Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='AniaGucio']To licytujesz do 240zł, tak? Nie wiem kiedy Pati kupowała swoją klatkę, ale nie myślę, żeby nam się udało kupić klatkę za 150zł... ;(.[/QUOTE] napisalam do sklepu:) zobaczymy co odpowiedza?:)
  2. [quote name='Ewa Marta']Dzięki Elu:-) Może rzeczywiście trzeba najpierw zadzwonić i zapytać, za ile mogliby sprzedać klatkę poza allegro. Jak nie wygram do 240 tej ciut większej na allegro, to spróbuję zadzwonić do sklepu. Tyle, że dzisiaj mam sporo biegania w firmie i nie wiem, czy dam radę. Rufus waży 22 kg, jest psem średnim. W klatce siedzi tylko wtedy, kiedy nikogo z domowników nie ma w domu, no i śpi w niej. Poza tym gania jak opętany po dworze i w sumie jak wraca, to raczej śpi:-)[/QUOTE] Napisze do nich to jest ten sam sprzedawca i zapytam o te klatke z allegro za ile ja sprzedadza tylko musze miec na wszelki wypadek namiar na to gdzie ma byc dostawa i to dokladny:) czekam na wiadomosc:) pozdrawiam
  3. :mad::evil_lol:
  4. :lol: Mialam bardzo madra jamniczke , nazywana przez znajomych "profesorka".... Jamniki nie daja sie "rozpuszczac":lol:Sznaucery, goldeny i inne tez nie to kwestia podejscia, spokoju i konsekwencji ;) Mmd , Ty to musisz miec talent :cool3: .....na powaznie to ja nie mam zastrzezen co do domu w ktorym jest Lucky ani tez do Pani Ani....to tylko takie moje spostrzezenia:p
  5. :shocked!::sweetCyb::2gunfire::boom::mdleje::mdleje::mdleje::klacz::eek2::cool2::cool2::cool2:
  6. [quote name='Ewa Marta']Wysłałam smsa i Pati odpisała, że zajrzy do maila. Przesłałam jeszcze Pati taka klatkę. [URL]http://www.allegro.pl/item917650270_najwieksza_klatka_dla_psa_super_jakosc.html[/URL] Wprawdzie to zakończona aukcja, ale pozostały 4 sztuki i na pewno można je kupić. Edit: Już znalazłam odnowiona aukcję, można więc kupić taka bez problemu:-) A Pati odpisała, żeby licytowac tą trwająca jeszcze 2 godziny. Ona swoją uzywaną kupiła za 150, ale nie widzę szans na kupienie w tej cenie w tej chwili:-( Czekam na jej decyzję, bo w razie czego powiedziała, że ta podana powyżej też może być, tyle, że nie jest tania...[/QUOTE] To samo w sklepie co wystawiaja na allegro, czesto sprzedaja taniej bo nie musza zaplacic prowizji... [url]http://www.klatki.home.pl/index2.html[/url] [URL]http://www.klatki.home.pl/13201/13301.html[/URL] moim zdaniem ta klatka jest za mala na to zeby pies wytrzymal w niej kilka godzin powinna miec co najmnie 125 cm dlugosci...ale nie wim jak duzy jes Rufus:)
  7. Witam serdecznie:) Pani Ania jest przemila ale Lucky musi znalezc dom i nie mozna go az tak rozpieszczac, zwierzaki szybko przyzwyczjaja sie do "dobrego" moze nawet w tym wypadku za dobrego jak potem maja zrozumiec ,ze musza same zostac w domu na kilka godzin, ze nie beda karmione z reki itp. Z calym szacunkiem dla pani Ani:)
  8. [quote name='Nemko']no to pora zaglosowac drugi raz:D[/QUOTE] Kurcze ale na co my glosujemy, mialam ciezki dzien, kliknelam , robie to dla Karoliny podpowiedzcie..........
  9. Serdecznie dziekujemy za opieke i wiadomosci.Pozdrawiamy serdecznie:)
  10. [quote name='Kociabanda2']No to fatalnie :( Czyli nie ma się co spodziewać, że ten artykuł ułatwi Stefanowi znalezienie domu... :( Bez sensu[/QUOTE] [url]http://www.psy.pl/archiwum-miesiecznika/art6289,pies-budowniczy.html[/url]
  11. Przepraszam ale to powinna byc tzw. klatka domowa a nie transportowa, musi wytrzymac kilka godzin dziennie pobytu psa w srodku:)
  12. [quote name='Sol_1']Zdjęcia rewelacyjne, jak zwykle :) :) Pytam o jamnika tak na wszelki wypadek... bo u nas jest jamniczek... A co do artykułu, nie jest bardzo dlugi, ale o Stefciu pisza jak najbardziej pod hasłem Stefan budowniczy, jest jego historia. Fotek nie ma, aczkolwiek pies z poprzedniej strony jest łudząco do Stefa podobny. Jeśli znajde kogos ze skanerem to zeskanuję rzecz jasna, ale z tym znajdowaniem może byc mały problem... Pozdrawiam[/QUOTE] Na stronie internetowej miesiecznika jest tylko fragment artykulu ale nie ma ogloszenia adopcyjnego dla Stefana....
  13. Dokladnie, wszystkie....:) Kazdy z nas ma swoje ulubione "gatunki" muzyki.... Dziekujemy Wszystkim , ktorzy sie juz odezwali:siara::siara::siara:
  14. Poprosimy DadaM, zeby sie odezwala i przeslala swoj adres mailowy do wszystkich darczyncow plyt na bazarek:)
  15. [quote name='Kociabanda2']Wydaje mi się, że do ogłoszeń najlepsze będzie to zdjęcie:[/QUOTE] To jest swietne zdjecie:)
  16. [quote name='AniaGucio']Teraz trzeba by było zapytać Pati jakie wymiary ma mieć ta klatka!! Zapłaciłoby się za dostawę i przywieźli by jej pod sam domek. Nie wiem kurcze tylko co z tą karmą... nie wybiera się ktoś może w nadchodzących dniach do Sochaczewa??[/QUOTE] No wlasnie do 'Karuska' trzeba zadzwonic i zapytac jekie maja najwieksze klatki, bardzo wazny jest rozmiar i koniecznie miska do srodka taka najtansza zawieszana ,zeby Rufus jej nie przewracal i nie moczyl poslania. w Karusku mam jakas niewielka znizke chyba 3% ale zawsze....trzeba to dogadac:)
  17. [quote name='Ewa Marta']Dzięki niezawodna Gusiu:-) Na allegro byłoby najlepiej, bo od razu można opłacić transport.[/QUOTE] Z wysylka.... [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial][URL]http://www.karusek.com.pl/poradnik/kennelklatka.html[/URL] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial][URL]http://www.karusek.com.pl/index.php?cat=97&page=1[/URL] Witajcie !:)Napisalam Ewa maila do Ciebie.....:) [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. DadaM trzeba zbierac plyty na bazarek, juz teraz....:) Prosimy Wszystkich dla , ktorych los Lennona nie jest obojetny o przekazywanie plyt na bazarek dla Lennona. Bazarek zorganizuje DadaM:) DadaM, podaj na pw kontakt do siebie Wszystkim , ktorzy sie odezwa:)
  19. Mam nadzieje ,ze jestem dobra dusza, pojawilam sie , zapisuje:)
  20. Ale jestem sliczny:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/263/118ee7acf1bbfcc5.jpg[/IMG]
  21. To ja Punto:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/260/90493d165f8be36e.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://images35.fotosik.pl/118/a344437f19b004dc.jpg[/IMG]jeszcze jedno
  23. [IMG]http://images40.fotosik.pl/260/30d094491e60d732med.jpg[/IMG]i kolejne:)
  24. [IMG]http://images46.fotosik.pl/263/118ee7acf1bbfcc5m.jpg[/IMG]Kolejne zdjecie:)
×
×
  • Create New...