Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Cholera wszystko wisi!
  2. Nie wiem jak z bazarkiem na Sopelka ale jezeli te cegielki chcecie przeznaczyc na Punto to moje tez poprosze / wplacone 17 lutego/.:)
  3. Hej , jak tam czujesz sie Punto?:)
  4. Wunia?:oops::oops::oops:
  5. [quote name='Wunia']dziekuję Nemko, dziękuję Carolina, dziekuję Ellig, że przyszłyście do Punto ...[/QUOTE] Wunia z Punto jestem od poczatku jak moglabym nie byc...Nie ma za co dziekowac.....:)
  6. [quote name='Nemko']JEZU, SLUCHAJCIE JUZ DZWONILAM DO kAROLINY, ALE NIE ODPOWIADA!!!SOPEL WROCIL DO DOMU!! fACET przed godzina do nas dzwonil, prosil o spotkanie. Dzis moj Tz po przyjsciu z pracy wyszedl z Soplem i zaczepil go jakis dziwny chlopak, twierdzac , ze to jego pies. Jurek zazadał ksiazeczki zdrowia psa, dowodow w postaci zdjec psa i powiedzial, ze nie tak latwo odda go, bo trzeba umowe adopcyjna spisac ( wymyslal na miejscu by tylko nie oddac psa)...Chlopak sie troche wystraszyl, powiedzial, ze powie ojcu. Facet po godzinie do nas zadzwonil i umowil sie z nami pod sklepem spozywczym, wzial ze soba ksiazeczke zdrowia psa ( konkretny ) i koniec łancucha, z ktorego mu sie zerwał!!! Sam opowiedzial, jak to MISIEK zerwał mu sie z łancucha - smyczki na spacerze w parku, bo popedzil za kotem:D, co jest bardzo prawdopodobne, bo Sopelek nie cierpi kotów!! Pan pokazal nam w ksiazeczce jego odrobaczenie i date nastepnego szczepienia!! Mial go wlasnie szczepic, bo maly ma 8 miesiecy!!! Pan mieszka ulice od nas, mowi, ze pytał ze 20 stu ludzi o psa, ale nikt nic nie wiedzial...Mamy pana dokladny adres, bylismy u niego pod domem, mają domek z ogrodkiem i mały nie jest uwiazany na łancuchu, tylko miał smyczke taką łancuchową...Teraz pan juz wział mu grubszą ( byl przygotowany na odebranie psa )- co mnie bardzo ucieszyło!!! wymienilismy sie numerami telefonów, bo facet powiedzial, ze teraz to on- Sopel bedzie do nas wracał;) i w razie czego zebysmy mieli kontakt:D:D:D no nie moge!!!Jak dobrze, ze nie pojechal do Niemiec!!! Czaicie taką akcje?? Mozemy wpasc do niego w kazdej chwili i pobyc z Soplem vel Miskiem:D no nie mogę!!![/QUOTE] O matko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sopel czuwal nad toba jakis aniol.Jak to dobrze,ze nie wywiezli cie do Niemiec:)
  7. Zaraz spadam nawet nie wiem co mi promieniuje:)
  8. Dobrze Wuniu:)Nie mowilam o Twoim pogladze tylko o tym co dzialo sie ....tam na watku.Pogadamy ale juz nie dzisiaj na Pw to ci opowiem:)
  9. Czekamy....:thumbs::thumbs::thumbs:
  10. Swietnie ale jak technicznie rozwiazac sprawe podpisow?:)
  11. na Bemowie nic dziwnego sie nie stalo, po prostu jeden z lekarzy malo doswiadczonych, zachowal sie powiedzmy w skrocie beznadziejnie i przekroczyl swoje kompetencje, to nie oznacza ,ze inni lekarze tam pracujacy tak sie zachowuja, kazdy z nas ma bardzo rozne doswiadczenia z takich samych klinik czy lecznic zarowno tych dla ludzi jaki dla zwierzakow...nie bede sie wiecej rozpisywac na temat "Bemowa" ale kazda generalizacja jest moim zdaniem krzywdzaca. Ciesze sie ze z Lackim wszystko jest ok i ze bedzie mial rowniez opieke wet. Wunia zawiadomilam Malibo o tym ,ze sa u mnie rzeczy do oddania.Moze zadzwonisz do Omar...nie mam nr telefonu:) Pewnie sie dziewczyny odezwa :)
  12. Poczekamy jak zajrzy DadaM. Juz Ona znajdzie odpowiednia osobe:)
  13. Swietny pomysl, tylko jeszcze potrzebna osoba , ktora zrobi bazarek, ja na ten cel przekazuje 8 plyt:)
  14. Lucky! Ty naprawde masz szczescie! Swietne zdjecia:)
  15. Tlumaczenie Pani Eulalii i proba dotarcia z powaznymi argumentami do Idola jest rozbrajajace:):):)
  16. Dziekujemy Pani Aniu!Prosze uwazac na Luckiego....tak bardzo go tu wszyscy kochamy:)
  17. [quote name='Florentynka']No to co, pozostaje nam trzymać kciuki, żeby się powiodło![/QUOTE] :bigcool::klacz::thumbs::thumbs::thumbs:
  18. Cioteczki nie zapominajcie o Lennonie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
  19. Jestem, witam, zaznaczam:)
  20. Hej!Dobrego dnia i sie nie dawac chorobskom wstretnym:)
×
×
  • Create New...