[quote name='agusiazet']Straszne, ludzie powariowali, czy nikt z nich nie ma serca, nie mówiąc o mózgu!!!??? Mam nadzieje, że tego ucznia potraktowałaś odpowiednio!!! A ja wierzę gorąco, że tych ludzi spotka zasłużona kara i będą cierpieli za krzywdy wyrządzili!!! I ta wiara dodaje mi skrzydeł - kara nadciąga zawsze i nieuchronnie![/quote]
Potraktowałam!!! Tylko sama nie wiem jak dotrwałam do konca. Najgorsze to to, ze tylko czesc dzieciaków zrozumiała makabrę tego czynu:shake: Koledzy tego od dziadka - zwyrodnialca byli zainteresowani szczegółami:shake: I jak to w szkole bywa zaraz rozwiązał sie worek z opowiesciami o maltretowaniu zwierzaków:placz: Skad to sie bierze, takie okrucieństwo? Mam dzieci i od małego znosiły do domu wszelkie nieszczescia tego swiata; pomagały, plakały gdy nie dało się kogos uratowac.