Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. Aha, czyli zaden psiak nie jedzie do Krakowa, bo Linssi by wiedziala....;)Hmmm, to moze z Sonia na Ślask sie coś przeprowadza...?
  2. [QUOTE][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Verdana] kręcąc radośnie całym ciałkiem.[/FONT][/SIZE][/FONT][/QUOTE] Uwielbiam ten zwrot...;)
  3. Ano zadomowil zadomowil;) Mowimy, ze w koncu sie wysypia i nie musi czuwac ze go jakis dziad zaatakuje. Ale robi jeszcze w ciagu dnia wycieczki na teren poza nasz. Ale chyba jeszcze chwile trzeba poczekac na to jego wyciszenie.
  4. andzia zartujesz? Ani pol telefonu...;(
  5. Ja sie podpinam pod wyrazy uznania dla Jaagi...Brak slow po prostu Jaaga dla Ciebie. Oczywiscie tych najlepszych pod sloncem...A akcja z tego co widze mostrzostwo, jak zwykle zreszta w Waszym wykonaniu [I]wymiataczki[/I] jedne, ze tak po młodzieżowemu rzuce;)
  6. No i dubel oczywiscie...
  7. Kilka nowych fotek z dzis;) [CENTER]Mordka cała [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S4QSVVwtBUI/AAAAAAAACM4/LFMv7IYyPzI/P1080743.JPG[/IMG] Co ze mna bedzie? Rozmyslanie nad sensem istnienia... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S4QSV8b8txI/AAAAAAAACM8/tx0BlMG2i4s/s512/P1080748.JPG[/IMG] Ziewamy - on ciagle spi i jak tylko sie przebudzi ziewa i sie przeciaga... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S4QSWck9U_I/AAAAAAAACNA/9twQIpvi1_M/P1080749.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S4QSXKel4OI/AAAAAAAACNE/S2p28HoF4jk/s512/P1080750.JPG[/IMG] Myjemy łapki [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S4QSX5ydbJI/AAAAAAAACNI/y7kWSW_tRKw/P1080751.JPG[/IMG] I pyszczek [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S4QSYTXv8pI/AAAAAAAACNM/DoumJKbxS4w/s512/P1080752.JPG[/IMG] Się troszkę narąbaliśmy...:evil_lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S4QSY4FkkyI/AAAAAAAACNQ/x33YLOLRxRc/s512/P1080753.JPG[/IMG] I sie wstydzimy....O to jest [I]pies sie wstydzi :loveu: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S4QSZghW0GI/AAAAAAAACNU/JUjoeOvXBpw/s512/P1080755.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S4QSaL7rnXI/AAAAAAAACNY/nKuaViDlCsI/P1080756.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S4QSa7RVJYI/AAAAAAAACNc/0Ne6lkC_Ajw/s512/P1080757.JPG[/IMG] [/I]I skora z psa...[I] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S4QSbe0o87I/AAAAAAAACNg/G53_5_JoMVs/P1080758.JPG[/IMG] [/I][/CENTER]
  8. Tak sunia jest u Jaagi w Katowicach. jeszcze znalazlam takie posdumowanie 2 str wczesniej od kiki;) [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Teri[/COLOR][/SIZE][/B]- [FONT=Verdana]sunia w typie jagdteriera, średniej wielkości, idealna do mieszkania, umie chodzic na smyczy,spokojna, cicha, czysta.[/FONT] Zachowuje czystość i nie niszczy. [FONT=Verdana]Histora suni: zostala prawdopodobnie wywalona z samochodu, od dawna koczowala pod Kielcami. Musiała zaznac wiele złego od ludzi, bo była dzikuską i jakiś czas zajęło jej oswajanie na tyle, aby udało się ją złapać. Obecnie przebywa w DT w Katowicach i szuka spokojnych dorosłych ludzi. [/FONT] [FONT=Verdana]Szczepienia: tak[/FONT] [FONT=Verdana]Sterylizacja: tak[/FONT] [FONT=Verdana]Stosunek do psów: niekonfliktowa[/FONT] [FONT=Verdana]Stosunek do kotów:niekonfliktowa[/FONT] [FONT=Verdana]Stosunek do dzieci: ze względu na lękliwość nie powinna trafić do domu z dziećmi.[/FONT] [FONT=Verdana] [B] Kontakt w sprawie suni:[/B] [/FONT]660124623, [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]
  9. [QUOTE]Tylko z tego co wiem, to Jaaga zaoferowała pomoc przy piesku z lasu, towarzyszu Mitzi. Tyle tylko, że to sprawa nie jest na już teraz, bo pies strasznie dziki. Własnie, ciekawe co u niego. Odzywała się divia?[/QUOTE] Narazie nie ma co blokowac miejsca u Jaagi dla dzikuska. Bylam wczoraj i nie bylo, ale jedzenia zniknelo. Naprawde narazie nie ma szans na lapanie go, bo jak pisalam dziki straszliwie, a ganiac go po tym terenie nia ma szans, bo narazie snieg po pachy, no i ogolnie teren chroniony niby...Czas pokaze....On bardziej zjada niz Mitzi, bo tamta dama zjadac wszystkiego i byla jednak mimo dokarmiania zabiedzona. A ten widze, ze mnie wybredny, wiec tym lepiej.
  10. Jestem juz. Czarny jak najbardziej w porzadku. Bylam wczoraj z nim na zdjeciu szwow- a wlasniwie szwa...Bo kolega sobie sam wyjal pozostale 5 czy 6...Przez to ma male zgrubienie i musze rywanolem posmarowac troszke, zeby sie tam nic nie wyklulo..No ale ogolnie czuje sie super. Zaczyna juz coraz odwazniej stawiac sie mojemu Akajowi, no ale narazie nie sa to jakies straszne walki wiec nie interweniuje...Choc moj Akaj jest aspoleczny, wiec zobazcymy jak sie sytuacja rozwinie. Na szczescie Akaj prawie caly dzien siedzi w domu u moich dziadkow, wiec sytuacji i okazji do starc jest malo... Czarnego moi rodzice zaczeli nazywac Ząbek - jak sie widzi z nami to podnosi wargi i pokazuje swoje szczatkowe uzebienie.:evil_lol: Moja mama nawet twierdzi ze wyglada jak wampir...No moze troszke. A co do kastracji jeszcze smiejemy sie, ze za niedlugi czas odrosnie mu to i owo, bo taki mial poziom testosteronu:) Wojtus[I] pies sie wstydzi [/I]jest dokladnie jak piszesz...Jest jeszcze[I] dawaj psa[/I], ale dopiero sie uczy i jak moja Zuza go zaczepi czasem do tej zabawy to niestety chlopak nic nie kuma i sie wkurza. No ale moze sie zorientuje o co chodzi;) A [I]dawaj psa [/I]to jest z kolei pęd psa z podkulonym ogonem i licznymi zwodami;) I bynajmniej podkulony ogon nie swiadczy o leku..:) A i jeszcze umie merdac zawodowo juz i nawet zaczyna spac z wyciagnietymi nozkami, bo do tej pory tylko w klebuszek zwiniety byl. Moze to znak ze sie bardziej rozluznia i czuje bezpieczniej...:lol:
  11. Dubel, nastepny post zaktualizowalam;)
  12. Jestem juz i nadrobilam. Dama widze straszna;) No a co do domku no to byloby chyba rozwiazanie sytuacji jak marzenie. No nic trzymam kciuki mocno zeby wszystko bylo ok;)
  13. Mialam ja tez pytac czy ewentualnie, ale mysle ze nie powinno byc problemu - choc nigdy nie wiadomo. To w przyszlym tyg porobie ogloszenia na dolnoslaskie. Moze sie cos trafi;)
  14. [QUOTE] Magda Hejda powinna to nagłośnić w programie i napiętnować babsko [/QUOTE]Wlasnie o tym mowie, bo ludzie tak bardzo szczyca sie tym ze pomagaja a tak bardzo boja sie spolecznego potepienia...Prosze, naglosnijcie to bardzo, bo tak byc nie moze po prostu.......Moze sie chociaz zawstydzi. Matka dzieciom kurna...Jaki wzor...I potem sie dziwic ze jeden z drugim takie rzeczy wyczyniaja...:mad:
  15. O Boshe, co on bidulek musial przezyc...Przeciez pakiet nieszczesc juz wykorzystal...M[B]oze jak bedzie w programie powiedziec o tym[/B] w ramach kary spolecznej, bo na prawo masz racje Erko - chyba nie ma co liczyc. A w ogole da rade bidulek byc? Bo jak taki bidulek... Babsztyl jakis bez wyobrazni.....
  16. Jakby ktos chcial te maluchy z Opatowa na jednym zdjeciu do ogloszenia, bo czasem mozna tylko 3 czy 4 dac. [CENTER][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/fe/01/a3-orig.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. [QUOTE] Jej fochy kojarzą mi się z małą Mi z Muminków [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG].[/QUOTE] Wiesz, ja nawet na parkingu jak byla to wiedzialam ze pieronek charakterny. Pamietam jak pojechalam tam pierwszy raz z aparatem zeby jej jakies fotki strzelic. Lazilam za nia z godzine az sie w koncu zdenerwowala i mnie obszczekala. I ogolnie widac bylo ze rzadzicielka, niejednego tam obszczekala. Ogon byl do gory i rozeznanie terenu. No wiesz ona jest kobietka jednak to i humory ma...:)
  18. [QUOTE] wyslalam 25zl ze skarpety co bardziej potrzeba wedlug uznania DT czy sterylka[/QUOTE] No wyjdzie w praniu, bo narazie z dziewczyna nie ma co zrobic. Czekamy na zakonczenie suczych spraw i dopiero ruszamy z czymkolwiek. Tak nas potffforzyca zalatwila...
  19. No i ja znow wiesciami od Czarnego przywitam:) Zaczne od tego ze zaczynamy brzuchal do glaskania pokazywac. I to w tak slodki sposob, ze rozbraja nawet mojego tate;) Delikatnie sie przewraca i zakrywa lapkami ryjek jakby robie "pies sie wstydzi". No jest przeslodki. I oczywiscie nawet na siku mu sie wyjsc za bardzo nie chce. Naprawde potrafi kilkanascie godzin - bo z noca - przelezec na legowisku i sie nie ruszac. Az nieprawdopodobne. Nie szczeka w domu w ogole. No tak jakby psa nie bylo. Ja wiedzialam, ze kanapowiec w nim drzemie...
  20. Wiesz, narazie trwa bazarek imieninowy dla maluchow, wiec jak tylko beda imiona to na pewno wstawie;)
  21. Dzieki, zawsze jak schemat jakis jest to sie stresuje ze cos pomine,ale chyba teraz ok:) Mamy jeszcze 8 szt stadne, ale zdjec kazdego z osobna nie mamy, choc wszystkie takie same. Moze jeszcze dorzuce potem:)
  22. [FONT=Times New Roman]Kielecka propozycja: Imię: Gucia Płeć: Suczka Wiek: 7-9 tyg Miejsce pobytu: Kielce Województwo: Świetkokrzyskie Szczepienia: jeszcze nie Historia: corka bezdomnej Koni, oszczenionej w jakiejs stodole Rozmiar: ( S/M/L...) - L Charakter: Kontakt: [/FONT] [FONT=Times New Roman][email protected], tel. 600 047392[/FONT][FONT=Times New Roman] Wątek: zbiorczy z inna sunia i jej małymi + Pakoszka: [/FONT] [FONT=Times New Roman]http://www.dogomania.pl/threads/177764-3-zaniedbane-szczeniaki-i-ch-mama-szkuajAE-DT-na-CITO-Dwie-sunie-bez-PLN-na-hotel [/FONT] [FONT=Times New Roman] [/FONT] [FONT=Times New Roman] Imię: Mika Płeć: Suczka Wiek: 7-9 tyg Miejsce pobytu: Krakow na DT Województwo: Małopolskie Szczepienia: jeszcze nie Historia: corka bezdomnej Koni, oszczenionej w jakiejs stodole Rozmiar: ( S/M/L...) - L Charakter: bardzo inteligentna, zalatwia potrzeby – nawet w nocy i jednym kaciku, przytulaśna, grzeczniutka Kontakt: [/FONT] [FONT=Times New Roman][email protected], tel. 600 047392[/FONT][FONT=Times New Roman] Wątek: zbiorczy z inna sunia i jej małymi + Pakoszka: [/FONT] [FONT=Times New Roman]http://www.dogomania.pl/threads/177764-3-zaniedbane-szczeniaki-i-ch-mama-szkuajAE-DT-na-CITO-Dwie-sunie-bez-PLN-na-hotel [/FONT] [FONT=Times New Roman] Imię: Platon Płeć: pies Wiek: 7-9 tyg Miejsce pobytu: Kielce Województwo: Świętokrzyskie Szczepienia: jeszcze nie Historia: synek bezdomnej Koni, oszczenionej w jakiejs stodole Rozmiar: ( S/M/L...) - L Charakter: Kontakt: [/FONT] [FONT=Times New Roman][email protected], tel. 600 047392[/FONT][FONT=Times New Roman] Wątek: zbiorczy z inna sunia i jej małymi + Pakoszka: http://www.dogomania.pl/threads/177764-3-zaniedbane-szczeniaki-i-ch-mama-szkuajAE-DT-na-CITO-Dwie-sunie-bez-PLN-na-hotel [/FONT][FONT=Times New Roman] Piesek nr 3 (nadal marznie w kojcu)[/FONT] [FONT=Times New Roman] [/FONT] [FONT=Times New Roman]Imię: Dukat Płeć: Pies Wiek: 7-9 tyg Miejsce pobytu: Krakow na DT Województwo: Małopolskie Szczepienia: jeszcze nie Historia: synek bezdomnej Koni, oszczenionej w jakiejs stodole Rozmiar: ( S/M/L...) - L Charakter: bardzo inteligentny, zalatwia potrzeby – nawet w nocy i jednym kaciku, przytulaśny, grzeczniutki Kontakt: [/FONT] [FONT=Times New Roman][email protected], tel. 600 047392[/FONT][FONT=Times New Roman] Wątek: zbiorczy z inna sunia i jej małymi + Pakoszka: [/FONT] [FONT=Times New Roman]http://www.dogomania.pl/threads/177764-3-zaniedbane-szczeniaki-i-ch-mama-szkuajAE-DT-na-CITO-Dwie-sunie-bez-PLN-na-hotel [/FONT] [FONT=Times New Roman] [/FONT] [FONT=Times New Roman] Imię: Gringo Płeć: pies Wiek: 7-9 tyg Miejsce pobytu: Kielce Województwo: świętokrzyskie Szczepienia: jeszcze nie Historia: synek bezdomnej Koni, oszczenionej w jakiejs stodole Rozmiar: ( S/M/L...) - L Charakter: Kontakt: [/FONT] [FONT=Times New Roman][email protected], tel. 600 047392[/FONT][FONT=Times New Roman] Wątek: zbiorczy z inna sunia i jej małymi + Pakoszka: http://www.dogomania.pl/threads/177764-3-zaniedbane-szczeniaki-i-ch-mama-szkuajAE-DT-na-CITO-Dwie-sunie-bez-PLN-na-hotel [/FONT] [FONT=Times New Roman] [/FONT]
  23. [B]W pt jade przez Krakow. Jakby sie jakas "paczka" trafila moge wziac.[/B]
  24. Emigrantko zarabisty masz banerek Buby. Swietny - sie az ubawilam. Kiedy dama jedzie do Ciebie? Bo odwiedzilam kiedys jej watek, bo uwielbiam takie stfory i z tego co skumalam dziewcze udaje sie do Ciebie;) Pies dla konesera, ktory sie w koncu znalazl. A jej zdjecie z okladami z kotow;) Superowe. DObra ale juz nie zasmiecam;)
  25. Bylam juz wczoraj. Niestety to jest świetokrzyska rzeczywistosc...
×
×
  • Create New...