Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. No kurcze wlasnie mialam pisac ze sie pewnie dziewczyna zmienila. A gdzie ona teraz jest. Moze by mi sie udalo podjechac jak gdzies w Kielcach, albo chociaz w moim kierunku...No a Ci Panstwo to chyba naprawde nie powazni, bo o ile pamietam oni najpierw Majle mieli, ale dziewczyna siedziala wcisnieta w bude i nie wychodzila. No ale z Majla rzeczywiscie mogli miec problem. A Orfinka chyba z psychika nie miala wiele problemow chyba.Nieche zdecyduja czy pies do domu czy na podworko, bo ptem nie ma dziwne ze jak pies byl jakis czas w domu to nie chce byc na dworze...Niepowazni...Zwrot dwoch psow z jednego miesca to chyba juz za duzo...Oczywiscie o ile dobrze kojarze sytuacje...
  2. Hehe w sumie tez jestem ciekawa. No ale buciki, to juz wypas na maksa;)
  3. No to dobrze ze dama raczyla w koncu cos zjesc. Ustawiaczka jedna no;) Ale dobrze, ze ma towarzysza - choc w sumie lepiej zeby go nie bylo....A jak ona z Sonia sie dogadywala? Mialy kontakt?
  4. A wczoraj Czarny / Ząbek poczynil pierwsze kroki w kierunku "dawaj psa". Troche uciekal, troche mnie gonil, nawet probowal zwody robic;) Wiec jest na dobrej drodze.... Oczywiscie moj tata rano wita sie z Zuza najpierw po czym idzie do Czarnego na glaskanie;) Koledzy jak nic. Wczoraj babcie przekonywal, ze przeciez Czarnego sie nie da nie lubic...Choc ona juz i tak przekoanana. Wczoraj siedzieli sobie z dziadkiem na tarasiku i podobno psiak sie przysiadl i wtulal, zeby go glaskac;) I troszke jakby nabiera na siebie i siersc ma taka bardziej miekka;) A teraz wiesci ze swiata:) Nie wszyscy pamietaja pewnie Rubi (bo kolo mnie byly w sumie 3 szt - Luśka, Czarny i potem doloczykla Rubi - dzika i nieufna dziewczynka). Rubi przez miesiac prawie byla takim prawdziwym a nie poddomowym tymczasem. No i Rubi od konca grudnia jest w nowym super domku w Trojmieście. Wczoraj Pani mi pisala, ze dziewczyna sie rozkreca, robi dawaj psa i ogolnie grzeczna. Jednak wczoraj lobuziara zabrala sie za poduszke, koldre, swoj kocyk i dywanik na raty...Sie tak rozkrecila rozbojnica. Poza tym jestem pod wrazeniem bo umie kilka komend: FE, ZOSTAN, STOJ, DAJ łAPE i SIAD;) Co na jej poziom wystraszenia jest nie lada osiagnieciem. Wszystko jest chyba na dobrej drodze, bo zrobila bardzo duzy postep. Bardzo sie ciesze, bo Pani wklada w nia sporo pracy;) Dostalam zdjecia, ale z komorki i jakosc niestety srednia. ALe kawalek psicy widac;) [IMG]http://poczta.onet.pl/zalacznik.html?a=v&k=0&f=2&ui=354653645&s=2[/IMG] [IMG]http://poczta.onet.pl/zalacznik.html?a=v&k=0&f=2&ui=354653645&s=3[/IMG] [IMG]http://poczta.onet.pl/zalacznik.html?a=v&k=0&f=2&ui=354653645&s=4[/IMG] A tak poza tym Rubi to jest corka Czarnego i powiem Wam ze nie da sie ukryc. Tez tak przekrzywiaja głowke na boki jak sie jakies dzwieki wydaje i tez tak siada i zadziera specyficznie glowe. No ale Rubi ksiezniczka oczywiscie ladniejsza. To tez dama taka jest;)
  5. Jeszcze Aga dziala do 1 marca. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180129-Chcesz-chrzeA-niaka-WejdA-i-wybierz-imiAE-dla-szczeniaka-do-01-marca[/URL]
  6. Rozumiem i nie nalegam. O Niko slyszalam - masakra jakas....Kurcze szkoda ze ona taka dama, bylo by latwiej jakby jadla jak pies a nie ja ksiezniczka...:evil_lol: Teraz wiadomo dlaczego mimo dokarmiania taka chuda byla...Trudno tam na parkingu bylo ja z reki karmic:oops:
  7. hehe, ze sie wypowiem pierwsza, bo sprawe mam z ostatnich dwoch tyg. Choc pacjent nieprzecietny i niezniszczalny. Osobiscie mysle, ze nie ma co bardzo szalec, bo to chyba mniej problemowe niz sterylka. Psiak po zabiegu niech na ciepelko, cicho i wygodnie i pierwsza noc jest najwazniejsza, tzn ze wymaga wlasnie takiego czegos. Potem trzeba tylko pilnowac zeby nie lizal..Choc ja tego mojego nie za bardzo upilnowalam niestety, ale wszystko ok narazie. Byl kastrowany w srode 2 tyg temu a dzis sladu nie ma po zabiegu. W sumie to nawet w tym samym dniu po poludniu normalnie wstal, a na drugi dzien normalnie funkcjonowal. Ogolnie psiaki dostaja przeciwbolowe w pakiecie, wiec luz. No ogolnie cisza i spokoj. Ja w sumie moge polecic Kielce na Skalistej. W sumie chyba bylo najtaniej z tych co dzwonilam i weci tacy ogolnie w porzadku. TAm jezdze ze swoimi i z tymi nadprogramowymi. Tam sterylizowane byly 2 suczki z "moich" (zeby nie bylo to dzieki erce i zalodze:lol:) i CZarny teraz ostatnio. Suki maja male fajne ciecia wiec sie szybko goja. Podsumowujac nie ma co panikowac, dac psiakowi tylko chwilke odpoczynku, ciszy ciepla i spokoju. I tyle. Na pewno nie trzeba siedziec dzien i noc (jak ja to robilam przy sterylce mojej Zuzy..). Jedzenie na drugi dzien a w ten sam dzien przez zabiegiem glodowka i potem tylko woda. Jak cos przeoczylam poprawcie mnie prosze;) Ancyk a te rzeczy co zostaly wystawie ponownie na bazarek taki zbiorczy z pozostalosci, ok?
  8. Jaaga jakbys dala rade podeslac jej jakies domowe pokąpielowe zdjecia to bym zamiescila, no a poza tym ciekawa jestem jak dama wyglada po obrobce kosmetycznej;)
  9. U mojego taty w pracy jest suczka z wlasnie rowniotko startymi zebami i nie jest stara. Ma tak rowniotko, ze juz zastanawialam sie po co ktos u weta to robil. Ale wet powiedzial, ze nie ma takich zabiegow podobno i ze od kamieni moglo sie zetrzec. Ale nie ma zoltych, tylko starte..
  10. Tak. Cos chyba na wzork kudlaczy czy mikropsow chyba. Tu sie wrzuca: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie-Pomagamy-maluchom-PomA-A-i-TY-OGLOSZENIA-POTRZEBNE[/URL] [B]Gucio i Albin wyoglaszani kompletem na malopolskę, ale tez z olxa na inne czy warsza i katowiczak. NIE ZROBILAM [/B](jak zwykle :oops:)[B] gumtree i cafeanimal, z jakis przerw technicznych ominelam tez bardzi.pl, petsy i kokosy...Wiec jak ktos by mogł. [/B]Jak cos to tekst i wszystkie zebrane zdjecia podesle ma maila, coby nie trzeba szukac;) Chlopaki [I]wont[/I] do domkow swoich :evil_lol:
  11. Jasne dzis planowalam Sonie i Czarnego, ale zrobie tym maluchom. Na slaskie czy krakow? Jak lepiej?
  12. Wrzucilam kilka szczylkow na watek szczeniakowy i miedzy innymi dalmasia. Tam podniesiony zostal alarm ze to pointer bardziej. Nie znam sie, ale moze rzeczywiscie...Ja wygooglowalam to bardziej pointerowaty on jest jednak...
  13. [QUOTE] Kurcze, Czy Dalmas to pod POINTERA nie podchodzi?[/QUOTE]O rany..Nie wiem...Teraz looknelam na poinery i chyba rzeczywiscie troche jakby... A w świetokrzyskim jeszcze pare okazow sie znajdzie. % szt Koni - wstawione wczesniej, 8 szt Opatkow - nie wstawialm narazie bo nie ma zdjec. I jeszcze kilka ....
  14. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=Green]Imię: Gucio Płeć: Pies Wiek: ok. 3 miesiące Miejsce pobytu: Kielce Województwo: świętokrzyskie Szczepienia:tak Historia: błąkał się w podkieleckiej wsi Rozmiar: ( S/M/L...) M na L Charakter: w mieszkaniu super psiak, świetnie dogaduje sie z innymi psiakami, na spacerach plochliwy Kontakt[/COLOR][/B][COLOR=Green][B]:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][EMAIL="[email protected]"][COLOR=SeaGreen][B]0609-890-204 [/B][/COLOR][/EMAIL][COLOR=SeaGreen][B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=Green][B] Wątek: zbiorczy szcezniaków świętokrzyskich: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENIAE-TA-Z-KIELC-Prosimy-o-pomoc-dla-nich-PILNE-DT-aktualizacja-str-1[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://img714.imageshack.us/i/gucio1.jpg/"][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1240/gucio1.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=Green]Imię: [/COLOR][/B][COLOR=Green]Lida[/COLOR][B][COLOR=Green] Płeć: [/COLOR][/B][COLOR=Green]Suczka - niebawem bedzie sterylizowana[/COLOR][B][COLOR=Green] Wiek: [/COLOR][/B][COLOR=Green]ok. 7 miesięcy[/COLOR][B][COLOR=Green] Miejsce pobytu: [/COLOR][/B][COLOR=Green]Kielce[/COLOR][B][COLOR=Green] Województwo: [/COLOR][/B][COLOR=Green]świętokrzyskie[/COLOR][B][COLOR=Green] Szczepienia:[/COLOR][/B][COLOR=Green]tak[/COLOR][B][COLOR=Green] Historia: [/COLOR][/B][COLOR=Green]wyrzucona pod sklepem z samochodu[/COLOR][B][COLOR=Green] Rozmiar: ( S/M/L...) [/COLOR][/B][COLOR=Green]S[/COLOR][B][COLOR=Green] Charakter: [/COLOR][/B][COLOR=Green]jednym slowem IDEAŁ. Super suczka, towarzyska, grzeczna, [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=SeaGreen] Sunieczka przemiła, sympatyczna, przymilna do każdego, wesolutka.W domu czysta, wie co to łóżko i fotele, więc musiała być w mieszkaniu, chodzi ładnie na smyczy. [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=Green] Kontakt[/COLOR][/B][COLOR=Green][B]:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][B] 0609-890-204 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=Green][B] Wątek: zbiorczy szczeniaków świętokrzyskich: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENIAE-TA-Z-KIELC-Prosimy-o-pomoc-dla-nich-PILNE-DT-aktualizacja-str-1[/URL] [/SIZE][/FONT] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/IMG_5355.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=Green]Imię: Albin[/COLOR][/B][B][COLOR=Green] Płeć: [/COLOR][/B][COLOR=Green]Pies[/COLOR][B][COLOR=Green] Wiek: [/COLOR][/B][COLOR=Green]ok. 4-6 miesięcy[/COLOR][B][COLOR=Green] Miejsce pobytu: [/COLOR][/B][COLOR=Green]Kielce[/COLOR][B][COLOR=Green] Województwo: [/COLOR][/B][COLOR=Green]świętokrzyskie[/COLOR][B][COLOR=Green] Szczepienia:[/COLOR][/B][COLOR=Green] tak[/COLOR][B][COLOR=Green] Historia: [/COLOR][/B][COLOR=Green]podrzucony na klatke w pudelku[/COLOR][B][COLOR=Green] Rozmiar: ( S/M/L...) [/COLOR][/B][COLOR=Green]M ?[/COLOR][B][COLOR=Green] Charakter:[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [COLOR=SeaGreen]Jest przemiły, ogromny pieszczoch, śpi z tymczasowym panem w łóżku układając mu się na szyi.[/COLOR] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=Green] Kontakt[/COLOR][/B][COLOR=Green][B]:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][B] 0609-890-204 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=Green][B] Wątek: zbiorczy szczeniaków świętokrzyskich: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENIAE-TA-Z-KIELC-Prosimy-o-pomoc-dla-nich-PILNE-DT-aktualizacja-str-1"][/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENIAE-TA-Z-KIELC-Prosimy-o-pomoc-dla-nich-PILNE-DT-aktualizacja-str-1[/URL] [/SIZE][/FONT][/LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/IMG_5227.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=Green]Imię: Dalmaś[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=Green] Płeć: [/COLOR][/B][COLOR=Green]Pies[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=Green] Wiek: [/COLOR][/B][COLOR=Green]ok. 6-7 miesięcy[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=Green] Miejsce pobytu: [/COLOR][/B][COLOR=Green]Kielce[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=Green] Województwo: [/COLOR][/B][COLOR=Green]świętokrzyskie[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=Green] Szczepienia:[/COLOR][/B][COLOR=Green] tak[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=Green] Historia: [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=SeaGreen] Znaleziony w lesie, wychudzony. Miał złamaną łapę - jest już po operacji[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=Green] Rozmiar: ( S/M/L...) [/COLOR][/B][COLOR=Green]L[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=Green] Charakter:[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=SeaGreen]Pies jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi.[/COLOR] [/SIZE][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=Green] Kontakt[/COLOR][/B][COLOR=Green][B]:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL], tel. 600 047392[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=Green][B]Wątek: zbiorczy szczeniaków świętokrzyskich:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENIAE-TA-Z-KIELC-Prosimy-o-pomoc-dla-nich-PILNE-DT-aktualizacja-str-1"][/URL][/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENIAE-TA-Z-KIELC-Prosimy-o-pomoc-dla-nich-PILNE-DT-aktualizacja-str-1[/URL] [/SIZE][/FONT][/LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2620/p1290197a.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  15. Mam nadzieje. Dzis mu zrobie kolejna porcje ogloszen. Zobaczymy. I on naprawde ma dorme 3-4 latka. Ja w sumie az tak pewna ze on ma 8-9 nie jestem. Bo u niego po zebach sie nie da za bardzo stwierdzic...Bo ma ich niewiele;) Ale przez to ten jego usmiech jest bezcenny.
  16. No zadomowil sie chlopak bardzo. Jak pisalam cala noc i jeszcze kawalek wieczora wytrzymuje i odpoczywa na legowisku. Za nic wieczorem nie chce wyjsc sie zalatwic. Rano za to chetnie;) Co do zostania to u mnie generalnie jest tak, ze tymczasow nie biore, chyba ze gdzies w okolicy to jeszcze jakos przechodzi, reszta oczywiscie nie...Ale jak juz ich postawie pod murem i psiak jest chwile to oczywiscie tekst "moze zostanie". Tak bylo z Rubi, z kolaczka Diana i tak jest z Czarnym. Ale wtedy wkraczam ja i moj rozsadek i mowie stanowcze nie. Choc z Czarnym nie ukrywam licze sie z tym ze bedzie u nas dlugo, bo raczej nie jest wymarzonym psem adopcyjnym. Choc po wczorajszym dniu wierze, ze i cuda sie zdarzaja;)
  17. [QUOTE]A czy Mitzi ma widoki na DS? [/QUOTE] Narazie sprawy stoja bo mala dama ma cieczke, wiec nawet narazie jej nie oglaszalam bo chcemy jej sterylke zafundowac. JAkies zainteresowanie mimo to jest, ale narazie nic pewnego.
  18. Juz zapisuje. I to jako wplacone juz, no nie?
  19. A jeszcze mi sie przypomniało o moim tacie...Wieczorem zdarza mu sie isc do Czarnego. Pytam go po co idzie a on mi na to, "ide zobaczyc jak spi"...:evil_lol: No bo wazne jest czy w klebuszku czy moze nozki juz wyciagniete ma, czy poslanie skoltunione czy nie:evil_lol: Ogolnie moj tata jest pelen podziwu dla Czarnego za to jak sobie w zyciu radzil i mamy mu nie przeszkadzac bo on odsypia wszytskie te tulacze i ciezkie lata:lol:
  20. No w koncu cholewcia, diablice jedne.:) Ale mialam wyczucie bo dzis mialam oglaszac chopakow;) hehe wczoraj Ewelina mi przydzial zrobila...ALe dobrze, ze mnie leniwiec zlapal i nie robilam;) Superowo. No to 2 cudy ja nic...Jednak budzi sie nadzieja po takich wieściach;)
  21. Tez o niej pomyslalam;) Ale fajnie by bylo, bo dziewczynie sie nalezy jak nie wiem co;)
  22. Jaga rozliczenie Mitzi jest na jej watku, takie najaktualniejsze.
  23. Nie no ja wiem ze dziewczyny lubia nie zapeszac, nie mam pretensji, ale zeby takie rzeczy..:roll: Erko no naprawde dzis to juz szal jakis robisz:evil_lol:
×
×
  • Create New...