-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja wrzucilam, ale jakos mialam wrazenie, ze ewab ja wrzucalas na watek...;) Ale juz zmienilam. Podalam erkowe namiary. edit: Nie no jak zwylke moja gapowatosc;) Przepraszam, teraz juz widze, ze erka wrzucala aktualne zdjecie. Zwracam honor;) -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Na pocieszenie dodam, że Nikusiowi szykuje sie dom.[/QUOTE] A jak on sie ma - wylepszal troche? I gdzies blisko Was? -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Hehe jak zwykle sie pospieszylam...To bedziecie musialay od razu pytac...Jakos tak chcialam przyblizyc jej historie;) No zgodze sie z tym, ze w ciemno ludzie nie chca brac...No nic tam gdzie sie da to zmienia, a pozostale zostawie. Mam nadzieje, ze mimo to bedzie zainteresowanie;) Juz zedytowalam. I tak staram sie nie wszytsko pisac, ale mam taki schemat - krociotko historia, wiek, stan zdrowia, zachowanie, na co uwazac i kontakt. Wiec nie wiem w tym przypadku po prostu bedzie bez krotkiej histori.... -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Gosiu, moze jak tekst jest ok, to wrzuc go do pierwszego postu, coby chetni na pomoc nie musieli szukac po watku;) -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
No to spoko. Ale mamy kilka innych kandydatow, ktorzy pewnie beda tekstow potrzebowali, wiec zapisze sobie, ze jest chetna;) -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wiesz co ja ja wlasnie koncze oglaszac...Ale napisac mozesz, choc mam nadzieje, ze juz nie bedzie potrzebne...Ale zawsze cos w zanadrzu sie przyda;) Ja ja oglaszalam z takim tekstem: [B][I]Piękna duża suka czeka na prawdziwy dom[/I][/B] [I]Sonia to duża bardzo przyjacielska w stosunku do ludzi i bardzo łagodna suczka. Bardzo lubi dzieci.[/I] [I]Zachowuje czystość w mieszkaniu i nie niszczy, zachowuje się wzorowo. Nie jest głośna i ładnie chodzi na smyczy. [/I] [I]Sonia ma około 3 lata. Sunia jest dość duża ok 30-40 kg, z wyglądu przypomina trochę dobermana.[/I] [I]Jest zdrowa, będzie w najbliższym czasie wysterylizowana, potem zaszczepiona.[/I] [I]Idealny byłby dla niej dom z ogrodem z możliwością zamieszkania w domu w porze zimowej. Na zewnątrz lubi mieć zajęcie. W stosunku do innych psów dominująca. Najlepiej, gdyby była jedynym psem w domu. Nie nadaje się do domu z ptactwem. Toleruje koty, które jej się nie boją. [/I] [I]Zostanie wydana po sterylizacji. [/I] [I][B]Kontakt w sprawie przygarnięcia Soni:[/B][/I] [I](32) 3533135[/I] [I]660124623[/I] [I][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/I] [I]Sonia przebywa w domu tymczasowym w Katowicach, ale w miarę możliwości, istnieje możliwość dowiezienia psa do innego miasta w Polsce.[/I] Ogolnie ja osobiscie jestem zwolenniczka prostych i bardzo klarownych przekazow, bo ludzie z natury leniwi sa :evil_lol: [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][U][B]Tu jest ogloszona:[/B][/U] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL] [URL="http://www.olx.pl/"]http://www.olx.pl/ - [/URL][COLOR=Black](na katowice, krakow, kielce, warszawe, wroclaw[/COLOR], łódź) [URL]http://katowice.gablota.com/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/index.php[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://www.mammisia.pl/[/URL] [URL]http://petsy.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://www.psiamania.pl/default.aspx[/URL] [URL="http://krakow.szerlok.pl/"]http://katowice.szerlok.pl/[/URL] [URL="http://krakow.cwirek.pl/"]http://[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.szerlok.pl/"]katowice[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.cwirek.pl/"].cwirek.pl/[/URL] [URL]http://owi.pl/[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://wszystkotujest.pl/[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [URL]http://www.mamoferte.pl/[/URL] [URL]http://www.ogloszeniaonline.com/[/URL] [URL]http://neeon.pl/form_ogloszenie.php[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3042385.html[/URL] [URL]http://www.krakowmiasto.pl/moje-konto/dodaj-ogloszenie/[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/form_ogloszenie.php[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/[/URL] [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/[/URL] [URL]http://www.oswiecimiak.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.tarnow.pl/index.php[/URL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html[/URL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][U]A tu prosze o pomoc w uzupelnieniu[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/U][/B] Nie wiem jak allegro wyglada, ale to juz Ewelinka monituje u Elizy_sk[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.swistak.pl/"] [/URL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.swistak.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.gumtree.pl/"]http://katowice.gumtree.pl/[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.twojeanonse.com/[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL] [URL]http://kokosy.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.bardzi.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.krakusik.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.warsza.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.warsza.pl/dodaj_ogloszenie.html"] [/URL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]I standardowo;) Na jednych nie potrafie, na innych przerwa jakas a inne mi cos nie wchodza. Wiec jak tam ktos uzupelni to bedziepelny komplet na katowice[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [/SIZE][/FONT] -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Ja bede na tyg oglaszac. Jaaga jakbys mogla mi zebrac info o niej w jednym poscie byloby mi o wiele latwiej...Chyba ze jest w pierwszym jakis tekst? -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
divia_gg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No mysle ze mozna by jednemu czy drugiemu dac takiego prawdziwego agresora i niech pokazuja swoje umiejetnosci szkoleniowe....Raz drugi by dziada ugryzl i moze by sie nauczyli.... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Szczylki kieleckie do gory po nowe domki... -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Oj wojtus wojtus, ulegles czarowi malej terrorystki. Toz to przeciez zlosnik / jazgotnik pospolity w skorze ksiezniczki;) -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Divia_gg, masz szczęście do odnajdywania właścicieli psów, które ogłaszasz[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG], może i dla Czarnego coś znajdziesz[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/wink333.gif[/IMG].[/QUOTE] Wiem, wlasnie - jakby sie znalazl ten Killer i tarfi do domu to byla by swietna czerwonogorka seria. A Czarnego, hmmm mam podejrzenia jego pochodzenia, ale lepiej zeby tam nie wrocil.... A co do Saby to czy to jest juz DS docelowy? I czy taki dobry? Wiem, ze o dobry trudno, ale mam nadziej, ze nie wydala jej ta baba byle gdzie...A Lidunia superowo - bardzo sie ciesze. Mimo, ze nie poznalam sunki to ze zdjec superowa. Take madre oczki;) -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Poprosilam Magde o zdjeci Killera. Dalam go do mojej gazety lokalnej i zadzwonila babka ze to chyba ich pies jest. Zginal im w okresie swiatecznym i juz zaprzestali poszukiwac a on byl pod nosem. Nie wnikalam jakimi drogami go szukali, ale prawie na pewno to ich pies byl. Wszystko by sie zgadzalo i odleglosc mialby bliska do przejscia. Pojechli tam dzis i juz go nie bylo....Ale jestem tu z kolei tez prawie pewna, ze ktos go wzial bo kilka osob mialo zakusy - w koncu to piekny pies. Wiec tak czy owak trzeba go zdjac. A ci panstwo maja sie dowiadywac jeszcze - moze wyczaja kto go wzial.... -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Wiem, wiem Jaaga dlatego tak niesmialo pytam:) Ale widze ze Ewelinka sobie z nimi poradzila. Ja mam taki prymitywny program i tylko tam cos umiem poczynic... -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[CENTER]Co tam gadasz? [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwR5HzLvI/AAAAAAAACVQ/zc3OAos0jR8/Zdj%C4%99cie021.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwSSX0WoI/AAAAAAAACVU/l4Xg5l1ioTQ/Zdj%C4%99cie022.jpg[/IMG] W wersji osiołka [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwS2v9ByI/AAAAAAAACVY/sXNn1ZHBSEo/Zdj%C4%99cie023.jpg[/IMG] Przytul mnie, przytul. A najlepiej weź mnie na raczki;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwTXCj_RI/AAAAAAAACVc/-d6C1nJgvxo/Zdj%C4%99cie024.jpg[/IMG] Ja tu pilnuje;) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwTyQ7XmI/AAAAAAAACVg/MiP2mgOck14/Zdj%C4%99cie026.jpg[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwUa2AEiI/AAAAAAAACVk/ptpZodUaYCs/Zdj%C4%99cie027.jpg[/IMG] A tak czekamy na wytarcie nozek;) Bo my grzeczne psy jestesmy. Pan Ząbek pozyje z mija Zuzą :cool3: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwUjpN_TI/AAAAAAAACVo/TUu8Mk1DcgA/Zdj%C4%99cie031.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Dzis mala sesja zdjeciowa Czarnego na dworze;) Co prawda z komorki... [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwPb-1d7I/AAAAAAAACU4/hjlgimUkPSk/s512/Zdj%C4%99cie013.jpg[/IMG] Przyprószony [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwPy2K1sI/AAAAAAAACU8/BEP5kurpNtk/Zdj%C4%99cie015.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwQJNC_QI/AAAAAAAACVA/RzEeh9muRIs/Zdj%C4%99cie016.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwQsTmXDI/AAAAAAAACVE/RAthnTEhC2A/Zdj%C4%99cie018.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwRKX2uoI/AAAAAAAACVI/hD7NtSKRbG0/Zdj%C4%99cie019.jpg[/IMG] Postawiony "pod murem;)" [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwRcUbItI/AAAAAAAACVM/WkDOFUy5kHk/Zdj%C4%99cie020.jpg[/IMG] [/CENTER] -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Dostalam, ale jednak nie za wiele potrafie z nich wykrzesac;) Wyslalam do Ewlinki moze ona je troszke ulepszy;) Pewnie zaraz wstawi;) Jaaga ja wiem, ze mas mase roboty z tymi terrorystami;), ale jakbys mogla na innym tle zrobic. Bo Sonka strasznie sie zlewa z "natura". Moze jakies w domu? Plisss. Wtedy te ogloszenia inaczej wygladaja. Do mnie mozesz smialo podsylac zawsze, jak beda w miare moich mozliwosci obrabialne to powstawiam a jak nie to podesle Ewelince. Zawsze sie jakos da rade;) -
No ze zdjc moge zrobic bazarek, ale to tez wysylka na Igielke splywa i to moze byc problem. - tzn organizacyjny bo za przesylki koszty zwracam;) Mozemy zrobic tak jak Jaaga z Toba, ale to juz chyba musialabym 3 osobne bazarki zrobic - z rzeczy andzi, Jaagi i Igielki, bo wysylki z roznych stron i zeby sie nie pomieszalo - a wiem co pisze;) Wiec jak mowie ja moge poprowadzic, kwestia organizacyjna teraz.
-
Jasne ze zrobie. Juz normalnie sie w tym specjalizuje. Nawet w pracy juz zachachmęcam koperty coby nie kupowac - znaczy takie z odzysku;) andzia to sie jakos umowimy na odbior, a Jaaga wyslij mi zdjecia. Z racji ze czas goni i kasa potrzebna na juz to andzia moze jakos w poniedzielek sie umowimy gdzies? Daj znac na prv coby nie zasmiecac. A poza tym gratulacje cierpliwosci i sukcesu w lapaniu...A sunka bidulka ile sie musiala nacierpiec i pewnie tak strasznie sie bala...Ale teraz to juz bedzie tylko lepiej. JAk juz wpadla w Wasze rece;)
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Hehe, nop na pewno gdzies w przodkach sie zachachmęciła ta rasa:) No to trafil Ci sie niechcący "prawie" rasowy pies. Hmmm z nielegalnej bolechowickiej "chodoffli". :) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Dzis zrobilam komplet Czarnemu na województwo mazowieckie. Co sie uszarpalam to moje, bo ciagle cos bylo do zrobienia w pracy. Jakby nie wiedzieli, ze tu sie psy oglasza...;)Ale udalo sie. Trzymajcie kciuki, bo moze na tamtym terenie znajdzie sie amator ząbkowej urody;) -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erko nie dalam rady dzis oglosic tego kudlacza z Pinczowa. Dopiero w poniedzialek bede mogla mu komplet zrobic...Niestety. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Czy dzis ksiezniczka tez miala humor przez kota zepsuty? Jak tam zlosnica pospolita? Niko jej jeszcze nie zjadl? -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaaga na moruska wrzucam musowo;) Zreszta na te glowniejsze tez;) Ale jak macie jakies portale ze rzeczywiscie jest jakis odzew to piszcie, dolaczymy do listy kompletowej. A morusek tez przyznam, ze "dziala". Mialam kilka maili (niekoniecznie dobrych, ale zawsze cos) i wiem ze tam ludziska wchodza. Jesli ja oglaszam to zawsze przez moruska przechodzi psiak. -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Ło matko chyba nie bardzo. Ja sie "specjalizuje" w kundelkach, ktorym do jakiejkolwiek rasy raczej daleko i takie sa obiektem moich uczuc...Hmmm...Nie no serio nie wiem. Kurcze spojrzalam na pierwsza strone i musze wstawic ponownie zdjecie gwiazdy do postu... No dobra poddaje sie jednak...;(Tyle tych ras, ze hoho... -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ok dziekie. Sprobuje go oglosic, nie wiem czy dam rade komplet zrobic, ale polowe mysle ze na pewno. Wrzuce co zrobilam to moze ktos jeszcze pooglasza a jak nie to moze w weekend skoncze. Zobacze;)