Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Jak tam Nosek z nowym noskiem i w nowym zyciu?
  2. Przeczytałam wątek; ale szczęsliwe zakonczenie:lol: Bardzo sie ciesze ze po tylu latach Bulinka pozna zycie poza schronemi i zazna szczęścia przy swojej Panci.
  3. [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/3292/dscn3091zs5.jpg[/IMG] Cudna psinka. Niech jej sie w zyciu juz tylko dobrze dzieje:loveu: __________________
  4. :kciuki: :kciuki::kciuki: i czekamy na dobre wiesci
  5. [SIZE=4]Bianka nadal szuka domu![/SIZE]
  6. Sam ciągle czeka. Czy zdązy poznać zapach swojego pana?? [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/350/c1077afdfaa8c18a.jpg[/IMG][/URL]
  7. Widze ze Asi nie ma a wszyscy sie martwią. Po podaniu wapna w zastrzykach jest lepiej, paraliz ustapił, Zadra zczęła jesc. Szczególy napisze zaraz Asia lub Romek
  8. :megagrin: :megagrin::megagrin:Wypisz wymaluj Czerwony Kapturek. Zamawiam Frycie do insceizacji na Dzień Matki:evil_lol: __________________
  9. Mam nadzieję ze po wczorajszym cos dobrego zostało w lepetynach chociaz paru chłopaków... Bianka kiedy Ty cioteczko spisz? Do takiej gromadki trzeba siły. No a my czekamy na Twoje posty o Frytce i reszcie gromadki.. Oj marnujesz talent cioteczko, trzeba z tym talentem gdzies dalej... Zajrze zaraz do Frytki, humor wróci natychmiast
  10. Mieli cięzka noc, Asia zaraz napisze
  11. Zeby tylko pomoglo to wapno!!! Trzymam kciuki za cudowna mamuskę! Nie moge zasnąć bede chociaz tutaj przy Zadrze
  12. Zwyłam sie:placz: Ide spac. Do jutra.
  13. [quote name='Gosiapk'][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/9769/img2640mq0.jpg[/IMG] Ok, czyli Adelka to czarta od lewej?[/quote] To Sali:lol:
  14. a jedynym swiadkiem byl wnuczek:crazyeye:ten wariat zrobil to przy dziecku!!!
  15. [quote name='BIANKA1']A nie da się tego dziad..a zgłosić za zabicie psa ?[/quote] Tez od razu o tym pomyslałam, ale okazało sie ze to stało sie prawie rok temu:placz:
  16. [quote name='agusiazet']Straszne, ludzie powariowali, czy nikt z nich nie ma serca, nie mówiąc o mózgu!!!??? Mam nadzieje, że tego ucznia potraktowałaś odpowiednio!!! A ja wierzę gorąco, że tych ludzi spotka zasłużona kara i będą cierpieli za krzywdy wyrządzili!!! I ta wiara dodaje mi skrzydeł - kara nadciąga zawsze i nieuchronnie![/quote] Potraktowałam!!! Tylko sama nie wiem jak dotrwałam do konca. Najgorsze to to, ze tylko czesc dzieciaków zrozumiała makabrę tego czynu:shake: Koledzy tego od dziadka - zwyrodnialca byli zainteresowani szczegółami:shake: I jak to w szkole bywa zaraz rozwiązał sie worek z opowiesciami o maltretowaniu zwierzaków:placz: Skad to sie bierze, takie okrucieństwo? Mam dzieci i od małego znosiły do domu wszelkie nieszczescia tego swiata; pomagały, plakały gdy nie dało się kogos uratowac.
  17. Oj zbiera sie Zulce, zbiera:mad: Dzisiaj wpakowała się do tolkowej budy w szafie i warczała za kazdym razem, gdy Tolka chciała tam wejsc:shake: I Tolka oczywescie nie wchodziła:shake: Co zrobiło się z tą moja suką? Dookoła wszyscy pamietają jej szaleństwa z okresu ciazy i macierzyństwa i nadal jest postrachem tej zapsionej częsci moich sasiadów. A tu taka miniaturka rozstawia ją po kątach:shake:
  18. [quote name='Laguna007']Obiecuje ze jutro po południu zrobie banaerek dla sczezniaczkow i ich mamy:) pozdrawiam[/quote] Kasiu będziemy Ci wszyscy bardzo wdzieczni:lol:
  19. Kto to wszedł na głowę Maksi?:mad:
  20. Ojej; Parę dni i taka róznica w wielkosci Bianki i Maksi:roll: Musi malenka nadrabiac. Romek a moze jeszcze jakies zdjecie do banerka zeby i zadre było widac?
  21. Jaki tekst na banerku?
  22. Swietny pomysł! Poprosze o zrobienia banerka:lol: Juz piszę na gg
  23. [quote name='Magda - Zamość']Ja sobie weszłam do mojego ulubionego wątku obejrzeć zdjęcia Maszy :lol: Maszka może i nie rozumie słów ale napewno czuje jak bardzo jest kochana i że lepiej trafić nie mogła! :loveu: A to zdjęcie w albumie gdzie Masza jest na smyczy w schronisku to było w wątku czy na jakiejś stronie ogłoszeniowej? Nie widziałam go wcześniej[/quote] Magda - o zdjecie chyba z wątku Bianki, [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39326[/URL] bo tam wrzucałam zdjecia z pobytu u weta jeszcze przed wyjazdem obu suń do Poznania. Tam chyba sa jeszcze inne zdjecia Maszy
  24. A Zula szaleje na spacerach. Dzisiaj TZ wrócił w podartej kurtce, bo Zula tak zachęcała go do zabawy. I zrobiła się z niej wielka obronczyni naszego domostwa; szczeka jak nakrecona :shake:
  25. Dzisiaj mam doła:shake: My tu tak o psach, zamartwiamy sie, dbamy, wyciagamy ze schronua a mnie dzisiaj na lekcji chłopak mówi ze jego dziadek zabił psa siekiera za to ze sikał w domu:angryy: I był bardzo z tego faktu zadowolony, pełna akceptacja czynu dziadka:angryy: Normalnie załamka. Jeszcze chciał pokazac jak to robił. Myslałam ze nie wytrzymam:mad: W jakim swiecie my zyjemy? Siedze i cały czas wyobrazam sobie jak to było:placz:
×
×
  • Create New...