Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Na konto ZEA wpłynęło 405 zł z bazarku, pięknie dziękuję
  2. Wpłaty dla Fuksika na konto ZEa, pięknie dziękujemy 10 zł - Nesiowata (04.10.) 50 zł - Mruczka (05.11.) 20 zł - mgog (12.11.) 50 zł - agat21 (07.11.)
  3. Wpłaty na koncie ZEA : 10 zł - Nesiowata (04.11.) 10 zł - Ewa Marta (04.11.) 40 zł - Limonka80 (05.11.) 20 zł - mgog (07.11.)
  4. Wpłata dla Bonusa na konto ZEA 10 zł - Nesiowata (04.11.)
  5. Migotka na Katowice https://www.olx.pl/d/oferta/migotka-psi-rarytasik-do-adopcji-CID103-ID12S0iL.html?bs=olx_pro_listing Może ktoś pomoże i zrobi OLX na Kraków? Na Warszawę sama spróbuje zrobić za parę dni. Ellig obiecała pomoc na Gratce i Lento
  6. Opłacona faktura za hotelowanie - 490 zł FAKTURA 12.pdf
  7. Bo ja nie podaję tych wpłat po 10 zł; ludzie deklarują, za moment przestają wpłacać. Potwierdzam tylko te większe wpłaty.
  8. Ja też pamiętam Tigrę i jej problemy. Cudownie widzieć sunię zadbaną, kochaną
  9. Wiadomości z hoteliku nie są optymistyczne Fuksik vel Milton ma coraz większe problemy z chodzeniem, coraz trudniej mu wstać, czasami po prostu przysiada i nie daje rady chodzić,stąd decyzja o dalszym podawaniu Libreli. Ostatnie zdjęcia Fuksika, który bardzo dziękuje wszystkim za dotychczasową pomoc i prosi o pozostanie z nim
  10. Po opłaceniu tej ostatniej faktury jest 820 zł z Adopcji Wirtualnej- 04.11.24
×
×
  • Create New...