się cieszę, póki ją mam :) jutro rano jedzie do poznania, do hotelu. a tymczasem opowiem co obserwuję w suni. Jest bardzo kochana :) Ciągnie na smyczy, jak koń. Jest posłuszna, pilnuje się mnie, gdy biega luzem w ogrodzie. Na spacerach grzeczna, lubi psy, lubi dzieci. W autobusie bezproblemowa. Nie boi się zazwyczaj ulicznych hałasów. Nie zna komendy siad, ale chodź, stój rozumie. Lubi bawić się smyczą, za patykami rzuconymi biegnie,ale omija je łukiem, nie bierze do pyska, gdy daję jej z ręki. Miskę pełną daje sobie ruszać. Goni wszelkie ptaki, wywąchałą u sąsiadki koty i też tam ciągnęła. Zaraz po wyjściu ze schroniska strasznie ciągnęła na smyczy, prawie biegłam za nią, szybko się zmęczyła, jęzor wciąż ma na wierzchu. Zmęczona mniej ciągnie. Spacer jej zrobiłam porządny, ten ze schroniska. Potem drugi już spokojnie. Jeść ryżu z kurczakiem nie chciała, a w porze karmienia, jak w schronie. Lubi biegać luzem, slalony robi :D oczywiście świeżo posadzoną trawę zadeptała...:( ale, jak wchodziła w kwiaty i zabroniłam, to zrozumiała, że nie wolno. Trzyma się blisko, gdy biega luzem po ogrodzie- powtarzam się? Jeszcze siedzi w ogrodzie przypięta, później idzie do domu na wieczó i noc. Gdy ją zostawiam tam samą, szczeknie 2 razy i spokój jest. Ale jak idę do niej to radość nieziemska, skakanie i plątanie się w smyczy
-
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
no i rufi wyczesany na glan :) grzeczny okropnie!! ani nie pisnął, ani nie warknął jak się okazuje jest z jednym psem, bojaźliwym w kojcu, któy się ciągle chowa, też sporych rozmairów mam łądne fotki rufiego wyczesanego, poza kojcem\ potem dodam grubasek jest, grubokościsty i sierść ma strasznie gęstą, puszystą kołtuny wyczesałam i w sumie to było najgorsze. miał je już, jak był na kwarantannie, dawno czesany nie był. poza tym strasznie się nie leni patrzeć w oczy nie chciał, w obiektyw, ale fotki ma łądne :) -
dziś pytałąm o psia azodgryzioną połową ucha, co mieszkał razem z smutasem starszym. opiekun powiedział,że psy go załatwiły, że pamięta o jakiego chodzi. a smutas mieszkał z nim sam, jak ostatnio go widziałąm. teraz smutas jest z 2 innymi. albo je dołożyli, bo sam został, albo dołoyli je, lub jednego z nich jeszcze, gdy półuszko był. nie wierzę, by smutas go zagryzł na śmierć. muszę kiedyś na spokojnie już dokłądnie wypytać, dziś było zamieszani,bo psa brałam
-
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
moze ma zajęcia na uczelni mi odebra wczoraj za 1 razem, po obiedzie jakos dzwonilam może wieczxorem prędzej odbierze jutro on jedzie tam do pracy i ma świnki wziąść te,co dadzą -
na to wychodzi trzeba kasy szukac ja musze jakis bazar zrobic tamten ciuch moglby ktosd kupoic wreszcie,ale to i tak 30-40zl i na pol ze spanielem zrobimy z marta bluzeczkowy, bedzie ich ponad 5, to moze ktos cos kupi
-
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
tak ingrid oby tym razem szczesliwie :) ale dzielnica dobra w miescie, żadne menelstwo -
dzis widziaklam, jak on skacze w boksie ze 2 m lekko czubkiem nosa patrzac