Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Zulka była dzisiaj z nami na grillu u znajomych. Zulka w konwaliach [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/9029/dscn4726nk2.jpg[/IMG] Bez konwalii [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/4835/dscn4728da7.jpg[/IMG] Nie pozwalają pobiegać i rozejrzec sie po okolicy:shake: [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/2287/dscn4735jw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6551/dscn4736ca3.jpg[/IMG] Tolka tez była [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1364/dscn4738ve0.jpg[/IMG]
  2. Juz pytałam - Czy ktos odezwał sie z ogłoszeń?
  3. :multi: jest. Alpina - dzieki:lol:
  4. [quote name='Alpina']Jeśli [B]teściowa [/B]zalicza się do rodziny to owszem tak... :) [B]Magda[/B] masz [U]nieaktywny banerek[/U] [U][B]Marta2[/B][/U] pewnie dwa banerki są za długie żeby zmieściły się w lini prostej...Tzn. akurat te dwa po prostu nie mieszczą się obok siebie...Spróbuj jeszcze w edycji podpisu ustawić kursor między tymi banerkami a potem zrób podgląd podpisu...Będą tak ustawione, jak pokazuje podgląd...[/quote] Banerek jest mniejszy i nic...:shake: Podglad pokazuje to co widać teraz w podpisie:shake: Jak ja to zrobiłam przedtem:niewiem:
  5. [quote name='Laguna007']Prosiliscie mnie o mniejszy rozmiar, udalo mi sie zrobic taki:) prosze i polecam sie na przyszllos:) [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9483/jaacl1.jpg[/IMG][/quote] Dziękujemy pieknie :Rose: Kosiorkowo - wstawać! Czekamy na nowe wiesci o psiej rodzince
  6. Witam; myślałam ze będe pierwsza iu Frytki;)
  7. :helo:A ja na dodatek gadam sama ze sobą
  8. To chyba przez pogodę; w Zamosciu cały dzien pada i zimno:shake:
  9. Nie dziwię się Frytce, kto zrezygnowałby dobrowolnie z takiego raju. Tez bym gryzła:evil_lol:
  10. Zulka to wichrzycielka; cały czas chodzi i zwija kocyk na swoim posłaniu. I u Tolki tez:evil_lol:
  11. :help1: :help1:Jak ustawic z powrotem banerki obok siebie?
  12. Magda dzieki za wypytywanie o domek dla Zulki, ale to nie jest dobre miejsce dla suni. Ona juz swoje przeszła i chciałabym aby oprócz miłosci dostała tez dozywotnio poczucie bezpieczeństwa, którego sama sobie nie zapewni. W dzisiaj Zulkę wstapił duch wojowika i wypowiedziała wojnę odkurzaczowi. Do tej pory schodziła mu z drogi, a dzisiaj postanowiła zaatakować. Jeszcze trochę a oprócz odkurzacza ofiarą tego nagłego ataku byłabym ja sama :eek2: Znowu dzisiaj majstrowałam przy banerkach i znowu jeden jest pod drugim:placz: Jak dziecko...:shake: Kto wie jak ustawic je z powrotem obok siebie?
  13. [quote name='iwop']no tak był oddany po trzech dniach bo na smyczy chodzic nie umiał - tylko spłaszczał się na podłodze...:( ...[/quote] Po 3 dniach :shake: Ludzie są straszni:shake: A skąd ma umiec jak go nikt tego nie nauczył? Poczuje sie bezpiecznie i wszystko bedzie dobrze. :lol: Jetka z naszego schronu, którą miałam pare dni nim pojechała do Agusizet do Mielca tez tak robiła. Przez 3 dni nosiłam ją po schodach i na spacerach, bo spłaszczała sie i trzeba było ją ciągnąc, kroku nie robiła. A po paru dniach biegała jak zwariowana:lol:
  14. [quote name='agusiazet']To podaj maila, bo nie wiem czy na PW się uda!!![/quote] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  15. [quote name='agusiazet']Marta, ja mam tych zdjęć więcej, jak Ci się udało je wkleić, bo może Ci je prześle, bo mnie nie wychodzi!!![/quote] Aga ja tylko powiększałam te które juz tu są, nie wiem czy dam radę. Spróbuje przyslij
  16. Zula w czwartkowe popołudnie [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/3564/dscn4720se5.jpg[/IMG]
  17. Jetusia:loveu: [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/1030/cimg0189xf1hs1.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4929/cimg0261fm5qs6.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Magda - Zamość']Marta, chyba nie widziałaś mojego posta, jak teraz ze spacerkami jak czesto Zula musi być wyprowadzana i jak z żywieniem, czy dalej tak samo musi być karmiona, często i mało?[/quote] Faktycznie nie zauważyłam:oops: Zula wychodzi 4 razy dziennie. Sunia nie mieszkała z ludzmi, teraz jestem tego pewna i wielu rzeczy jeszcze sie uczy. Wyprowadzana 4 razy dziennie sprawuje sie znakomicie;) Apetyt ma nadal ogromny, dostaje juz wieksze porcje: rano i wieczorem ale chyba bedziemy wycofywac sie z tego wieczornego posiłku, zobaczymy jak to zniesie. Juz pisałam wczesniej ze teraz smiało mozna postawic miskę bez narazenie się na capnięcie, Zula potrafi tez w miarę;) spokojnie wziąć z ręki jakis smakołyk.Ona zroibiła bardzo duze postępy :lol:
  19. Wyczytała na pewno w prasie same dobre informacje :diabloti:
  20. Biedny maluch:-( Powinien teraz skakac radosnie u stóp swojego pancia. Moze ktos dopisze szczeslikie zakonczenie i Kikus znajdzie dom? :kciuki: za domek dla malucha!
×
×
  • Create New...