Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. Kieleckiej moglas powiedziec;) Bo u nas jak to mowia - mamy owczarki swietokrzyskie;) Zaraz siadam dio aktualizacji ogloszen Czarnego...Oby ta seria sprowadzila na niego domek;) Niebieska jak sie Rubi komus spodoba to mozesz oferowac jej ojca;) Nieco niecodzinnie by bylo;)
  2. A cos jeszcze masz o nim? Czy odrobaczony? No cos wiecej czy tylko tyle? I na kogo namiar? I tylko 2 zdjecia sa? Czy jeszcze jakies? Kojarze ze 3 byly. Ciezko bedzie z takim pakietem niestety...Zeby nie bylo jak z Barym...:-o A ktos kto go zglaszal nie da rady zrobic ladniejszych zdjec. Wiesz ja moge bez problemu oglosic, ale kurcze z takim materialem to boje sie ze praca bedzie na darmo niestety...
  3. No dokladnie. Ja juz sie boje rozgladac, bo co z tego ze zobacze.... Chyba trzeba sobie powiedziec, ze sie swiata nie zbawi i robic to na co mozna sobie pozwolic...
  4. Czarny oczywiscie pieszczoch straszny. Poza tym na szczescie narazie udaje sie unikac konfrontacji Akaja z nim, bo Czarny caly dzien - tzn dopoki nie wroce z pracy - spi na wersalce w takim domku na podworku i raczej nie wychodzi stamtad. A Akaj tam go nie atakuje. On go tylko tropi:) Gorzej jak Czarny jest na tzw terenie - wtedy sa spiecia, tzn moj Akaj nie popuszcza. Z Zuza jest chlodna obojetnosc, choc wczoraj np jak wyszlam sie z nimi poganiac, to Zuza robila dawaj psa i czesem gdzies go tam za mocno dotknela i on bidny nie kumal o co chodzi. On natomiast probowal tez cos na wzor dawaj psa, ale z takim powarkiwaniem, co z kolei Zuza przerywala i musiala skontrolowac czemu na mnie warczy:) Poza tym jest swietny bo"prowadzalam" go po podworku - oczywiscie bez smyczy - i on swietnie chodzil przy nodze. No jak na sznurku normalnie. Nie wyprzedzal tylko szedl pieknie obok;) Dzis rano z kolei oczywiscie przywitanie gdzie przeciaganiu nie ma konca i chcialby sie przytulac non stop. Poza tym dzis miall ochote jechac ze mna do pracy. Bo ze garaz ze mna poszedl otowrzyc to juz norma. Odprowadza mnie do samochodu, a dzis probowal wsiadac;) On bardzo lubi jezdzic samochodem. Jest grzeczny bardzo - albo sobie siedzi, albo spi zawiniety w klebuszek. A no i stal sie wybredny z jedzeniem. Nie cche jest tego co moje psiaki. Musialam mu kupic puszki ktore chyba smierdza wystarczajaco zeby to zjadl. Musze pokombinowac bo on taki troszke niejadek sie zrobil:)
  5. Swietne sa "maluchy";) One maja takie dorosle psie mordki - nie wiem czy tez macie takie wrazenie? Takie madre wrazenie sprawiaja;)
  6. No i nie wiem czy ktos jeszcze pamieta i czy przeczyta, ale se napisze. A co?;) Otoz jakis czas temu napisalam artykulik do mojej lokalnej gazety opisujacy cale wydarzenie;) Ukazal sie niedawno w tej gazetce i dzis pani dzwoni mi podziekowac za artykul, bo sie wzruszyla i jeszcze raz za wszystko. Wiec od razu ja tez przekazuje podziekowania, bo bez Was na pewno bym nie dala rady pomoc;) Poza tym naszlo mnie na odwiedzenie dziewczyny. Wiec prosto po pracy podjechalam do panstwa. Nie bylam dlugo - chwilke tylko, ale obejrzalam rane- a wlasciwie miejce gdzie byla. Bo moze nie uwierzycie, ale juz zaroslo. Nie moge uwierzyc ze taka rana okropna tak szybko zagoila sie nie mowiac juz o porosnieciu sierscia. Diana zdawalo sie ze mnie poznala, bo nastawiala sie na pieszczoty;) Poza tym wszystko ok. No tylko stala sie mniej ufna, jak pani stwierdzila. Jak gdzies gwaltowniej sie ruszy to jest taka pokorna bardzo czy glosniej cos powie. No ale chyba ten miesiac tulaczki tak mogl zrobic, bo na pewno nie raz byla gdzies goniona. Poza tym zdarzylo jej sie capnac za reke sasiadke. Co do tej pory tam glaskala ja czasem przez plot to teraz ja capnela...No ale to sa niegrozne rzeczy. Wiec ogolnie wszytko w jak najlepszym porzadku:)
  7. Czystosc podobno zachowuje, wysterylizowana chyba nie jest, ale to juz dziewczyny wiedza. A z zostawaniem to chyba moze byc problem. Choc gosc mowil, ze zlapie jakiegos buta czy kocyk sciagnie, ale to naormalne u mlodego pelnego enerfii psa. Poza tym nie zauwazylam nawet pol zabawki tam, wiec tez sobie sama szuka.
  8. Baremu zrobilam przed chwila komplet z takim tekstem (jakby ktos chcial go dzies jeszcze wrzucic). Narazie ma komplet na Kraków. [I] "Bary jest dużym mocno zbudowanym psem - po prostu kawał psa;) Błąkał się w podkieleckiej wsi. Tam został bardzo tymczasowo umieszczony na działce. Niestety ma tam czas tylko do końca miesiąca. Co potem? Nie wiemy, bo nie mamy nic w zanadrzu… [/I] [I]Bary jest cudownym kontaktowym psem. Mimo swej mocnej budowy i wzbudzania respektu jest łagodny i uwielbia się przytulać.[U] Jest niezwykle przyjazny[/U], bez problemu daje się pogłaskać. [U]Bawił się z dziećmi[/U], wpychał się na podwórko kobiety, która o nim zawiadomiła. Uwielbia być głaskany i się przytulać.[/I] [I]Bary ma około 3 lata i waży na pewno ponad 35 kg.[/I] [I][U]Przez ograniczony czas możliwości przebywania w obecnym miejscu robi nam się sytuacja podbramkowa… [/U] Bo naprawdę nie mamy gdzie go przenieść...A on jest już gotowy by iść do swojego prawdziwego domu[/I] [I][B]Kontakt w sprawie adopcji[/B]: 609-890-204 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]W miarę możliwości, istnieje możliwość dowiezienia psa do innego miasta w Polsce."[/B][/I] I nie ma z mojej strony (jak zawsze zreszta..) [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.swistak.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.gumtree.pl/"]http://katowice.gumtree.pl/[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.twojeanonse.com/[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL] [URL]http://kokosy.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.bardzi.pl/[/URL][/SIZE][/FONT]
  9. Tu zglaszasz; [URL]http://www.dogomania.pl/threads/146370-KudA-acze-w-potrzebie-wAE-tek-dyskusyjny[/URL] A tu sie pojewiaja i tam sie nie pisze;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175754-KudA-acze-do-adopcji-PROSZAE-NIE-PISAAE-NA-TYM-WAE-TKU[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/175754-KudA-acze-do-adopcji-PROSZAE-NIE-PISAAE-NA-TYM-WAE-TKU"] [/URL]
  10. [QUOTE] A Orfinka jakas taka zastraszona mi sie wydaje.[/QUOTE] Erko mnie tez sie tak wydawalo. Bo "Pan" ja szkolil...Widac bylo ze byla bardzo niepewna w mieszkaniu - bo tam chcialysmy zdjecia zrobic - tak jakby wiedziala, ze nie moze i nie wiedziala o co chodzi...
  11. Mitzi jest powaznie zainteresowana Magnesiatko, a wlasciwie jej ciocia. Czekamy na konkrety i na zakonczenie cieczki i sterylke. A Jaaga jest jednak najlepiej zorienotwana wiec jesli mozesz to podeslij jej prosze namiar.
  12. no to fakt ze misiek. Ja jutro mam zamiar zrobic komplet ogloszeniowy Baremu. Ewelinka ma zdzialac Orfinke. Zdjecia Orfinki wyslalam jednej dziewczynie, choc nie ma sie co ekscytowac oczywiscie;) Mysle ze do konca tyg zrobie akcje ogloszeniowa Barego. Bo z tamtymi zdjeciami to raczej mar ie moglo byc....ZObaczymy. Powiem szczerze, ze spodobal mi sie tez bardzo, choc ja wole taki middle size jednak to ten akurat fajniusi;)
  13. Bylysmy z Ewelinka dzis obfociac Barego (Artura) i Orfinka (Diane). Udalo nam sie z pogoda u Barego, bo nawet sloneczko swiecilo, ale jak wracalysmy do Kielc to byl koniec swiata normalnie. Bary to jednak kawal psa. Trzymany jest w kojcu z sunia tej pani. Troche mialam obawy przed takim cielaczkiem, Ewelinka oczywiscie nie;) Ale jak wyszedl z kojca okazal sie mega pieszczochem. Troche nieusłuchany, nie chce przychodzic na zawolania, ale nie ma sie co dziwic ze priorytetem dla niego bylo wybieganie sie. Ogolnie dobrze utrzymany, odkarmiony, moze nieco nieokrzesany;) Ale naprawde piekny pies. Jest duzy i ma super pyszczek. Naprawde ogromny pieszczoch. Dal nam nawet brzucholek do poglaskania. Potem pojechalysmy do Orfinki. No i tam jakos - ja przynajmniej - gorsze wrazenia...Suczka jest straszna pieszczocha i przytulanka. Ale "Pan" chce psa, ktory szczeka na podworku, a ona nie szczeka.....Ogolnie to sunia "idealna" jak to Pan stwierdzil. Mowie ze chyba jednak nie do konca i nic nie powiedzial. Mamy tylko nadzieje, ze ja jednak jakis czas jeszcze przetrzyma, choc mam watpliwosci.Niby ja "szkolil", chyba na psa morderce:cool3:....ALe mu nie wyszlo, wiec chce oddac. Zaproponowalysmy mu tego psa ze stadionu:cool3: - jak chce agresywnego to ten by sie nadal. Nawet jego by na podworko nie wpuszczal;) Moze by mu sie taki przydal.... :evil_lol:Wedlug mnie Orfinka nieco taka wystraszona byla, bardzo ulegla. Ogolnie zadbana, choc jednak sprawiala wrazenie chudej. Moze taki wiek czy cus...Na pewno ma duzo energii i jest strasznie przytulasna. Jak wychodzilysmy chciala isc z nami... Moze Ewelinka jeszcze cos dopisze. Ewelinka ma tez zdjecia. Jutro ja robie Baremu komplet, a Ewelinka Orfince. I wszyscy razem trzymamy kciuki za nowe superowe domki dla psiakow;)
  14. Zapisze sobie i czasem podniose....Wsparcie duchowe z mojej strony i powodzenia Justyś
  15. Wplynely pieniazki od yoko100 - 30 zł. Bardzo dziekujemy:)
  16. Potwierdze na watku i bedzie w poscie rozliczeniowym. Bardzo dziekuje w imieniu tej humorzastej zlosnicy jedzacej z raczki i terroryzujacej duuuze psy:)
  17. Wplynelo 20 zł na mala zlosnice od Grosziwo:loveu: Bardzo dziekujemy;)
  18. Czyzby rzeczywiscie raz a porzadnie? Wynika, ze tak. Ale dopoki nie bedzie "klepniete" to jeszcze kciukam;)
  19. Niebieska on ma allegro na 3 czy 4 wojewodztwa...Wiesz on nie jest (jak wiele) takim typowym adopcyjnym, i wiek nie ten. Chociaz nawet szczeniaki nie ida wiec co tu mowic o Czarnym. To musi byc na tyle swiadoma osoba, ktora wie, ze on jednak pozyje jeszcze pare dobrych lat i ze sie zdola przyzwyczaic. Bo ludzie mysla ze jak ma juz pare lat to sie nie przyzwyczai jak szczeniak. A wlasnie takie kundelki oddaja serca tylko za chwile glaskania, miske i miejsce do spania... [QUOTE] Divia_gg, a o Luśce masz jakies wieści?[/QUOTE] Rozmawialam z nimi jakies 2 tyg temu i wtedy byla na etapie uczenia sie spania w domu i byla na pierwszym smyczowym spacerze. Mysle ze w przyszlym tyg zadzwonie. Moze jakies zdjecia wysla. Poza tym Ci Panstwo sie teraz przeprowadzaja i pewnie urwanie glowy maja.
  20. Nie no przeciez to byl watek zalozony dla niego, ale i dla Rubi i Luski. Bo wtedy byly w trojke przeciez;) Wiec mysle ze wybacza uczestnicy. Co do Czarnego to zero zainteresowania - jeden koles dzwonil, ale "czy ten pies to ostry jest"? No wiec Czarny ostry nie jest wiec nie dalo rady;) Oglaszalam go w zeszlym tyg na poznan i tez nic. W tym tyg zrobie mu serie na Katowice ponownie. [B] Ale jakby ktos chcial pomoc w jego oglaszaniu to prosze, bo im wiecej tym lepiej;)[/B]
  21. No to tez dobry sygnal, ze sie jednak czyms zajmuje;)
  22. O nie, ale sie usmiala...Rany no co za suka. Moze w koncu rzeczywiscie cos do tej zlosnicy dotrze. No po prostu wymiękam z tymi jej humorami:)
  23. [QUOTE] są już może nowe zdjęcia Orfinki?? czy ten facet ją przetrzyma jeszcze?[/QUOTE] Dzis mamy z Ewelinka jechac zrobic. Mam nadzieje, ze sie uda, bo jeszcze z obfoceniem Barego mamy to zgrac:)
×
×
  • Create New...