Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. Podniose kawal psa;) Moze ktos wypatrzy z wieczora.
  2. Samochod mam, ale czasu brak;( W weekend szkola....Kurde, chyba ze cos ale na chwile obecna nie bardzo....
  3. O rany, on by ja chyba jednym ciachnieciem zjadl. Choc mysle ze ksiezna by go sobie ustawila gdyby mogla;)
  4. Zapraszamy do odwiedzin, Bary czeka;)
  5. Sa jakies jamniczo wyspecjalizowane osoby - moze ich poszukac i tam powrzucac. Bo tu takie zatrzesienie psiakow, ze hej...
  6. A widzialam taki bazarek benzynowy... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180396-benzynowy-dla-Dylanki-juA-czas-ruszyAE-w-drogAE-do-28-II-2010-godz-24-00[/URL] Moze pozyczyc pomysl...Zawsze cos by bylo a i okazja transportowa....Hmmm. Tylko nie wiem czy dam rade poprowadzic. Choc w sumie nie ma wysylek, wiec mysle ze spoko. Tylko musialabym prosic Was o reklame bazarku, bo strasznie dlugo schodzi z tymi zaproszeniami. Chyba ze jakas ciemna jestem i nie wiem jak masowo wysylac...Zdecydujcie co i jak. A jak ewentualnie poprowadze....
  7. [QUOTE]oj gdyby mi zwolniła się jakaś deklaracja to będzie tutaj u szczeniaków, albo coś pomyślę[/QUOTE] Wojtus mysle ze ta Miztową nie bedziesz juz musial placic;) Mam ogromna nadzieje, a tam spora masz;) Za co oczywiscie dziekuje.
  8. Na watku doroslych psiakow na drugiej str ewelinka aktualizuje mnie wiecej co gdzie i kiedy. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/112282-ALARM-Kielce-A-wiAE-tokrzyskie-prosimy-o-pomoc-PRZEKAA-1-PSOM-Z-KIELC-info-str-1/page2[/URL] Wiadomo, ze nie zawsze wszystko, ale mniej wiecej;)
  9. U mnie Mitzi ma 210 zł wiec zrobie przelew wieczorkiem, bo teraz juz wychodze. Przeleje 110 zł (z paliwem). Zgadza sie? Zostanie na jej koncie 100 zł - moejmy nadzieje, ze juz nie potrzebne beda.... Oki wkleje wieczorkiem tez ten rachunek i dam do postu rozliczeniowego. Jaaga dziekuje jeszcze raz za opieke nad mala wiedźmą :loveu: A co do faktury to byla mowa o tym ale narazie cisza. Jak cos to czy mozna by wziac fakture na 150 zł a reszte doplacic. Bo tylko taka opcja wchodzila w gre, ale to bylo jakis czas temu i nie wiem na ile aktualne. W razie czego jeszcze cos mamy na mala, wiec jakos damy rade.
  10. Zaprosze na watek Barego - cudnego suzego przyjaznego i w ogole superowego psiaka. Potzrebna pomoc.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-duA-a-i-przyjazna-ciapa-ma-dt-ale-nie-ma-KASY-i-swojego-ludzia[/URL]
  11. Zaprosze na watek Barego - cudnego suzego przyjaznego i w ogole superowego psiaka. Potzrebna pomoc.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-duA-a-i-przyjazna-ciapa-ma-dt-ale-nie-ma-KASY-i-swojego-ludzia[/URL]
  12. Zaprosze na watek Barego - cudnego suzego przyjaznego i w ogole superowego psiaka. Potzrebna pomoc.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-duA-a-i-przyjazna-ciapa-ma-dt-ale-nie-ma-KASY-i-swojego-ludzia[/URL]
  13. Zaprosze na watek Barego - cudnego suzego przyjaznego i w ogole superowego psiaka. Potzrebna pomoc.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-duA-a-i-przyjazna-ciapa-ma-dt-ale-nie-ma-KASY-i-swojego-ludzia[/URL]
  14. Zaprosze na watek Barego - cudnego suzego przyjaznego i w ogole superowego psiaka. Potzrebna pomoc.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-duA-a-i-przyjazna-ciapa-ma-dt-ale-nie-ma-KASY-i-swojego-ludzia[/URL]
  15. Zaprosze na watek Barego - cudnego suzego przyjaznego i w ogole superowego psiaka. Potzrebna pomoc.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-duA-a-i-przyjazna-ciapa-ma-dt-ale-nie-ma-KASY-i-swojego-ludzia[/URL]
  16. Zaprosze na watek Barego - cudnego suzego przyjaznego i w ogole superowego psiaka. Potrzebna pomoc.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-duA-a-i-przyjazna-ciapa-ma-dt-ale-nie-ma-KASY-i-swojego-ludzia[/URL]
  17. Zaprosze na watek Barego - cudnego suzego przyjaznego i w ogole superowego psiaka. Potzrebna pomoc.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-duA-a-i-przyjazna-ciapa-ma-dt-ale-nie-ma-KASY-i-swojego-ludzia[/URL]
  18. Zaprosze na watek Barego - cudnego suzego przyjaznego i w ogole superowego psiaka. Potzrebna pomoc.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-duA-a-i-przyjazna-ciapa-ma-dt-ale-nie-ma-KASY-i-swojego-ludzia[/URL]
  19. Zaprosze na watek Barego - cudnego suzego przyjaznego i w ogole superowego psiaka. Potzrebna pomoc.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-duA-a-i-przyjazna-ciapa-ma-dt-ale-nie-ma-KASY-i-swojego-ludzia[/URL]
  20. Zaprosze na watek Barego - cudnego suzego przyjaznego i w ogole superowego psiaka. Potzrebna pomoc.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-duA-a-i-przyjazna-ciapa-ma-dt-ale-nie-ma-KASY-i-swojego-ludzia[/URL]
  21. Zaprosze na watek Barego - cudnego suzego przyjaznego i w ogole superowego psiaka. Potzrebna pomoc.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-duA-a-i-przyjazna-ciapa-ma-dt-ale-nie-ma-KASY-i-swojego-ludzia[/URL]
  22. Zaprosze na watek Barego - cudnego suzego przyjaznego i w ogole superowego psiaka. Potzrebna pomoc.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-duA-a-i-przyjazna-ciapa-ma-dt-ale-nie-ma-KASY-i-swojego-ludzia[/URL]
  23. Zaprosze na watek Barego - cudnego suzego przyjaznego i w ogole superowego psiaka. Potzrebna pomoc.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-duA-a-i-przyjazna-ciapa-ma-dt-ale-nie-ma-KASY-i-swojego-ludzia[/URL]
  24. no niezle niezle... zapowiada sie chyba super domek...tak odpowiedzialnie bardzo:) oby tak bylo.
×
×
  • Create New...