Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Wizyta PA już za nami, ale niestety nie przybliżyła Migotki do własnego domu. Wprowadziła za to niepokój i jak nie uda mi się go rozwiać, to sunia chyba nie pojedzie do tej rodziny - to aktywne małżeństwo 37 - 43 lata, bezdzietni, blok z windą; niedawno stracili suczkę owczarka szkockiego, zmarła na nowotwór. (okolice Bielska B.) Z panem rozmawiało mi się bardzo dobrze, ankieta wypełniona bez zastrzeżeń, zadeklarował chęć przyjazdu do hoteliku, gdyby adopcja doszła do skutku (okolice Bielska B.) Druga rodzina, która zadzwoniła w sprawie adopcji suni to małżeństwo już na emeryturze, dom z ogrodem, w domu 4 koty i dlatego szukają suczki, która akceptuje koty, niekoniecznie ma to być Migotka. (okolice Bielska B.) I trzecia rodzina to 2 panie - matka i córka studentka, mieszkanie w bloku z windą. (Warszawa). Tymczasem Migotkę czeka zabieg, trzymajmy kciuki za maleńką.
  2. Od Stefci, teraz Szagi, zawsze przychodzą bardzo dobre wiadomości Dzielę się tutaj szczęściem suni - Witamy Pani Marto dzisiaj byliśmy z Szagą na kontrolnej wizycie u weterynarza i okazuje się że jest w super formie! Osłuchowo, parametrowo, błyszcząca sierść itp. Jedyny problem jest z ząbkami bo ma mocno starte i 2 trzeba będzie usunąć żeby uniknąć stanow zapalnych, dodatkowo pozostałe będą odkamienione. To zapewni jej lepszy komfort. Generalnie Pani Doktor była pod wrażeniem Gorąco pozdrawiamy
  3. Niestety dzisiaj nie dowiemy się, czy to ten dom i ta rodzina, mam nadzieję, że jutro już wszystko będzie wiadomo, wtedy napiszę więcej.
  4. Migotka prosi wszystkich tutaj o kciuki w piątek, ale nie wie, że jest już rodzina, która też przesyła ciepłe myśli i w ten trudny dla niej dzień będzie myślami w Nisku. We wtorek wizyta PA, rodzina wybrana z 3 zainteresowanych i tradycyjnie - prosimy o kciuki też we wtorek.
  5. Trochę nowych wieści - Arnika, tak jak już pisałam, bardzo szybko poczuła się jak u siebie. Rodzina od początku jest zachwycona. Podobno od przyjazdu jest też ulubienicą sąsiadów
  6. Migotka jako Miłka na Warszawę https://www.olx.pl/d/oferta/mlodziutka-niezwykle-ujmujaca-milka-do-adopcji-CID103-ID12XCxb.html?bs=olx_pro_listing
  7. Kefir fundacyjny i ten młodziutki teraz w schronisku są bardzo do siebie podobni. Karmel co prawda na krótką sierść, ale ubarwienie rozłożone identycznie, jak u Kalmara. Myślę, że to nie przypadek...
  8. Dzisiaj rozmawiałam z Murką i powiedziała, że Migotka jest świetna:) W książeczce ma pisany 2023 rok urodzenia, więc śmiało można poprawić w ogłoszeniach wiek na 1,5 roku. Myślę, że warto
  9. Do zamojskiego schroniska trafili bracia Kefir i Karmel, zobaczcie jacy są podobni do Kefira i Kalmara z tego wątku. Czy możliwe jest, że są spokrewnieni... https://www.facebook.com/share/v/1FzrJ28jqA/
  10. Zea przekazała dla Zewa dwa worki karmy Josera po 12,5 kg, które otrzymała w ramach projektu Ocalone łapki.
  11. Zea przekazała Kodzie dwa worki karmy Josera po 12,5 kg, które otrzymała w ramach projektu Ocalone łapki.
×
×
  • Create New...