Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. Ja wrzucilam, ale jakos mialam wrazenie, ze ewab ja wrzucalas na watek...;) Ale juz zmienilam. Podalam erkowe namiary. edit: Nie no jak zwylke moja gapowatosc;) Przepraszam, teraz juz widze, ze erka wrzucala aktualne zdjecie. Zwracam honor;)
  2. [QUOTE] Na pocieszenie dodam, że Nikusiowi szykuje sie dom.[/QUOTE] A jak on sie ma - wylepszal troche? I gdzies blisko Was?
  3. Hehe jak zwykle sie pospieszylam...To bedziecie musialay od razu pytac...Jakos tak chcialam przyblizyc jej historie;) No zgodze sie z tym, ze w ciemno ludzie nie chca brac...No nic tam gdzie sie da to zmienia, a pozostale zostawie. Mam nadzieje, ze mimo to bedzie zainteresowanie;) Juz zedytowalam. I tak staram sie nie wszytsko pisac, ale mam taki schemat - krociotko historia, wiek, stan zdrowia, zachowanie, na co uwazac i kontakt. Wiec nie wiem w tym przypadku po prostu bedzie bez krotkiej histori....
  4. Gosiu, moze jak tekst jest ok, to wrzuc go do pierwszego postu, coby chetni na pomoc nie musieli szukac po watku;)
  5. No to spoko. Ale mamy kilka innych kandydatow, ktorzy pewnie beda tekstow potrzebowali, wiec zapisze sobie, ze jest chetna;)
  6. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wiesz co ja ja wlasnie koncze oglaszac...Ale napisac mozesz, choc mam nadzieje, ze juz nie bedzie potrzebne...Ale zawsze cos w zanadrzu sie przyda;) Ja ja oglaszalam z takim tekstem: [B][I]Piękna duża suka czeka na prawdziwy dom[/I][/B] [I]Sonia to duża bardzo przyjacielska w stosunku do ludzi i bardzo łagodna suczka. Bardzo lubi dzieci.[/I] [I]Zachowuje czystość w mieszkaniu i nie niszczy, zachowuje się wzorowo. Nie jest głośna i ładnie chodzi na smyczy. [/I] [I]Sonia ma około 3 lata. Sunia jest dość duża ok 30-40 kg, z wyglądu przypomina trochę dobermana.[/I] [I]Jest zdrowa, będzie w najbliższym czasie wysterylizowana, potem zaszczepiona.[/I] [I]Idealny byłby dla niej dom z ogrodem z możliwością zamieszkania w domu w porze zimowej. Na zewnątrz lubi mieć zajęcie. W stosunku do innych psów dominująca. Najlepiej, gdyby była jedynym psem w domu. Nie nadaje się do domu z ptactwem. Toleruje koty, które jej się nie boją. [/I] [I]Zostanie wydana po sterylizacji. [/I] [I][B]Kontakt w sprawie przygarnięcia Soni:[/B][/I] [I](32) 3533135[/I] [I]660124623[/I] [I][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/I] [I]Sonia przebywa w domu tymczasowym w Katowicach, ale w miarę możliwości, istnieje możliwość dowiezienia psa do innego miasta w Polsce.[/I] Ogolnie ja osobiscie jestem zwolenniczka prostych i bardzo klarownych przekazow, bo ludzie z natury leniwi sa :evil_lol: [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][U][B]Tu jest ogloszona:[/B][/U] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL] [URL="http://www.olx.pl/"]http://www.olx.pl/ - [/URL][COLOR=Black](na katowice, krakow, kielce, warszawe, wroclaw[/COLOR], łódź) [URL]http://katowice.gablota.com/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/index.php[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://www.mammisia.pl/[/URL] [URL]http://petsy.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://www.psiamania.pl/default.aspx[/URL] [URL="http://krakow.szerlok.pl/"]http://katowice.szerlok.pl/[/URL] [URL="http://krakow.cwirek.pl/"]http://[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.szerlok.pl/"]katowice[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.cwirek.pl/"].cwirek.pl/[/URL] [URL]http://owi.pl/[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://wszystkotujest.pl/[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [URL]http://www.mamoferte.pl/[/URL] [URL]http://www.ogloszeniaonline.com/[/URL] [URL]http://neeon.pl/form_ogloszenie.php[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3042385.html[/URL] [URL]http://www.krakowmiasto.pl/moje-konto/dodaj-ogloszenie/[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/form_ogloszenie.php[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/[/URL] [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/[/URL] [URL]http://www.oswiecimiak.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.tarnow.pl/index.php[/URL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html[/URL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][U]A tu prosze o pomoc w uzupelnieniu[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/U][/B] Nie wiem jak allegro wyglada, ale to juz Ewelinka monituje u Elizy_sk[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.swistak.pl/"] [/URL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.swistak.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.gumtree.pl/"]http://katowice.gumtree.pl/[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.twojeanonse.com/[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL] [URL]http://kokosy.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.bardzi.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.krakusik.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.warsza.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.warsza.pl/dodaj_ogloszenie.html"] [/URL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]I standardowo;) Na jednych nie potrafie, na innych przerwa jakas a inne mi cos nie wchodza. Wiec jak tam ktos uzupelni to bedziepelny komplet na katowice[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [/SIZE][/FONT]
  7. Ja bede na tyg oglaszac. Jaaga jakbys mogla mi zebrac info o niej w jednym poscie byloby mi o wiele latwiej...Chyba ze jest w pierwszym jakis tekst?
  8. No mysle ze mozna by jednemu czy drugiemu dac takiego prawdziwego agresora i niech pokazuja swoje umiejetnosci szkoleniowe....Raz drugi by dziada ugryzl i moze by sie nauczyli....
  9. Szczylki kieleckie do gory po nowe domki...
  10. Oj wojtus wojtus, ulegles czarowi malej terrorystki. Toz to przeciez zlosnik / jazgotnik pospolity w skorze ksiezniczki;)
  11. [QUOTE]Divia_gg, masz szczęście do odnajdywania właścicieli psów, które ogłaszasz[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG], może i dla Czarnego coś znajdziesz[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/wink333.gif[/IMG].[/QUOTE] Wiem, wlasnie - jakby sie znalazl ten Killer i tarfi do domu to byla by swietna czerwonogorka seria. A Czarnego, hmmm mam podejrzenia jego pochodzenia, ale lepiej zeby tam nie wrocil.... A co do Saby to czy to jest juz DS docelowy? I czy taki dobry? Wiem, ze o dobry trudno, ale mam nadziej, ze nie wydala jej ta baba byle gdzie...A Lidunia superowo - bardzo sie ciesze. Mimo, ze nie poznalam sunki to ze zdjec superowa. Take madre oczki;)
  12. Poprosilam Magde o zdjeci Killera. Dalam go do mojej gazety lokalnej i zadzwonila babka ze to chyba ich pies jest. Zginal im w okresie swiatecznym i juz zaprzestali poszukiwac a on byl pod nosem. Nie wnikalam jakimi drogami go szukali, ale prawie na pewno to ich pies byl. Wszystko by sie zgadzalo i odleglosc mialby bliska do przejscia. Pojechli tam dzis i juz go nie bylo....Ale jestem tu z kolei tez prawie pewna, ze ktos go wzial bo kilka osob mialo zakusy - w koncu to piekny pies. Wiec tak czy owak trzeba go zdjac. A ci panstwo maja sie dowiadywac jeszcze - moze wyczaja kto go wzial....
  13. Wiem, wiem Jaaga dlatego tak niesmialo pytam:) Ale widze ze Ewelinka sobie z nimi poradzila. Ja mam taki prymitywny program i tylko tam cos umiem poczynic...
  14. [CENTER]Co tam gadasz? [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwR5HzLvI/AAAAAAAACVQ/zc3OAos0jR8/Zdj%C4%99cie021.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwSSX0WoI/AAAAAAAACVU/l4Xg5l1ioTQ/Zdj%C4%99cie022.jpg[/IMG] W wersji osiołka [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwS2v9ByI/AAAAAAAACVY/sXNn1ZHBSEo/Zdj%C4%99cie023.jpg[/IMG] Przytul mnie, przytul. A najlepiej weź mnie na raczki;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwTXCj_RI/AAAAAAAACVc/-d6C1nJgvxo/Zdj%C4%99cie024.jpg[/IMG] Ja tu pilnuje;) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwTyQ7XmI/AAAAAAAACVg/MiP2mgOck14/Zdj%C4%99cie026.jpg[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwUa2AEiI/AAAAAAAACVk/ptpZodUaYCs/Zdj%C4%99cie027.jpg[/IMG] A tak czekamy na wytarcie nozek;) Bo my grzeczne psy jestesmy. Pan Ząbek pozyje z mija Zuzą :cool3: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwUjpN_TI/AAAAAAAACVo/TUu8Mk1DcgA/Zdj%C4%99cie031.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. Dzis mala sesja zdjeciowa Czarnego na dworze;) Co prawda z komorki... [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwPb-1d7I/AAAAAAAACU4/hjlgimUkPSk/s512/Zdj%C4%99cie013.jpg[/IMG] Przyprószony [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwPy2K1sI/AAAAAAAACU8/BEP5kurpNtk/Zdj%C4%99cie015.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwQJNC_QI/AAAAAAAACVA/RzEeh9muRIs/Zdj%C4%99cie016.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwQsTmXDI/AAAAAAAACVE/RAthnTEhC2A/Zdj%C4%99cie018.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwRKX2uoI/AAAAAAAACVI/hD7NtSKRbG0/Zdj%C4%99cie019.jpg[/IMG] Postawiony "pod murem;)" [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwRcUbItI/AAAAAAAACVM/WkDOFUy5kHk/Zdj%C4%99cie020.jpg[/IMG] [/CENTER]
  16. Dostalam, ale jednak nie za wiele potrafie z nich wykrzesac;) Wyslalam do Ewlinki moze ona je troszke ulepszy;) Pewnie zaraz wstawi;) Jaaga ja wiem, ze mas mase roboty z tymi terrorystami;), ale jakbys mogla na innym tle zrobic. Bo Sonka strasznie sie zlewa z "natura". Moze jakies w domu? Plisss. Wtedy te ogloszenia inaczej wygladaja. Do mnie mozesz smialo podsylac zawsze, jak beda w miare moich mozliwosci obrabialne to powstawiam a jak nie to podesle Ewelince. Zawsze sie jakos da rade;)
  17. No ze zdjc moge zrobic bazarek, ale to tez wysylka na Igielke splywa i to moze byc problem. - tzn organizacyjny bo za przesylki koszty zwracam;) Mozemy zrobic tak jak Jaaga z Toba, ale to juz chyba musialabym 3 osobne bazarki zrobic - z rzeczy andzi, Jaagi i Igielki, bo wysylki z roznych stron i zeby sie nie pomieszalo - a wiem co pisze;) Wiec jak mowie ja moge poprowadzic, kwestia organizacyjna teraz.
  18. Jasne ze zrobie. Juz normalnie sie w tym specjalizuje. Nawet w pracy juz zachachmęcam koperty coby nie kupowac - znaczy takie z odzysku;) andzia to sie jakos umowimy na odbior, a Jaaga wyslij mi zdjecia. Z racji ze czas goni i kasa potrzebna na juz to andzia moze jakos w poniedzielek sie umowimy gdzies? Daj znac na prv coby nie zasmiecac. A poza tym gratulacje cierpliwosci i sukcesu w lapaniu...A sunka bidulka ile sie musiala nacierpiec i pewnie tak strasznie sie bala...Ale teraz to juz bedzie tylko lepiej. JAk juz wpadla w Wasze rece;)
  19. Hehe, nop na pewno gdzies w przodkach sie zachachmęciła ta rasa:) No to trafil Ci sie niechcący "prawie" rasowy pies. Hmmm z nielegalnej bolechowickiej "chodoffli". :)
  20. Dzis zrobilam komplet Czarnemu na województwo mazowieckie. Co sie uszarpalam to moje, bo ciagle cos bylo do zrobienia w pracy. Jakby nie wiedzieli, ze tu sie psy oglasza...;)Ale udalo sie. Trzymajcie kciuki, bo moze na tamtym terenie znajdzie sie amator ząbkowej urody;)
  21. Erko nie dalam rady dzis oglosic tego kudlacza z Pinczowa. Dopiero w poniedzialek bede mogla mu komplet zrobic...Niestety.
  22. Czy dzis ksiezniczka tez miala humor przez kota zepsuty? Jak tam zlosnica pospolita? Niko jej jeszcze nie zjadl?
  23. Jaaga na moruska wrzucam musowo;) Zreszta na te glowniejsze tez;) Ale jak macie jakies portale ze rzeczywiscie jest jakis odzew to piszcie, dolaczymy do listy kompletowej. A morusek tez przyznam, ze "dziala". Mialam kilka maili (niekoniecznie dobrych, ale zawsze cos) i wiem ze tam ludziska wchodza. Jesli ja oglaszam to zawsze przez moruska przechodzi psiak.
  24. Ło matko chyba nie bardzo. Ja sie "specjalizuje" w kundelkach, ktorym do jakiejkolwiek rasy raczej daleko i takie sa obiektem moich uczuc...Hmmm...Nie no serio nie wiem. Kurcze spojrzalam na pierwsza strone i musze wstawic ponownie zdjecie gwiazdy do postu... No dobra poddaje sie jednak...;(Tyle tych ras, ze hoho...
  25. Ok dziekie. Sprobuje go oglosic, nie wiem czy dam rade komplet zrobic, ale polowe mysle ze na pewno. Wrzuce co zrobilam to moze ktos jeszcze pooglasza a jak nie to moze w weekend skoncze. Zobacze;)
×
×
  • Create New...