Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='Lu_Gosiak']Wuniu domyslam, sie bo uwierz mi sama sie denerwuje[/QUOTE] Juz mam dreszcze ze zdenerwowania....Wunia zaserwuj cos bo padniemy.... Moja Jaga pojechala na USG....tyz ledwo dycham, za duzo stresu....
  2. [quote name='majuska']Kurczę gdybym miała psa który nadawałby się do przetestowania....niestety suka 13 kilowa i dziadziuś Poldek chory na padaczkę któremu musze zaoszczędzić stresów....no ale facet chyba będzie w miarę powiedziec jak jego suka reaguje na inne psy.. Ellig na codzień pracuję przy " gaciach " , wyłowię wszystko - tzw. zboczenie zawodowe :)[/QUOTE]:multi::multi::multi::evil_lol:
  3. Majuska nie zapomnij o tym co Jamor powiedzial "kazałem mu wpierw dzwonic do Was i przygotowac sie na kontrole przedadopcyjną , czyli ogolić się, załozyc czyste majty , wszystko na błysk bo dziewczyny wszystko sprawdzac będą." Wunia.....prosze odpocznij, musi byc dobrze:)
  4. [quote name='Wunia']ważne, przy sporze o zabawkę nie walczy - odpuszcza ... chyba padnę na zawał ...[/QUOTE] No co Ty Ewus, bojowy jest , nie odpuszcza, nie rob z niego dziamdziaka a jezeli juz to jest dobrze wychowany i ustepuje:)
  5. O matulu godzina "W" sie zbliza:)
  6. Viki zostala dzisiaj zaszczepiona i za 14 dni ma umowiony zabieg kastracji....:)
  7. [quote name='Awit']Nad Wisłą mieszkają bezdomne psy i koty? Nie wiedziałam. A kto ich dokarmiał, ty Ellig?[/QUOTE] Dostarczamy karme dla "karmicieli" kotow i psow nad Wisla:)
  8. Ja nie mam...Doswiadczen :crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='Ewa Marta']Fajnie, że dotarła.... Martwię się jednak, że nie ma chętnych do poratowania maluchów:-( Kochani, choć po 5 złotych.... bardzo prosimy......[/QUOTE] Nie mam pieniedzy, bardzo duzo "kosztowala" mnie pomoc zwierzakom z powodzi....Zobaczymy co powie wet.? Moze wyskubie wyzebrana karme....
  10. Kciuki jak to kciuki na razie nic nie slychac...:) Gumetre zrobilam ale niestety na Krakow a tu nas powodz zaskoczyla. Dzisiaj jeszcze zrobilam na psy.pl, platne i w adopcjach bezplatne, no i oczywiscie na cafeanimals..:)
  11. Bidaki ale moze po prostu sa bardzo wystraszone, zapisuje....
  12. Cisza, chyba jeszcze musze Viki zrobic jakies ogloszenia....
  13. [quote name='Tora&Faro']Trzeba spróbować wrzucić dziewczynkę do metra....[/QUOTE] no tak ale jak sie wrzuca do Metra, chyba tylko przez Cafeanimals?
  14. [quote name='mala_czarna']Fajnie, że chociaż przestała robić kupę w domu. To naprawdę duży postęp. Z tym siusianiem, a właściwie ze zlizywaniem moczu to zupełnie nie jestem w stanie zrozumieć. Pewnie dlatego, że kompletnie się na tym nie znam, ale jestem dobrej myśli, że i to minie ;)[/QUOTE] Moze byc tak ,ze Kostce brakuje mineralow, warto spróbować podawać jej Rumen Tabs.bardzo skuteczny i tani, 100 tabl. kosztuje okolo 6 zl...:)
  15. Idol to jest prawdziwy szczesciarz.Ma dwie wspaniale opiekunki:)Dobrego dnia:)
  16. Dziekuje za ka(Wunie), dzisiaj trzymamy kciuki....Dzien trzymania kciukow!:)
  17. Dzien dobry. Dobrego pogodnego dnia:) [img]http://media1.mojageneracja.pl/oiitipyqui/mediumk9ge6c56490724c45c14684393.jpg[/img]
  18. Jak Bialasek zostanie zlapany to deklaruje 5 zl miesiecznie, mam nadzieje ,ze jeszcze przed zima bo teraz widac ,ze latwo mozna go zlapac, moze jednak trzeba poprosic kogos o pomoc....lato zaraz sie zacznie, wakacje itd.
  19. Lakus na filmikach jak zawsze - szczesliwy:) Dobrego dnia:)
  20. Dzien dobry, karme dla psow wyslalam na wczesniej podawany adres , ktory byl na 1 stronie....
  21. [B]Myśl na Dziś[/B] [IMG]http://66.90.73.236/app-create/images/2010-05-18/1349534293-o0518151632-1.jpg[/IMG]Mózg jest tylko wykonawcą .Szefem jest serce.
  22. Milego dnia:) Poczekam na ka(Wunie).... A na razie dla tych co juz wstali..... [img]http://www.blog.mediafun.pl/foto/2007-06/kawa.jpg[/img]
  23. Kawusia dla polubka:) [img]http://www.stylikomfort.pl/img_add/kawaa.jpg[/img]
  24. Napisalam do RenW.:)
  25. Musi sie udac , Gapcio to wspanialy pies.Trzymamy kciuki:kciuki::kciuki::kciuki:
×
×
  • Create New...