-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
no ale gabaryt chyba rzeczywiscie zblizony:) -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
andzia trzeba by ja tylko do pradu na chwilke podlaczyc;) [CENTER][IMG]http://republika.pl/blog_ke_4357437/6284584/tr/szpic_miniaturowy.jpg[/IMG] [/CENTER] -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Podrzucę jej historię Mitzi...[/QUOTE] OO, fajnie;) Podrzeucaj gdzie sie da, niech dziewczyna zazna z powrotem co to dom znaczy;) -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Macie racje....Tylko rzeczywiscie chyba za mloda stazem jestem i nie dopuszczam do siebie tej mysli...Erko ja sobie nie wyobrazam, bo ja swojego psa nigdny nigdzie bym nie zostawila, chocbym miala spedzic noc na poszykiwaniu...I jak Ewelinka pisze - idealne miejsce na tego typu przestepstwa.... Dostalismy od Kundelkowej skarbonki 40 zł i od Lubyny 30 zł na sterylke.. DZIEKUJE BARDZO;) -
[QUOTE] Moze by apel o wsparcie przeslac na pw ? Ja czesto takie dostaje. I jednak ludzie wplacaja grosiki. Przydaloby sie i na Koni i na Pakoszke.[/QUOTE] To jest chyba najefektywniejsze, sama tak uzbieralam na kastracje Czarnego i juz duza czesc na Mitzi. Bo im wiecej ludzi wie tym wieksze prawdopodobienstwo ze ktos zauwazy i sie dorzuci. Niestety jest to czasochlonne bardzo, bo dogo blokuje takie masowe rozsylanie, ale godzinka dwie i juz duzo ludzi jest na watku. Bez tego nie ma szans....Chyba...
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Czarny bez zmian narazie - pieszczoch i przytulak. Przesypia swietnie cala noc, nawet sie nie ruszajac z miejsca na moment. Spi zwiniety w klebuszek. W koncu sie moze wyspac, bez obaw, ze ktos go przegoni. Rana sie goi, ale hormony jeszcze mu nie daja spokoju. Jeszcze robi wycieczki "na wieś", ale juz nie takie dlugie;) Wiec wszystko jest na dobrej drodze;) -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Mała dama juz pewnie wykapana;) Przytulak, pieszczocha i krolewna w jednym. Cos czuje, ze jak ja ktos przygarnie bedzie mial cudownego przyjaciela;) Tak sie ciesze ze juz nie marznie i nie przebiera nozkami na tym mrozie i zimnie. -
Foty wstepne sa na szczeniakowym ogolnym 5 post i na tym str 62. I tu najwiecej: post 559 str 56 tego watku. Nie wiem czy widzialas, ale pewnie tak. Ale w razie czego podaje jak juz mam;) A swoaja droga takie domowe zdjceia jednak bardziej przemawiaja do wyobrazni;)
-
No wlasnie to jest to. Kurcze ludzie tylko szczeniaki i szczeniaki, albo ladne a najlepiej rasowe, ale za darmo. A przeciez te starsze sa duzo wsanialsze niz szczylki. Sama wiem z doswiadczenia jeszcze sprzed dogo. Akaj u nas od szczeniaka- wszystko mu sie nalezy, Zuza jako dorosla suczka przygarnieta - kocha calym sercem i daje cale serduszko do kochania. Czemu ludzie tego nie widza, ze dorosle psy sa kochansze...
-
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
divia_gg replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Juz wyslalam prv do enedy;) Co do zdjec oczywiscie. -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Owsik to pies poszukiwany z tego watku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177792-ZaginAE-A-Owsik-nagroda-dla-znalazcy[/URL] Ale nie wiem nic wiecej. Poszlam tropem podobienstwa dlatego wkleilam. A poza tym tamten zdecydowanie mlodszy no i nie te oczeta;) -
sa na szczeniakowym 5 post i na tym str 62. I tu najwiecej: post 559 str 56 tego watku.:lol:
-
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mozart ma komplet ogloszen, oprocz gumtree, cafeanimal, swistak. [I][URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL] [URL]http://www.olx.pl/[/URL] [URL]http://katowice.gablota.com/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/index.php[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL] [URL]http://kokosy.pl/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://www.mammisia.pl/[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/[/URL] [URL]http://petsy.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://www.psiamania.pl/default.aspx[/URL] [URL]http://krakow.szerlok.pl/[/URL] [URL]http://krakow.cwirek.pl/[/URL] [URL]http://owi.pl/[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/[/URL] [/I]OLXy na malapolskie, ślaskie, mazowieckie, lodzkie, dolnoslaskie plusk kilka innych typu warsza czy katowiczak. Oglaszalam z takim tekstem: [/SIZE][/FONT][I][FONT=Times New Roman][SIZE=3]"Mozart – młody pies, a już tyle przeżył – czeka na dom[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mozart już bezpieczny i zdrowy czeka na dom marzeń.[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mozart był przywiązany łańcuchem do budy, głodny i zaniedbany, umierał w niekończących się męczarniach z zimna i odwodnienia. Mozart przeżył. Uratowali go ludzie, którym los samotnego, biednego psa nigdy nie był obojętny. Pomimo tego co przeszedł Mozart garnie się do ludzi. Przytula się i chętnie przyjmuje głaski. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]W domu tymczasowym Mozart odzyskał zdrowie i uczy się co to radość życia. Okazał się wspaniałym ufnym psem. Potrafi chodzić na smyczy, choć zdarza mu się czasem trochę ciągnąć. Można wytłumaczyć to faktem, że od zawsze był na łańcuchu. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]W domu zostaje sam nic nie niszcząc i nie hałasując.[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Do innych psów w porządku, natomiast nie lubi kotów. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mozart jest wspaniałym psem i na szczęści jego dotychczasowe złe doświadczenia nie odcisnęły piętna na jego zachowaniu. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pies jest wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony.[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [B]Kontakt w sprawie przygarnięcia Mozarta:[/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]600 047392[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pies przebywa w domu tymczasowym w Kielcach, ale w miarę możliwości, istnieje możliwość dowiezienia psa do innego miasta w Polsce.[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pies zostanie wydany za darmo z umową adopcyjną."[/SIZE][/FONT][/I]
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mozart ma komplet ogloszen. Oprocz gumtree, cafeanima i swistaka - przynajmniej z mojej strony. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Dzis reklamowalam juz i pare ludziow weszlo juz na watek. Bo juz kilka wplat mam - tak ze z zaplaconym tymczasem jest - 24 zł. Bo na sterylke osobne deklaracje ogolnie sa. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Lucyno dziekujemy za wsparcie. Juz zapisuje i nr konta masz, prawda? Bo juz przeciez wspomoglas i Mitzi i Czarnego;) Co do szukania to nie wydaje mi sie. Dawalam ogloszenie do anonsow. Teraz pojawi sie tez w mojej gazetce lokalnej gminnej. Ona tam byla od grudnia na pewno, bo tak kojarze ze wtedy ja zauwazylam. Czyli mogla tam byc nawet 3 miesiace. To jest miejsce, gdzie zatrzymuje sie duzo samochodow jadacych na Krakow. To jest lesny parking ok 15 km od Kielc w strone Krakowa. W gminie Chęciny. Tak sobie mysle, ze moze jak ktos jechal, za trzymal sie na wysikanie malej i im zwiala...Bo tez nie moge uwierzyc, ze takie malenstwo ktos wyrzucil...W kazdym razie te 3 miesiace nikt jej nie szukal.... -
A koni w koncu zasili "kolekcje" Jaagi? Ale suczynka odżyje w koncu - kolejna mama bohaterka.
-
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Oj tak, tak , Jaaga , taki kurs z pewnością by Ci sie przydał.[/QUOTE]Erko ja nie chce nic mowic, ale jak traktujesz Gucia ?? :lol:Moze razem udacie sie na taki kurs:evil_lol: -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
I w sumie dokarmialam ja juz na tyle dlugo, ze nawet jakby miala w tym czasie cieczke to bym zauwazyla. Nawet jakby zaciazyla przed moim dokarmianiem to juz by byla w widocznej o ile nie koncowej ciazy. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Prawdopodobnie nie jest, ale nie ma pewnosci. Ale jak juz to na poczatku. Bo zmian ciazowych jako takich nie ma. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Koniecznie koniecznie. Ale swoja droga niesamowite jest to, ze tak szybko sie przyzwyczajają do dobrego. Masz racje tam jadla byle co, spala byle gdzie a teraz wielka dama;) Mnie zadziwilo to jak ona szybko zaufala. Najpierw nam, potem Tobie. A na parkingu wcale taka nie byla. A tak od razu "wez mnie na raczki, no wez":) -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Wiem wiem, ale jakos tak juz bym chciala wszystko wiedziec. Ale pracuje nad soba i ucze sie tej cierpliwosci, bo wiem ze nie masz czasu opisywac jej kazdy kroczek;) Zdjecia jak najbardziej powstawiam. Co do szelek to byly Ewelinka wiec moze do niej. Choc mowila ze jej nie potrzebne narazie, wiec moze kiedys przy okazji... Jaaga ty jak tak rozbestwisz, ze hoho;) To czekam na zdjecia. -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Dziekuje Lucyno. Oby Czarnemu tez przyniosło szczescie;) -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Teraz nie mam, mogłabym w marcu 30 zł dołożyć.[/QUOTE] Mam nadzieje, ze w marcu nie beda potrzebne na tymczas:) Natomiast z racji, ze nie mamy jeszcze na sterylke bedzie ona na "kredyt" i na pewno pieniazki sie przydadza w pozniejszym terminie... -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
andzia wiem doskonale ;) Ale wierze, ze sie uda. A moze mala rzeczywiscie ma cos z hormonami jak podejrzewala wetka i nie miala cieczki...Nie wiem jak to jest czy w ogole tak moze byc i czy sie to leczy... No ale tak czy siak ciachnac bedzie trzeba... A jak malenka dzis? Czekam z niecierpliwoscia na wiesci...;)