Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Maszeruj Jetka na pierwszą stronę!
  2. Di góry Jetuś!!!
  3. Ja zostawiłam w prywatnej lecznicy koło Plusa. W poniedziałek jadę z Tolką na operację, to zobaczę
  4. Do góry malutka! Szukaj domku!
  5. [SIZE=4][COLOR=blue][B]Potrzebny domek dla Jetki - grzecznej, młodziutkiej suni![/B][/COLOR][/SIZE]
  6. [SIZE=5][COLOR=blue][B]JETKA - WSPANIAŁA SUNIA SZUKA DOMU!!![/B][/COLOR][/SIZE]
  7. W Zamościu też nie ma zainteresowania sunią:( Karteczki z nr telefonu znikają z ogłoszeń i cisza....
  8. Śliczna ta Polcia:loveu: Życzę suni nieustającej miłości
  9. Idę do pracy. Tymczasem Jetko hopaj na pierwsza stronę!
  10. Jeżeli wiedziałabym na pewno, ze mała znajdzie kochajacy domek, to mogłaby zostać do tego czasu u mnie bez problemu. Boję się, ze zostanę z drugim psem, a na razie i w najblizszej przyszłości jest to niemozliwe, dlatego nie zabierałam Jety ze schroniska wczesniej. Ale przecież tego nowego kochajacego domu nikt nam teraz nie zagwarantuje:-(
  11. nie widac nadziei na STAŁY domek :-(
  12. Tzn nie mogę zatrzymać suni na stałe!!! A na razie nie widac nadziei na nowy domek :-(
  13. Pestka jest z Krakowa; nie mozemy wozić suni po całej Polsce, bo to znaczne utrudnienie. Myslę, ze jak tu przyjedzie powinna juz zostać w Zamościu. Cathedral przeciez pisała, ze po remoncie może zabrać ją do siebie. Ten termin u mnie to nie taki ostateczny, chodzi o to, że nie mogę zatrzymać Jetki na dłuzej.
  14. Już pisałam, ze wezmę sunię do siebie! Bez wzgledu na to, czy przyjedzie 15, 17, czy 21, mogę ją zatrzymać do końca grudnia. Ale nie moze u mnie zostać na stałe, nie było o tym mowy. Nie było też mowy o ty, ze Jetka z Krzysiem i Elą dojedzie tylko do Lublina... Zrozumiałam, ze jadą do Zamościa. U mnie wyjazd do Lublina odpada, więc teraz nie wiem? Cały czas martwię się, co będzie jak i u nas zainteresowania sunią nie będzie? Nie moge mieć 2 psów, gdyby to było możliwe juz dawno wzięłabym ją do siebie ze schroniska. Weszłam w ten pomysł domku tymczasowego, bo wydawał mi się obiecujący no i Jetka nie zostawała w schronisku. A tu żadnego zainteresowania:shake: Macie jakieś pomysły na dalszą przyszłość?
  15. Jetka - słodka dziewczynka szuka domu!!!!!!!!!!!
  16. Czekamy na nowe zdjęcia Bonzo:lol:
  17. Niech mała przyjezdza 15 przeciez nie bedzie się tułała - to zywa, czujaca istota i nie jej wina, ze nikt jej nie chce
  18. W piątek kontaktowała sie ze mna pani w sprawie Jetki - chyba z tego naszego zamojskiego ogłoszenia. Dzisiaj wiem, ze zdecydowała się na pieska, nie chce jednak suni:-( Martwię się, bo co będzie jak dalej nie bedzie żadnego zainteresowania Jetką? Przeciez ona nie moze byc przekazywana z domu do domu...
  19. Popieram Cathedral, zresztą pisałam o tym do Agusiazet na pw - byłoby nam o wiele łatwiej, gdyby Jetka mogła zostac te 2 dni dłuzej...Ważne są pieniądze ale i i czas, bo przeciez to nie parę km... Ale nie chciałabym, aby sunia była przez te 2 dni intruzem:shake:
  20. Na te 14 dni mogę wziąc sunie do siebie, chociaz nie wiem jak to bedzie? Moja Tolka idzie w poniedziałek na operację:-(
  21. I przed wieczorkiem również na pierwszą!
  22. Agusiazet - tak pięknie napisałas o Jetce:loveu: I ona taka jest:loveu:
  23. :multi: Cieszymy się wszyscy. A tak miedzy nami to z tym zwierzęcym *****cem całkiem przyjemnie się żyje:lol:
  24. Tutaj jest duzo adresów: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9859"][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9859[/B][/URL] nie mogę sie na razie połapać, gdzie juz jest Jetka...28-10-06 11:15
  25. Domku, domku - gdzie jesteś?
×
×
  • Create New...