Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. heidi w drodze. pewnie zaraz ma odbior z pkp weocek i jedzie autem do obornik do hotelu fajna heidi byla u mnie :( smutno mi...
  2. nie on poszedł do obcego domu dla nas. normalnie wydany ze schroniska
  3. bardzo łądne, zwłaszcza pierwsze :) ale mi się wydaje, czy jeszcze jej z boku sierśc wychodzi zimowa? trzeba ją wyczesać, nawet jak teg nie lubi, trudno ale ona gruba :)
  4. teraz psow dosc malo. zawsze mowia,że ze 170 ale teraz jest chyba ciut mniej. tak na oko ten staruszek jest niepewny. nie wiem,co z nim ale watku nie robilam trzebaby ppierw zadzwonic, czy nie zostal uspiony a ten bialy nie znam wieku, ale w schronie ze 2 mce siedzi
  5. oglaszac tez mozna samemu :) allegro ze 2-4 zl kosztuje ale poza tym portale sa darmowe wszystkie :) gumtree przede wszystkim. i tu masz wrocek, wawę, krakow i lodz chyba wpisz w wyszukiwarce oddam psa i tam gdzie sa takie dzialy, tam wstawiaj sunie troche pracochlonne,ale jak wprawy nabierzesz to migiem bedzie lecialo :) i to nic nie kosztuje :) takie strony sa chodliwe: morusek, adopcje org, adopcja psa, top ogloszenia, autogielda, alegratka, mojpupil, cafeanimal na niektorych trzeba sie zalogowac, chwila roboty wiecej jak juz tekst masz i fotki, to sie tylko kopiuje i wkleja. i lecisz :) A tekst: Mam 10 lat, może mniej, może więcej. Ale za to serce i duszę 5cioletniego młodziaka :) Wiele lat żyłam sobie w jednym domu, z kochającą mnie rodziną. Ale coś się nagle stało. Wszystko się zmieniło. Mój świat legł w gruzach... Wszystko co było mi znane i lubiane zmieniło się w jednej chwili. Trafiłam do schroniska. Do zimnego boksu, do sfory obcych psów, które wciąż się zmieniały, przychodziły i wnet odchpodziły. Tylko ja ciągle tam trwałam. Tak minęło półtora roku, aż wreszcie dostałam szansę. Gdy przyszła opiekunka, ze smyczą, z obcymi ludźmi, znów myślałam, że wybiorą ładniejszego, młodszego... mimo wszystko starałam się, jak mogłam. Skakałam, łasiłam się, skomliłam. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że i tak mnie wezmą, że już dawno padł wybór. I tak, wreszcie znalazłam się w nowym domu, z nową szansą na spokojne życie, w wygodach, cieple i z pysznym jedzonkiem. Także z psimi towarzyszami. Teraz odpoczywam po przejściach ubiegłych miesięcy. Chodzę grzecznie na spacerki, pokazuję sztuczki, jakie pamiętam z poprzedniego życia, bawię się z różnymi psami i z nowym Opiekunem, który mówi mi, że jestem wspaniała, idealna, grzeczna i kochana. Więc, czy Ty mnie zechcesz? Już na zawsze i na stałe? Zanim przywiążę się do Opiekuna, który mnie zabrał z więzienia i szuka mi dobrego domu, po wieki? Kalina ma 10 lat, jest zaszczepiona i wysterylizowana. Koloru beżowo-szarego. ...... Tam na końcu dodaj coś, jak chodzi na smyczy, jakie zna komendy, jak reaguje na psy i koty, dzieci, itp Skopiuj i daj do 1 posta. i dane do kontaktu, jak ktoś będzie chciał Ci pomóc w ogłoszeniach. Czyli tel i mail, ew. gg
  6. borysus dopisz w 1 poście, że sunia dziś wyjeżdża do hotelu :) popołudniu pakujemy manatki A wczoraj wreszcie odkopałam gumowego jeża piszczącego, ale radość była!! :)
  7. ja z tym pracownikiem gadać o tym, nie będę, bo nie znam się na profilaktyce chorób Bianka ma jego nr tel, niech przekaże komuś, albo sama zadzwoni i go uświadomi. Tylko delikatnie, żeby kolejne też wydawał, nie można go urazić, bo będzie po ptakach Bianka dobra robota!! dziękuję!! :)
  8. ketunia zamówiłaś mu te ogłoszenia? zrobione już są?
  9. borysus ogłąszasz ją gdzieś?
  10. borysus dopisz w 1 poście: wydatki: wet 23zł (zapłata kory78 i kizimizi), a ze skarbonki Heidi- 0zł borysus offujesz sunię? podrzucaj swój bazar w górę
  11. a co znaczy,ze nie podlinkowany? to nie bedzie dzialal? jak sie linkuje? co robic? tzn,co marta ma robic, bo ona mi wstawi
  12. ale fotki,oby bez desdzczu i w brzydki dzien dla ciotek z dogo cyknac mozna. nie takie do ogloszen,ale dla nas tylko :)
  13. jaki tam do połowy uda. ja niska, a wcla mi do półuda nie sięgał. marta0731 on ciut wyższy, niż Lara była nie jest tak niski, jak asrki typowe, co to na ulicach je widać, ale niewiele wyższy dla uściślenia, niech go w hoteliku zmierzą w kłębie i po problemie będzie :) kizi, jak jeszcze nie robione to dodaj,żeby zmieniła zuzia 1 zdanie w tekście. wyślij jej ten sam tekst z poprawką naniesioną bo rzeczywiście, żeby potem niespodzianek dom nie miał, jak się już zdecyduje na większego psa i nie zakłądajmy, że on tylko do domu z ogrodem i siatką wkoło. może akurat do mieszkania trafi? :)
  14. chyba ni ma, a i ja się pospieszyłam :)
  15. mam dostawać cynki, gdy będą pojawiały się następne z hodowli takie chore lepiej eliminowac, by ograniczać rozprzestrzenianie się chorób. to akurat rozsądne. i lepiej,że dają w prywatne ręce, niż patykiem w łeb biedne świntuchy :( taką świeżą zieleninę one mogą już jeść? wg nauk dr Piaseckiego, ja nigdy nie dawałąm młodym świniom i królom
  16. sunia lubi bawić się pustymi butelkami :)
  17. mam stały kontakt z Bertą :) u Mani wszystko ok. miałą teraz jedego kleszcza i Bercia się marwti, bo kulałą sunia na łąpki i Bercia boi się o boreliozę. Teraz sunia ma obróżke Bayera i dostałą Frontlina Bercia zostawiła ją na jakiś czas, bo służbowo wyjechałą i Mania grzecznie czekała z rodzicami, a jaka radość byłą, jak pańcia wróciła :) i Mania łądnie przytyła :) A na fociach się prezentuje rewelacyjnie :)
  18. witamy wujka u Heidi :) a sunia dziś na spacerkach wciąż tych kamieni szukała, jak pół godz lata po ogrodzie to non stop w ruchu, nie położy się odpocząć, jęzor wisi, a ona wciąz coś nowego szuka, lata po zakamarkach. Ale jak tylko widzę, że leci do kamieni i ją wołam karcąco, od razu się odwraca i przylatuje do mnie. Wtedy chwalę. Ja spcjlanie siedzę i się nie ruszam, a ona wciąż gania Piłkę przynosi do nogi, ale patyka oddać nie chce i się szarpiemy, a potem ona go przerabia na drzazgi :D Dostałą dziś te tabletki, zjadłą pięknie. Jak jest uwiązana to tylko leży na posłanku, nie kręci się na tej smyczy, poszczeka z tęsknoty i od razu idzie leżeć. Dziś padało tylko ranop, potem nawet słońce się przebiło, to sunia sucha dziś :) Spotkałyśmy kota. On stał pod płotem, niedaleko, głupek jeden, a ona go nie widziała. Pokazałąm jej specjalnie, by ją sprawdzić, trudno jeden stres kota więcej,ale dla suni może stres odejdzie, gdy się dowiemy, że nie wolno jej do domu z kotami. No i sunia podleciałą do niego, stanęła niedaleko (nawet gdy smycz poluzowałąm nie rzuciłą się) i obszczekiwałą najeżona, machając energicznie ogonem. Odwołąna spokojnie odeszłą Ale chwilę potem spotkałyśmy na swej drodze spokojnego beagla, a ona go obszczekała. Nakręcona jeszcze chyba była. Czyli co to znaczy z kotem?
  19. dziękumey bardzo!!! :) konto chyba b ędzie moje, ale to jeszcze do ustalenia
  20. najlepiej na wrocław, bo najbliżej. przynajmniej gumtree wrocław ale do krakwoa sporo psów od nas jeździ, jakieś miasto pozytywne tam dziękujemy za te ogłoszenia!!!! :)
  21. to jeszcze jakaś zmarła? jest ich 4? zmarą ta biała z kremowym na głowie, głądka? :( same chłopaki?
  22. tekst, jak widać do poprawki Blood napisz, w jakich sytuacjach Bella wykazuje stres lub lęk Czy nadal boi się hałasów, urządzeń domowych. Czy zna komendy? Jak reaguje na obce psy na spacerach. Czy chodzisz z nią na spacery pojedynczo, czy ze wszystkimi psami na raz? Jak zachowuje się na smyczy? Jak reaguje na koty? Na każde pytanie pokolei odpowiedz, to ważne do ogłoszeń
  23. tekst do ogłoszeń poślę jutro i wpłatę też, dziś mój komp nie da rady oto tekst Bella miała kiedyś dom. Niezbyt dobry dom, skoro została oddana do schroniska w kwiecie wieku. W dodatku była ciężarna. W schronisku poroniła, nie ma się co dziwić. Skrajnie wychudzona, pogryziona przez psy w kojcu. I jeszcze poród. To zbyt wiele dla suni. Bella została zauważona przez wolontariuszki i zabrana do domu tymczasowego. Tam dochodzi do siebie, leczy rany po pogryzieniach. Wreszcie nie musi z nikim konkurować i miskę, kryć się w budzie, by nie dopadły jej psy. Bella jest bardzo grzeczną, ułożoną suczką. Ładnie chodzi na smyczy, nie wykazuje agresji do człowieka, do dzieci, czy do innych psów. Można spokojnie,bez lęku wyjąć jej cokolwiek z pyska. Na spacerach blisko trzyma się swojego człowieka. Nadaje się do trzymaniu w mieszkaniu, jak i w domku z ogrodem. Nie nadaje się do budy, jest zbyt łagodna, nie skażemy jej na łańcuchowy los. Bella ma.......... lat, jest kolory kremowego, waży ... kg, wysokości w kłębie....cm Warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej i podpisanie umowy adopcyjnej.
  24. [url]http://www.dogomania.pl/threads/185541-bazarek-bluzkowy-w-przygotowaniu?p=14673231#post14673231[/url] w robocie bazarek bluzkowy na bunie m.im marta dawaj te bluzki!!!!
  25. [url]http://www.dogomania.pl/threads/185541-bazarek-bluzkowy-w-przygotowaniu?p=14673231#post14673231[/url] w przygotowaniu bazarek bluzeczkowy dla suni jak jakaś ciotka coś ma to poproszę o dokłądkę
×
×
  • Create New...