-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
A tu juz ze spaceru, udalo nam sie w trzy psy isc;) [CENTER]Tropimy... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S60L6dl9ViI/AAAAAAAACiw/KNbeHgLhPgk/P1090225.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S60L7iHgSaI/AAAAAAAACi0/cAGX_4p5hZs/P1090227.JPG[/IMG] Z Zuzulcem [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S60L8V_qlsI/AAAAAAAACi4/tRP3-SbTO0I/P1090228.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S60L82IbWtI/AAAAAAAACi8/eL7OT8z-AUw/P1090231.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S60L9SFcGlI/AAAAAAAACjA/Q7MMPZmbFg8/P1090232.JPG[/IMG] [/CENTER] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[CENTER][LEFT]Ogolnie Czarny boi sie Akaja, bo ten non stop łązi i na noego burczy. Choc teraz bez porownania mniej. Teraz go sledzi wzrokiem i tropi, ale bezposrednich atakow juz prawie nie ma...Czasem im z zaskoczenia zdarzy sie spiecie, ale na szczescie nie jakies grozne... [/LEFT] Bezpieczna odleglosc :evil_lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S60L44u1-_I/AAAAAAAACio/GqO3Ro2hYLg/P1090221.JPG[/IMG] Tak Czarny "pozdrawia" Akaja jak jest za blisko;) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S60L5jyZ-EI/AAAAAAAACis/R9MB980aGO4/s512/P1090222.JPG[/IMG] [/CENTER] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Troche nowych zdjec coby za bardzo nudno sie nie zrobilo. Niektore slabej jakosci bo, bo juz byla szarowka i czesc na zoomie byla robiona. [CENTER]Starcie tytanow... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S60L1mdnr5I/AAAAAAAACiY/cx7pvxXSvFk/P1090197.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S60L3KXG4SI/AAAAAAAACic/W3O6qTvu0DY/P1090198.JPG[/IMG] Zblizenie pycholka [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S60L3xRJCRI/AAAAAAAACig/DfoTbFUSsdo/P1090199.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S60L4Y6GDPI/AAAAAAAACik/9e8iXNbjl58/P1090200.JPG[/IMG] [/CENTER] -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
I u Barusia cisza;( -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
divia_gg replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
No i dobrze, bo jakby im zalezalo to by zglosili. Ale przynajmniej kroki uczciwosci podjete, a teraz malutka na drodze do lepszego zycia. No i tak Adze serce nie peknie;) Bo cos mi sie wydaje, ze suczynka calkiem jej serce zawojowala i z oddaniem bedzie problem....;) Myle sie Agucha??;) Dobrze, ze odetchnelas;) Pozdrawiam i Zuzane (imienniczke moje ukochanej dziewczynki kundelki najprawdziwszej) i dla pinczowskiego jegomoscia bezjajecznego kombinatora;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
No a ta sunia taka sliczna jest....:) Baba dziwna jakas. Jak bylysmy narzekala, ze tyle roboty z nim...Zastanawialysmy sie ile....Wrzuciala psa do kojca i miche mu dawala raz dzienne - przeciez swojej suce tez daje...Taka troche ....no dziwna. No ale oddac jej trzeba, ze Bary nie byl bardzo zaniedbany..Rarytasow nie jadal, ale dobrze ogolnie wyglada. Erko chyba teraz odetchnelas w pracy, co? Pewnie gadala i gadala zeby go zabrac...:evil_lol: -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[B]Poszlo na konto Jaagi 70 zł ktore wplynelo na Barego od werbeny502 i elkate :loveu: [/B] -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[B]Poszlo na konto Jaagi 100 zł ktore jeszcze zostało na Mitzi. [/B] -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
No Jaaga nie dziwie Ci sie. Choc sama nie mam prawie zadnego doswiadczenia z tymi telefonami to chyba bym pogryzla przez sluchawke. Nic mnie tak nie wkurza jak nieuleczalna glupota ludzka....Tlumaczysz jak krowie na granicy a tu nic...Jakby po drugiej stronie jakas pustak intelektualna byla....Ale Jaaga trzymaj sie dzielnie...:) -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] A parę postów wcześniej pisałyśmy z divia o ogłoszeniach - ciotka nie czytasz co piszemy [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/wink333.gif[/IMG] [/QUOTE] Gdzie gdzie?? :oops: Dosyc ze rzucam uroki, to jeszcze slepa i czytac ze zrozumieniem nie potrafi :evil_lol::evil_lol: -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Rany swiata ja chyba naprawde mam jakis urok na te ogloszenia. Sunie oglaszalam na wsyztskie strony najpierw na slask potem na dolnoslaskie inic...Ja juz nie wiem - moze nie powinnam oglaszac...Co sie dzieje? Oglaszalam Gucia i takiego piekniocha tez nikt nie dzwonil. Sonia tez sliczna i nic....Az sie boje, ze cos w tym jest. Teraz ewelinka przejela Gucia i znajac zycie ktos zadzwoni... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
OOOOO, ciapeczek slodziutki; ) Jaaga wyslij mi prosze koszt wysylki tych torebeczek to bym rozliczyla i Ci przelala pieniazki:) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Ale agent no...Czarny co jest u mnie tez majstrowal, ale jakos nie wylizywal bardzo. Tylko jak sie okazalo na zdjeciu szwow to z 6 zostal 1. Zroslo mu sie moze niezbyt ladnie, ale nie mial nic dodatkowego. Ale tez z kolnierzem sobie radzil. Zrobulam mu takie majtochy, to troche go zniechecalo. Ale taki agentura jak ten to nie byl....Cwaniak pospolity no;) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
divia_gg replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Wiem kochane wiem...Ale jestem ciekawa co to sie wydarzylo, ze malenka w takim stanie wyladowala...W kazdym razie dobrze, ze ma opieke i ludzia dla siebie i jej niec zlego juz na pewno nie grozi;) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
divia_gg replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Oj, jak Cie to pocieszy, to aż trzęsiawki z nerwów dostałam. [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/QUOTE] Mialam to samo jak szukalam kolaczki czipa w bazie. Odebralo mi myslenie, a jak znalazam nie moglam spac, wie kobitki swietnie Was rozumiem. I tez bylo imie i sunia na nie reagowala!!! Och, ale akcja. Czekam z niecierpliwoscia i lacze sie z Wami w tym podnieceniu;) A rany rany:) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
divia_gg replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Agucha nie martw sie;) Na pewno niuni nie zrobi sie krzywdy. Zawsze mozna cos sciemniec, zreszta nikt nie bedzie wiedzial gdzie i co...Ja jak znalazlam wlascicieli kolaczki najpierw pojechalam bez psa i sprawdzilam czy nie jakas melina i w ogole jacy ludzie...Okazali sie spoko wiec oddalam, ale jakby jakas melina czy co to na pewno bym nie oddala i cos bym sciemnila...Zawsze jest jakies wyjscie. Nic sie nie martw. A narazie apel o niezdradzanie w zadnym wypadku namairow na psice;) Trzymam kciuki;) -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
andzia jeszcze powiedz ze do kawalerki :evil_lol::evil_lol: To juz w ogole by ktos sie wyprowadzic na klatke musial....No nic gratis jest gratos i trza brac, bo drugiej okazji nie bedzie. Albo jak o Barego sie ktos odezwie to Sonia w gratisie... -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
divia_gg replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
No tez mysle ze watro sprawdzic....Tak jak pisza dziewczyny wcale nie trzeba od razu oddawac, ani nic mowic...A sprawdzic warto. TZN ja bym sprawdzila. Bo naprawde dziwne sa przypadki a jakis "polaczek" rzeczywiscie mogl sie polakomic na psice, a moze sie okazalo ze cos z nia nie tak i wyrzucil a tam ludzie czekaja. No kto wie, kto wie... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Ze tak powiem - kielecki wynalazek..;) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
divia_gg replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
No wlasnie mialam pisac, ze moze ktos wlascicielom ja ukradl i ktos po niej placz. A moze wcale nie miec nic wspolnego z zaniedbaniem. Nigdy nie wiadomo. Najlepszy przyklad to aga34, ktora szuka swojej suczki ukradzione. Mysle ze warto jedna sprawdzic...Bo jak ma czipa to komus na niej zalezalo...A zlodziei rasowcow nie brakuje. ALe to takie moje skromne zdanie, zrobicie jak chcecie...Po prostu jest tez drugi punkt widzenia... A niemieckie ogloszenia o poszukiwaniach przejrzalyscie...??Moze tez to bylo juz jakis czas temu i ktos sie pogodzil ze strata. Wiele przypadkow jest jednak...I roznie sie uklada... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
On taki bardziej grafitowy jest. Na zdjeciach bardziej brazowy, ale na moje oko w realu to z brazem za wiele nie ma do czynienia... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przejechalam dzis po osiedlu w nowinach i nic nie widzialam...:( Oprocz jedengo podejrzanego o bezdomnosc duzego zwierza nic nie bylo. Czy jest jakies miejsce pobytu tej suni??Moze chociaz zdjecia bym zrobila...Juz sama nie wiem? Jakies sugestie? Podtrzymuje propozycje zawiezienia sunie do Kielc...Niestety tylko to...