-
Posts
38342 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
Ellig replied to mru's topic in Już w nowym domu
Film swietny, maluchy jak to maluchy slodkie:)Oby cos sie w koncu ruszylo.... -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Ellig replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czekamy tylko na dobre wiesci:) -
było 6 małych suczeki z OLKUSZA u missieek już W DOMKACH!!!!
Ellig replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie [B]zerduszko[/B] , zapisuje... Na razie na pomoc finansowa nie ma szansy za duzo psow i kotow pod opieka....:( Przeczytam watek....Pomysle co mozna jeszcze zrobic, bazarek jaki proponuje Ubocze to bardzo dobre rozwiazanie najlepiej cegielki albo butelki.... -
[quote name='Cajus JB']Nie obarczałbym jednej osoby stałą deklaracją. W życiu różnie bywa. Zapytałbym raczej mercy czy może zapewnić Kubie pierwszy miesiąc. W tym czasie można zbierać deklaracje, szukać domu. Oczywiście kwota ma znaczenie. Jak są numery telefonów to warto dzwonić tu i tu. Pytanie nic nie kosztuje. A może dać życie Kubie.[/QUOTE] To oczywiste ale moze chociaz na poczatek jakas deklaracja?:)I jeszcze wiadomosc od Aniola "Trzeba się porozumieć na szybciutko z fundacją GITTY, może jak nie na stałe to chociaż do momentu znalezienia domku mogliby go przetrzymać. to jest trochę daleko ale zawsze lepiej niż nic w Rokitnie. (okolice Gorzowa wlkp.)" Oczywiscie DT jest najlepszym rozwiazaniem.
-
[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]mercy[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/../../showthread.php?p=14198489#post14198489"][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] będę go utrzymywała, jak długo będzie trzeba." [B][COLOR=red]POMOCY!!!!!" [/COLOR][/B] Mysle ,ze trzeba zapytac mercy co z Jej deklaracja?[B][COLOR=red] [/COLOR][/B]
-
[quote name='Pipi']Tak,dziś jest pięknie,tylko,że z pod śniegu wszystkie koopki wylazły.Masę roboty mnie czeka,bo widok????? straszny. Słonko świeci,z dachu kapie,ale powietrze,jak na razie mroźne.Ogólnie,fajnie,aż żyć się chce.Jeszcze trochę i zakwitnie w około i tę porę roku uwielbiam. Chyba wszyscy się radujemy? Ciociu Ellig pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE] Sciskam Cie mocno Pipi :)U nas tez slonecznie i lekki mrozek....:)
-
Gucio-uciekł z kojca od Pipi :(.. Ozzy już w swoim domku :)
Ellig replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images37.fotosik.pl/261/8891884623780811med.jpg[/IMG]Na tym zdjeciu wyglada na groznego psa!!!!!!!!!!!to dopiero!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdjecie fantastyczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Zdjecia "spacerowe" sliczne !!!! Misia coraz bardziej pewna siebie !!!:)
-
Bedzie dyplom!!!!!!!!!!!Wspaniale!!!!!!!!!!!!!Pozdrowienia dla Pani Ani.Lucky zdrowiej , zdrowiej, sliczna psinko:)
-
Czy nadal trzymamy sie opcji platnego hoteliku, czy cos szukac?
-
3 dni pies w rowie, z okiem na wierzchu....pomocy!!
Ellig replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Jestem, zapisuje, na razie moge tylko tyle.Moze pod koniec marca jakis grosik wysuplam.Trzymaj sie maluszku! -
Trzymajcie sie cieplutko.....Pisz jak cos po za pieniedzmi potrzebujesz dla sunieczki Tuni....
-
[quote name='gonia66']TAk...ja też słyszałam same dobre rzeczy o tym miejscu....no..na pewno to lepsze...i jest stosunkowo tańsze od innych...mogę zdobyć namiary..ale poki co nie mamy kasy..:([/QUOTE] O kasie to ja juz nic nie mowie:(
-
[quote name='gonia66']MArca chyba:):) TO ma byc płatne miejsce czy szukacie darmowego..??? Płatne swietne znam (nie wiem , czy jest miejsce)..a darmowego...nic na juz nie przychodzi mi do glowy...[/QUOTE] Do tej pory mielismy platny DT, tak marca oczywiscie:)Hotel tez ma byc platny.....
-
[quote name='gonia66']Zajrzałam tam...kuszące....tym bardziej, ze to domowy tymczas i w Gdyni- zawsze dziewczyny moglyby podjechac nawet sparwdzic co u chłopaka....tylko nie wiemy jaka cena...i czy uda nam się zebrac..:([/QUOTE] Moze trzeba sprubowac, ktos z tego co pamietam proponowal utrzymanie psa?
-
[quote name='gonia66']NA ile dni chcialabys go przechować..???[/QUOTE] Do 19-20 lutego, potem ma jechac do Mielca...
-
Slyszalam wielke dobrego o hoteliku mariamc....jezeli ktos ma namiary na ten hotel to chyba lepsze rozwiazanie niz uspenie psa a jezeli do tego psiak jest towarzyski to moze jest to jakas szansa.....
-
[quote name='gonia66']Tak...to hotelik u mariamc i nie jest drogi..ale to nie jest hotelik domowy....warunki wprawdzie sa bardzo dobre, ale to kojce...:(..myślę, że zbyt duzy stres...choc lepsze to niz morbital.... Ale moim zdaniem domowy tymczas....domowy....hhhmmmm...no i nie musi koniecznie chyba byc w okoliscach Trójmiasta...szukamy chlopakowi domku w calej Polsce....[/QUOTE] Gonia ja nie moge znalezc DT dla psa Lennona z Warszawy tylko na kilka dni :(