-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
O rany, kobiety co za akcja - Bary juz w DT, szal;) ALe dobrze rzeczywiscie ze nie musial wracac do tej babki z Cedzyny...On taki proczlowieczy przeciez;) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
divia_gg replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Agucha znajoma sie pyta jakie i ile zarelka by bylo potrzebne? Moze by cos zakupila;) Daj znac, ale narazie nic nie obiecuje;) -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zrobie mu serie na slaskie w takim razie jak najszybciej bede mogla. Oglaszalam go na Krakow no i jedna chetna byla....Szkoda no bardzo, ale tez jednak to jest kawal psa i jak pani stwierdzila, ze cos nie gra to moze lepiej ze tak sie stalo niz by otem jeszcze nie daj Boze cos....No nic bede dzialac ogloszenia i juz. Coby szybko chlopak do domu swoejgo poszed. A jak z jego transportem - udalo sie cos? Czy pani go do krakowa wiezie? Jak zwykle tak z ciekawosci pytam.... A no i trzymam kciuki za Orfinke - tej tez sie w koncu nalezy;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]... i jak mu dobrze u Ciebie [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] Dzieki;) Mam nadzieje, choc w sumie wydaje sie byc szczesliwy...Ale juz czas do domku? A gdzie one sa?...:( -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaaga andzia ma racje - Ty bylas pierwszym, ten pseudo dom drugim i teraz trzeci;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Wczoraj wykapalam Czarnego....Chyba byl kapani pierwszy raz w zyciu. Sama dalam rade, wiec nie bylo zle. Ogolnie grzeczny byl - pare razy probowal ucieczki, ale na szczescie jestem jednak silniejsza. Wykapany i pachnacy szalal strasznie. Poprzeciagal swoje poslanie, pozawijal chodnik. Musialam go z Zuzy legowisku umiescic i dopeiro sie uspokoil. A jaki blyszczacy dzis i mieciutki. Hohoho. Syper pachnacy tez, bo nie ukrywam - koncowki to mu smierdzialy:) A tak sie wylizywal. W ogole nie kumal co to mu sie stalo:) [CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S6PThGy3ysI/AAAAAAAACgs/ACSNZjAUIEA/P1090169.JPG[/IMG] Mnie tez sie dostalo;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S6PTh3BYEmI/AAAAAAAACgw/jrGq_qYYuTA/P1090170.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S6PTiXz3kcI/AAAAAAAACg0/iod54WS8QGc/P1090172.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S6PTin1U9eI/AAAAAAAACg4/bTboy0DJKgM/P1090173.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S6PTjJj1vPI/AAAAAAAACg8/bsojV_h4jGM/P1090176.JPG[/IMG] Nie ruszaj mnie.... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S6PTjivzWoI/AAAAAAAAChA/6LcD0bmyP-s/P1090179.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S6PTkGc18QI/AAAAAAAAChE/hao8g0glE7Y/P1090180.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S6PTk7K5FuI/AAAAAAAAChI/LpE-A6IbDiA/P1090182.JPG[/IMG] [LEFT]A dzis bylam z cala trojka na specerze po polach. Chlopak nie odstepowal mnie na krok - podejrzewam ze Akaja sie bal, bo tamten czynil polujace zakusy na niego. I skakal strasznie Czarny na mnie, ze nawet na okularach mam bloto;) I spodnie i kurtka do natychmaistowego prania;) [/LEFT] [/CENTER] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jeszcze trzymam za Barego kciuki. On taki fajniusi wiec mu sie nalezalo. Ale jeszcze jakis czas pokciukam. I oby to bylo juz na zawsze dla niego;) A postura psiura mogla pania rzeczywiscie nieco przestraszyc, bo naprawde kawal psa z niego;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
dobrze jest na pewno. A jak zareagowal na nowa rezydentke? Grzeczny? -
[QUOTE]Chodzilo mi o to, czy wszystkie pieski zostalay odebrane ???? [/QUOTE] tak z hotelu, pseudohotelu wszystkie maluchy i koni ich mama tez.
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erko no ja juz nie mam jak pomoc. W tym tyg ponowilam mu komplet. Moze ktos inny go jeszcze pooglasza, moze jakiegos pecha na niego sciagam...Juz nie wime. W przyszlym tyg sporobuje go moze jeszcze oglosic na mazowieckie? Co Ty na to? Bo na slask i malopolskie juz byl? Jak chcesz zreszta - dla mnie wszystko jedno.... -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To ze jedzie to juz duzo;) A guma to tak na dobry poczatek;) Bo jak sie zle zaczyna to sie dobrze onczy. My np wiozac Luske to zlapalismy takiego kapcia ze szok, dziura jak palec a do tego korki w Krakwoei takie ze nie pamietalam takich i spoznilam sie na msze za chcrzesnice (na roczek)...A domek super. I tu tez tak ma byc. Trzymam kciuki tym razem jeszcze mocniej niz zazwyczaj;) A tak jakos:) [B]Sonia ma komplet ogloszeniowy na weekend - oby tym razem. Na dolnoslaskie puscilam.[/B] -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
No byla oglaszana na slask i nic, wiec teraz oglaszam na dolnoslaskie. Moze tam jakis ktos ja wypatrzy;) [B]Sonia ma komplet ogloszeniowy na weekend - oby tym razem. Na dolnoslaskie puscilam.[/B] -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Nie no zrobie z tymi co sa, ale jak myslisz jaaga z tym wojewodztwem. Dac na dolnoslaskie? Jak wolisz? Moze jakies preferecje wojewodzkie??:) Teraz zobaczylam Gosiu Twoj wpis, pisalaysmy razem. Oki to na dolny slask;) Poza tym wymienilas akurat te co ja nie robie - z techniczno blokowawczych przyczyn;) Wiec spoko.:lol: -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Czy mogę prosic o kolejne ogłoszenia dla Soni?[/QUOTE] Zrobie komplet - mam nadzieje, ze dzis dam rade. Moze sprobowac ja na inne wojewodztwo? Bo oglaszalam na slask to moze teraz dolnoslaskie? Co myslicie? Za zdjeciami jestem tez jak najbardziej;) -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wiem emilio, ale tu dogomaniacy wchodza, ktorzy na pewno kilkadziesiat razy bardziej przezywaja. Bo ze w gazetach i tv to jak najbardziej sie z Toba zgodze....Rany boskie - to jest po prostu niewyobrazalne..... -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nie, nie wklejaj tych zdjec - to nie na nerwy dogomaniaczek....Naprawde masakra:) A poza tym dzieci nie dzieci kara musi jakas ich spotkac. No i kolesia ktory dzieciom psa wydal - o ile to prawda....Co za idiota bez wyobrazni.... -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
divia_gg replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Ja jednorazowo wpłace ze swoich 20 zł i z bazarku co najmniej 20 zł. Niestety deklaracji nie moge złozyc....Ewentualnie z przyszlych bazarkow tez moze jakis grosz wpadnie. Poprosze nr konta;) -
Owczarek Niemiecki- sunia IDEALNA! Pokazuje różki, ale MA DOM!
divia_gg replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Oj to pytanie bardziej do erki lub andzi - one dluzej siedza w tematyce psiej. Wiem ze Eurane sie zna, ale nie wiem skad ona jest. Uderz do dziewczyn lub na ogolnym kieleckim zapytaj....Kurcze dziwne bardzo. A ogolnie powarkuje czy tylko na nr. facetow. Bo taka dame mialam chwile u siebie.... -
A ja zaprosze na nowootwarty bazarek[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Na Kielce . Zapraszam bardzo gorąco[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181847-Figurkowo-pluszakowy-na-Kielce-I-cos-jeszcze-Do-1-04-10-ZAPRASZAM[/URL]
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To chyba andzia wczoraj zamieszczała...Az starch czytac. Takich to bym...Jeny szkoda gadac co by mozna im zrobic, ale wszelkie ludzkie odruchy by mi sie na pewno wylaczyly....Mam nadzieje, ze dojda kto to....Chociaz tyle.... -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
divia_gg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Och nareszcie wyekspimtujesz gada;) No to supcio i tym razem bede trzymac kciuki chyba przez pare miesiecy;) -
A ja zaprosze na nowootwarty bazarek[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Na Kielce . Zapraszam bardzo gorąco[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181847-Figurkowo-pluszakowy-na-Kielce-I-cos-jeszcze-Do-1-04-10-ZAPRASZAM[/URL]
-
A ja zaprosze na nowootwarty bazarek[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Na Kielce . Zapraszam bardzo gorąco[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181847-Figurkowo-pluszakowy-na-Kielce-I-cos-jeszcze-Do-1-04-10-ZAPRASZAM[/URL]