Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. O rany, kobiety co za akcja - Bary juz w DT, szal;) ALe dobrze rzeczywiscie ze nie musial wracac do tej babki z Cedzyny...On taki proczlowieczy przeciez;)
  2. Agucha znajoma sie pyta jakie i ile zarelka by bylo potrzebne? Moze by cos zakupila;) Daj znac, ale narazie nic nie obiecuje;)
  3. Zrobie mu serie na slaskie w takim razie jak najszybciej bede mogla. Oglaszalam go na Krakow no i jedna chetna byla....Szkoda no bardzo, ale tez jednak to jest kawal psa i jak pani stwierdzila, ze cos nie gra to moze lepiej ze tak sie stalo niz by otem jeszcze nie daj Boze cos....No nic bede dzialac ogloszenia i juz. Coby szybko chlopak do domu swoejgo poszed. A jak z jego transportem - udalo sie cos? Czy pani go do krakowa wiezie? Jak zwykle tak z ciekawosci pytam.... A no i trzymam kciuki za Orfinke - tej tez sie w koncu nalezy;)
  4. [QUOTE]... i jak mu dobrze u Ciebie [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] Dzieki;) Mam nadzieje, choc w sumie wydaje sie byc szczesliwy...Ale juz czas do domku? A gdzie one sa?...:(
  5. Jaaga andzia ma racje - Ty bylas pierwszym, ten pseudo dom drugim i teraz trzeci;)
  6. Wczoraj wykapalam Czarnego....Chyba byl kapani pierwszy raz w zyciu. Sama dalam rade, wiec nie bylo zle. Ogolnie grzeczny byl - pare razy probowal ucieczki, ale na szczescie jestem jednak silniejsza. Wykapany i pachnacy szalal strasznie. Poprzeciagal swoje poslanie, pozawijal chodnik. Musialam go z Zuzy legowisku umiescic i dopeiro sie uspokoil. A jaki blyszczacy dzis i mieciutki. Hohoho. Syper pachnacy tez, bo nie ukrywam - koncowki to mu smierdzialy:) A tak sie wylizywal. W ogole nie kumal co to mu sie stalo:) [CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S6PThGy3ysI/AAAAAAAACgs/ACSNZjAUIEA/P1090169.JPG[/IMG] Mnie tez sie dostalo;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S6PTh3BYEmI/AAAAAAAACgw/jrGq_qYYuTA/P1090170.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S6PTiXz3kcI/AAAAAAAACg0/iod54WS8QGc/P1090172.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S6PTin1U9eI/AAAAAAAACg4/bTboy0DJKgM/P1090173.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S6PTjJj1vPI/AAAAAAAACg8/bsojV_h4jGM/P1090176.JPG[/IMG] Nie ruszaj mnie.... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S6PTjivzWoI/AAAAAAAAChA/6LcD0bmyP-s/P1090179.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S6PTkGc18QI/AAAAAAAAChE/hao8g0glE7Y/P1090180.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S6PTk7K5FuI/AAAAAAAAChI/LpE-A6IbDiA/P1090182.JPG[/IMG] [LEFT]A dzis bylam z cala trojka na specerze po polach. Chlopak nie odstepowal mnie na krok - podejrzewam ze Akaja sie bal, bo tamten czynil polujace zakusy na niego. I skakal strasznie Czarny na mnie, ze nawet na okularach mam bloto;) I spodnie i kurtka do natychmaistowego prania;) [/LEFT] [/CENTER]
  7. Jeszcze trzymam za Barego kciuki. On taki fajniusi wiec mu sie nalezalo. Ale jeszcze jakis czas pokciukam. I oby to bylo juz na zawsze dla niego;) A postura psiura mogla pania rzeczywiscie nieco przestraszyc, bo naprawde kawal psa z niego;)
  8. Na pewno sie uda...Musi. Jak teren w maire ogrodzony to dacie rade. Tylko uwazajcie bo maluchy tez maja juz zabki jak igielki. A i mama moze byc w szoku;) Trzymam kciuki.
  9. dobrze jest na pewno. A jak zareagowal na nowa rezydentke? Grzeczny?
  10. [QUOTE]Chodzilo mi o to, czy wszystkie pieski zostalay odebrane ???? [/QUOTE] tak z hotelu, pseudohotelu wszystkie maluchy i koni ich mama tez.
  11. Erko no ja juz nie mam jak pomoc. W tym tyg ponowilam mu komplet. Moze ktos inny go jeszcze pooglasza, moze jakiegos pecha na niego sciagam...Juz nie wime. W przyszlym tyg sporobuje go moze jeszcze oglosic na mazowieckie? Co Ty na to? Bo na slask i malopolskie juz byl? Jak chcesz zreszta - dla mnie wszystko jedno....
  12. To ze jedzie to juz duzo;) A guma to tak na dobry poczatek;) Bo jak sie zle zaczyna to sie dobrze onczy. My np wiozac Luske to zlapalismy takiego kapcia ze szok, dziura jak palec a do tego korki w Krakwoei takie ze nie pamietalam takich i spoznilam sie na msze za chcrzesnice (na roczek)...A domek super. I tu tez tak ma byc. Trzymam kciuki tym razem jeszcze mocniej niz zazwyczaj;) A tak jakos:) [B]Sonia ma komplet ogloszeniowy na weekend - oby tym razem. Na dolnoslaskie puscilam.[/B]
  13. No byla oglaszana na slask i nic, wiec teraz oglaszam na dolnoslaskie. Moze tam jakis ktos ja wypatrzy;) [B]Sonia ma komplet ogloszeniowy na weekend - oby tym razem. Na dolnoslaskie puscilam.[/B]
  14. A moze taki bazarek z dyplomem na maila? Do wydrukowania se we wlasnym zakresie? Widzialam loterie, widzialam odkrywanie obrazków, widzialam tez benzynowy to moze dyplomowy zrobic?
  15. Nie no zrobie z tymi co sa, ale jak myslisz jaaga z tym wojewodztwem. Dac na dolnoslaskie? Jak wolisz? Moze jakies preferecje wojewodzkie??:) Teraz zobaczylam Gosiu Twoj wpis, pisalaysmy razem. Oki to na dolny slask;) Poza tym wymienilas akurat te co ja nie robie - z techniczno blokowawczych przyczyn;) Wiec spoko.:lol:
  16. [QUOTE] Czy mogę prosic o kolejne ogłoszenia dla Soni?[/QUOTE] Zrobie komplet - mam nadzieje, ze dzis dam rade. Moze sprobowac ja na inne wojewodztwo? Bo oglaszalam na slask to moze teraz dolnoslaskie? Co myslicie? Za zdjeciami jestem tez jak najbardziej;)
  17. Wiem emilio, ale tu dogomaniacy wchodza, ktorzy na pewno kilkadziesiat razy bardziej przezywaja. Bo ze w gazetach i tv to jak najbardziej sie z Toba zgodze....Rany boskie - to jest po prostu niewyobrazalne.....
  18. Nie, nie wklejaj tych zdjec - to nie na nerwy dogomaniaczek....Naprawde masakra:) A poza tym dzieci nie dzieci kara musi jakas ich spotkac. No i kolesia ktory dzieciom psa wydal - o ile to prawda....Co za idiota bez wyobrazni....
  19. Ja jednorazowo wpłace ze swoich 20 zł i z bazarku co najmniej 20 zł. Niestety deklaracji nie moge złozyc....Ewentualnie z przyszlych bazarkow tez moze jakis grosz wpadnie. Poprosze nr konta;)
  20. Oj to pytanie bardziej do erki lub andzi - one dluzej siedza w tematyce psiej. Wiem ze Eurane sie zna, ale nie wiem skad ona jest. Uderz do dziewczyn lub na ogolnym kieleckim zapytaj....Kurcze dziwne bardzo. A ogolnie powarkuje czy tylko na nr. facetow. Bo taka dame mialam chwile u siebie....
  21. A ja zaprosze na nowootwarty bazarek[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Na Kielce . Zapraszam bardzo gorąco[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181847-Figurkowo-pluszakowy-na-Kielce-I-cos-jeszcze-Do-1-04-10-ZAPRASZAM[/URL]
  22. To chyba andzia wczoraj zamieszczała...Az starch czytac. Takich to bym...Jeny szkoda gadac co by mozna im zrobic, ale wszelkie ludzkie odruchy by mi sie na pewno wylaczyly....Mam nadzieje, ze dojda kto to....Chociaz tyle....
  23. Och nareszcie wyekspimtujesz gada;) No to supcio i tym razem bede trzymac kciuki chyba przez pare miesiecy;)
  24. A ja zaprosze na nowootwarty bazarek[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Na Kielce . Zapraszam bardzo gorąco[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181847-Figurkowo-pluszakowy-na-Kielce-I-cos-jeszcze-Do-1-04-10-ZAPRASZAM[/URL]
  25. A ja zaprosze na nowootwarty bazarek[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Na Kielce . Zapraszam bardzo gorąco[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181847-Figurkowo-pluszakowy-na-Kielce-I-cos-jeszcze-Do-1-04-10-ZAPRASZAM[/URL]
×
×
  • Create New...