-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
Jaaga tak mnie wzruszyla ta ich przyjazn, ze caly dzien o nich mysle...Krotki, ale bardzo odpowiedni dla dziewczyn aforyzm [B]"U przyjaciół wszystko jest wspólne."[/B] [ Pitagoras ] I nieco mniej wesoly, ale jakze w tym przypadku prawdziwy [B]Prawdziwych przyjacół poznaje się w biedzie.[/B] [ Adam Mickiewicz ] Teraz oczywiscie juz nie sa juz takie biedne, ale ta bieda wlasnie je tam do Was sprowadzila... A tak aforyzmowo se je podnise;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Wiem, ze tomcug sie podejla transportu kreta;), ale pisze w razie czego, moze by polaczyc;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181522-PoszukujAE-Warszawa-Katowice-13-14-marca-dokA-adamy-do-paliwa[/URL] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Wiem, dlatego pisalam ze to tylko moje wydawanie sie a czas pokaze pewnie. Wlasnie to tak jest czesto ze sie wydaje a tu taka niespodzianka. No ale z shih-tzu agresor to juz przesada;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Agucha ale przyznac musisz - psiak do zakochania.:) On sie taki slodziak niesamowity wydaje. A wydaje mi sie (ale to tylko takie przeczucia sa), ze on wlasnie dzieci to bedzie lubil, bo jest radosny i wesoly. Wiec wydaje mi sie, ze nawet lepiej ze masz takie dzieciaczki;) Ale jak mowie, moze wydawanie sie, czas pokaze i obym sie nie mylila;) Trzymam kciuki za powodzenie akcji;) Poza tym tak sobie pomyslalam, ze chyba pisane mu bylo isc do Ciebie z tego co piszesz;) Tyle zbiegow okolicznosci, ze musial trafic na Ciebie:cool3: -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
Tez mysle ze warto sprobowac, ale mimo wszystko jestem za prostym ale lapiacym za serce tekstem...Niestety chyba moje zdolnosci w tym przypadku marne sa... A zdjecie, najlepiej kilka na pewno sie przyda.:) A jest jakas szansa na pomoc jakiejs zagr fundacji? Ludzie na zachodzie jacys tacy moze bardziej wrazliwi moze sa....Juz nie wiem sama. -
Poprosilam o wykasowanie, ale niestety dzis sie okazalo ze mala wraca z adopcji :mad: [QUOTE][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=Green]Imię: [/COLOR][/B][COLOR=Green]Lida[/COLOR][B][COLOR=Green] Płeć: [/COLOR][/B][COLOR=Green]Suczka - niebawem bedzie sterylizowana[/COLOR][B][COLOR=Green] Wiek: [/COLOR][/B][COLOR=Green]ok. 7 miesięcy[/COLOR][B][COLOR=Green] Miejsce pobytu: [/COLOR][/B][COLOR=Green]Kielce[/COLOR][B][COLOR=Green] Województwo: [/COLOR][/B][COLOR=Green]świętokrzyskie[/COLOR][B][COLOR=Green] Szczepienia:[/COLOR][/B][COLOR=Green]tak[/COLOR][B][COLOR=Green] Historia: [/COLOR][/B][COLOR=Green]wyrzucona pod sklepem z samochodu[/COLOR][B][COLOR=Green] Rozmiar: ( S/M/L...) [/COLOR][/B][COLOR=Green]S[/COLOR][B][COLOR=Green] Charakter: [/COLOR][/B][COLOR=Green]jednym slowem IDEAŁ. Super suczka, towarzyska, grzeczna, [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=SeaGreen] Sunieczka przemiła, sympatyczna, przymilna do każdego, wesolutka.W domu czysta, wie co to łóżko i fotele, więc musiała być w mieszkaniu, chodzi ładnie na smyczy. [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=Green] Kontakt[/COLOR][/B][COLOR=Green][B]:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][B] 0609-890-204 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=Green][B] Wątek: zbiorczy szczeniaków świętokrzyskich: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENIAE-TA-Z-KIELC-Prosimy-o-pomoc-dla-nich-PILNE-DT-aktualizacja-str-1"]http://www.dogomania.pl/threads/1488...alizacja-str-1[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/IMG_5355.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
-
[LEFT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B]Foto: [SIZE=3][COLOR=Black]Musialam dwa bo chcialam cialko, ale i te oczątka przesliczne;) [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][SIZE=3][COLOR=Black][IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/IMG_5359.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/IMG_5392.jpg[/IMG] [/CENTER] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B]Imię: [COLOR=Black]Lida / Walentynka[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff00ff]Plec:[COLOR=Black] Suczka[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Wiek: [COLOR=Black]ok. 1 rok[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Waga: [COLOR=Black]do 6 kg[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Miejsce: [COLOR=Black]Kielce[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Sterylizacja: [COLOR=Black]TAK[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do dzieci: [COLOR=Black]nie sprawdzono[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Stosunek do innych psow: [COLOR=Black]w porządku, toleruje[/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Stosunek do kotow: [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT][FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Black]nie sprawdzono[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Dodatkowe informacje: [COLOR=Black]Lida została wyrzucona pod Lidlem w Kielcach w Walentynki. [/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Charakter: [SIZE=4][COLOR=Black]cudowna, grzeczna, spokojna, przekochana[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta]Kontakt: [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/FONT][COLOR=Black][B][SIZE=4][SIZE=3]0609-890-204[/SIZE][/SIZE][SIZE=3], [/SIZE][SIZE=3][FONT=Verdana][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/SIZE][/B][/COLOR] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Wątek: [SIZE=4][COLOR=Black]zbiorczy szczeniakowy kielecki:[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT][URL]http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENIAE-TA-Z-KIELC-Prosimy-o-pomoc-dla-nich-PRZEKAA-1-PSOM-Z-KIELC-info-str-1[/URL] [/LEFT]
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No zesz kurna.... No pies w pol lydki skacze i sobie nie daje rady... [B]Dalam mala na szczeniakowy i na mikropsy - ile ona moze wazyc? I dalam na przygarne psa - byly 2 poszukiwania malej suczki. [/B] -
Andziu a ktora znow wraca? Boshe co sie dzieje. Juz nawet ja trace optymizm.... Edit: Dobra juz wiem....Masakra jakas to jest po prostu :mad:
-
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Wow, ale wiesci;) JA moze moglabym jakis bazarek na wlochacza zrobic, ale dopiero za jakis czas...:) Ale super. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erko a pamietasz jak trojka (czarny, rubi i Luska) zniknely na prawie 2 dni...Tez nie wiem do dzis co sie z nimi dzialo. I to trzy sztuki naraz - to bylo dopiero dziwne...Ale najwazniejsze ze jednak sa...Bo przy rasowcach to naprawde strach... -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Dziekuje w imieniu Ząbka;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam dziadulca przeslodkiego wieczorkiem... -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dubel............:mad: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wlasnie dalam Barego do naszych anonsow. Ze zdjeciem na dwa wydania. Bedzie we wtorek. Zaznaczylam duzymi literami, ze lagodny, ale erko pewnie mozesz sie spodziewac telefonow czy "un łosty jest"...Ale moze ktos cos... -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No szkoda bardzo, ale kurcze ktos erke wprowadzil w blad..A juz mogl byc wykapany, pachnacy i bezpieczny... -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Magnesiatko, a Twoja ciocia widziala jej zdjecia? Tzn ze ze zdjec zdecydowana, a chce zobaczyc suczka na zywo? Czy jak? -
Maada czy jesli by sie udalo z tymi domkami to nie zostalby zaden psiak Koni? Bo sunia do stroza, Rysio do domu, dom pod Alwerinia i jeszcze jeden....A zostalo 4 szt szczylkow Koni. Dobrze licze;)??
-
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
divia_gg replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[B]Zgłaszam Czarnego / Ząbka :evil_lol: Wiek:[/B] 8-9 lat [B]Płeć:[/B] pies (wykastrowany) [B]Wielkość:[/B] średni [B]Województwo:[/B] świętokrzyskie [B]Szuka domu:[/B] 1 [B]Stan zdrowia:[/B] zdrowy, szczepiony, odrobaczony [B]Kastracja:[/B] tak [B]Stosunek do zwierząt:[/B] do suk super, do psow spoko, jesli drugi nie zacznie [B]Stosunek do dzieci:[/B] ????Nie sprawdzony, ale pies ogolnie łagodny w stosunku do ludzi [B]Dla kogo:[/B] każdy kto mieszka w bloku. Nie do domu z ogrodem, bo skacze przez ogrodzenia - kazde...Nie potrzebuje duzo ruchu, wiec moze byc osoba starsza lub mniej aktywni ludzie. Nie ciagnie na smyczy. [B]Gdzie przebywa:[/B] dom tymczasowy w Kielcach [B]Kontakt[COLOR=Black]:[/COLOR][/B][COLOR=Black] [/COLOR][COLOR=Black]600 797 313, [email][email protected][/email][/COLOR] [B]Link:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-w-ogA-aszaniu-Szukamy-DS[/URL] [B]Uwagi: [/B](czyli np. cały opis psa) Niesamowity pieszczoch, spokojny w świetnej kondycji. Uwielbia spac zwiniety w klebuszek. Nie zalatwia sie w domu, ladnie chodzi na smyczy, w ogole nieagresywny. Typ kanapowca;) [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26xw-JfWTI/AAAAAAAACCk/Ba3qHNtJ9a0/P1080540.JPG[/IMG][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S4QSV8b8txI/AAAAAAAACM8/tx0BlMG2i4s/s512/P1080748.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwSSX0WoI/AAAAAAAACVU/l4Xg5l1ioTQ/Zdj%C4%99cie022.jpg[/IMG] W wersji osiołka [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwS2v9ByI/AAAAAAAACVY/sXNn1ZHBSEo/Zdj%C4%99cie023.jpg[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]A tak wtula się w glaszczaca go reke [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26xsdbcWjI/AAAAAAAACB8/wyyVwskYrhY/P1080505.JPG[/IMG] [/SIZE][/FONT] A tak czekamy na wytarcie nozek[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Bo my grzeczne psy jestesmy. Pan Ząbek pozuje z moja Zuzą [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/cool3.gif[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5JwUjpN_TI/AAAAAAAACVo/TUu8Mk1DcgA/Zdj%C4%99cie031.jpg[/IMG]- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
zagladam do gada...Kurcze nie wiem czy w tym tyg dam rade, ale bede sie bardzo starala porobic...Bo maluch juz by mogl grzac dooopke u siebie;) -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
No tak "pies uzytkowy"...