-
Posts
52040 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
Trzymam kciuki za malutką Maksi. Suniu walcz, jestesmy z tobą myslami.
-
[quote name='wanda szostek']Pani z Łukowa rozmawiała ze mną. Z tego co piszecie, to Zulka musi iść do ludzi młodych i najlepiej dom z ogrodem. To piesek żywiołowy z dużym temperamentem. Starsza osoba to z góry nieudana adopcja, albo piesek nieszczęśliwy.[/quote Myśle, ze Zulka nie musi miec domu z ogrodem; jest malenką sunią i z powodzeniem wystarczy jej rodzinka z nawet nieduzym mieszkankiem. Sunia natomiast bardzo lubi długie spacery i zabawy z człowiekiem. Zupełnie nie potrafi zostawac sama w ogrodzie nawet na chwilę, cały czas szuka naszej obecnosci, jest jakby przyklejona do nog domowników. Nie bawi sie tez zupełnie z innymi psami.
-
[quote name='agusiazet']Zulka na Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item198293111_zulka_miniaturowa_sunia_do_wspanialego_domku.html[/URL][/quote] Aga - po raz kolejny dzięki. Moze teraz sie uda..
-
Są a jakby ich nie było-Pomózcie może wspólnymi siłami zmienimy ich los
Tola replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Bardzo biedne te psiaki:-( Zal serce ściska:-( -
Zmienic tytuł czy jeszcze odczekac zeby nie zapeszyć?
-
[quote name='BIANKA1']Jak dobrze , że ja już wszystkie matury mam za sobą :multi:[/quote] No a wykształcenie zwierzyńca;)
-
Zulka wyczekuje na spacerek [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/8247/dscn4741au3.jpg[/IMG]
-
[quote name='agusiazet']To Ty też masz maturzystkę? moja nawet jeszcze nie zaczęła się uczyć na prezentację - ma o impresjonistycznej wizji świata!!![/quote] To my widzę Aga na bieżąco z polskiego:evil_lol:
-
[quote name='agusiazet']To Ty też masz maturzystkę? moja nawet jeszcze nie zaczęła się uczyć na prezentację - ma o impresjonistycznej wizji świata!!![/quote] Mam, mam:shake: Na szczęscie w środe ostatni egzamin:multi:
-
[quote name='agusiazet']Martuś, znajdzie się chętny na Zulkę znajdzie. Choć idą wakacje i to będzie straszny zastój z adopcjami. Czy mogę napisać do pajuni o pomoc w szukaniu domku? To naprawdę fajna babka i dba o wyadoptowane pieski?[/quote] Aga - wiem to wszystko i mam zaufanie do Pajuni:lol: czytam przeciez o szczęsciu Jetki:lol: Na razie jednak wolałabym gdzies blizej, mamy jeszcze troche czasu do wakacji. Domek w Niemczech to dla Zulki ostateczność, mieszkamy tak daleko od granicy...
-
[quote name='BIANKA1']Dzisiaj to się dziewczyny pewnie opalały :cool3: Martaa szykuj karton , bo ma być burza :evil_lol:[/quote] Fakt - pogoda zupełnie wakacyjna:lol: Ale dzisiaj dziewczyny niestety siedziały w domu i przygotowywały sie z córka do środowej prezentacji z polskiego o winie i karze w literaturze:roll: Wzięly chyba te nauki zbyt dosłownie, bo gdy po pracy wrócilam do domu to obie sunie miały spuszczone głowy:evil_lol:
-
Sunia podobna do dalmatyńczyka zostaje na stale w domu tymczasowym!
Tola replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Faktycznie sprytna z niej dziewczynka;) Czy aby podzieliła sie z resztą zwierzyńca tym skarbem?;) -
Oj to trzymamy jak najmocniej. Mysle, ze z Bianki to mądra dziewczynka i zrozumie ze to inaczej nie było mozna.
-
Są a jakby ich nie było-Pomózcie może wspólnymi siłami zmienimy ich los
Tola replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Wędrujemy w góre na dobranoc. Moze jutrzejszy dzien bedzie lepszy... -
A cos troszeczkę wiecej, bo jestem bardzo ciekawa;)
-
[quote name='agusiazet']Zadziorka wygląda rewelacyjnie ładnie!!![/quote] A jaka roześmiana. Dzieci jak kluseczki. Cudeńka:loveu: A te dwie ogropmne łaciate rozpychające sie panny to z też tego miotu?;)
-
Na osiedlu, gdzie mieszkamy wszyscy bardzo Zulkę lubią, głaszczą, zachwycają się. Zauważają, ze przybrała na wadze, ze nie idzie juz jak na skazanie tylko wesoło bryka i ze to zupełnie inna sunia. Ale chetnych na zabranie suni nie ma.
-
[quote name='BIANKA1']Moja Frytka świetnie nadaje się dla starszej pani . Ona tylko je i śpi :evil_lol:[/quote] To tak jak moja Tolka. Ale Tolka nie jest do oddania:lol:
-
Miałam pierwszy telefon w sprawie Zulki. Dzwoniła bardzo miła Pani z Łukowa, chyba z tych ogłoszen, które robiła Magda. Pani ma psa, mieszka w bloku, a w pazdzierniku przeprowadza się do domu. Myślała, ze Zulce skonczył sie ostateczy termin pobytu u nas. Pani kocha zwierzeta, zbiera takie psie nieszczęscia i zajduje im domy u swoich znajomych. Do pazdziernika niestety nie zdecyduje sie na drugiego psa. Odezwie sie po przeprowadzce i wtedy ewentualnie bedzie się zastanawiać nad psem, ale chyba ze schroniska.
-
[quote name='agusiazet']Pozwoliłam sobie wkleić ofertę Zulki do domu u starszej Pani. Dołożyłam do przecudne zdjęcie w rozciągliwym podczas burzy pudełku!!![/quote] Dzieki Aga chociaz obecna Zulka to nie ta cichutka sunia sprzed paru miesiecy. Teraz Zulka uwielbia zabawy, jest żywiołowa, na spacerach biega, uwielbia aportować, zacheca do zabawy, podskakuje (typ kagura):cool3: W domu porywa skarpetki, ręczniki, prowadzi z nimi walki. To musi byc starsza Pani z temperamentem lub starsza Pani, która zniesie temperament Zulki;)
-
[quote name='Romek-Zamość']Ładne rzeczy wszyscy mają nowe banerki , tylko nie my! :oops:[/quote] W czym pomóc? Bo banerek czeka:lol:
-
Oborniki Wlkp. Monia i Krecik. Dziś wieelki dzień! Jadą do nowego domku!
Tola replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Pewnie że muszą bo inaczej byc nie moze:loveu: