-
Posts
52040 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
Wizyta PA już za nami, ale niestety nie przybliżyła Migotki do własnego domu. Wprowadziła za to niepokój i jak nie uda mi się go rozwiać, to sunia chyba nie pojedzie do tej rodziny - to aktywne małżeństwo 37 - 43 lata, bezdzietni, blok z windą; niedawno stracili suczkę owczarka szkockiego, zmarła na nowotwór. (okolice Bielska B.) Z panem rozmawiało mi się bardzo dobrze, ankieta wypełniona bez zastrzeżeń, zadeklarował chęć przyjazdu do hoteliku, gdyby adopcja doszła do skutku (okolice Bielska B.) Druga rodzina, która zadzwoniła w sprawie adopcji suni to małżeństwo już na emeryturze, dom z ogrodem, w domu 4 koty i dlatego szukają suczki, która akceptuje koty, niekoniecznie ma to być Migotka. (okolice Bielska B.) I trzecia rodzina to 2 panie - matka i córka studentka, mieszkanie w bloku z windą. (Warszawa). Tymczasem Migotkę czeka zabieg, trzymajmy kciuki za maleńką.
-
Od Stefci, teraz Szagi, zawsze przychodzą bardzo dobre wiadomości Dzielę się tutaj szczęściem suni - Witamy Pani Marto dzisiaj byliśmy z Szagą na kontrolnej wizycie u weterynarza i okazuje się że jest w super formie! Osłuchowo, parametrowo, błyszcząca sierść itp. Jedyny problem jest z ząbkami bo ma mocno starte i 2 trzeba będzie usunąć żeby uniknąć stanow zapalnych, dodatkowo pozostałe będą odkamienione. To zapewni jej lepszy komfort. Generalnie Pani Doktor była pod wrażeniem Gorąco pozdrawiamy
-
Tak
-
Trochę nowych wieści - Arnika, tak jak już pisałam, bardzo szybko poczuła się jak u siebie. Rodzina od początku jest zachwycona. Podobno od przyjazdu jest też ulubienicą sąsiadów
-
Bezdomna suczka i jej 3 szczeniaki spod ukraińskiej granicy doczekały się bezpiecznego miejsca u Jagny, teraz proszą o pomoc. Cała rodzinka już w nowych domach: mamcia w DS w Warszawie, Kuki pod Częstochową, Meliska w Bytomiu, Złotka w Katowicach:):):)
Tola replied to Tola's topic in Już w nowym domu
-
Bezdomna suczka i jej 3 szczeniaki spod ukraińskiej granicy doczekały się bezpiecznego miejsca u Jagny, teraz proszą o pomoc. Cała rodzinka już w nowych domach: mamcia w DS w Warszawie, Kuki pod Częstochową, Meliska w Bytomiu, Złotka w Katowicach:):):)
Tola replied to Tola's topic in Już w nowym domu