[quote name='malibo57']Jestem, Monday. Pomogę na pewno. Kto zbiera na koszty leczenia?
Fakt, że właściciela asta trzeba za łeb. Ogrodzenie, to sprawa obu właścicieli posesji. Zdopingujcie "patologię", żeby poszła na policję - trzeba ich wesprzeć. Jeśli nie pójdą, trzeba to zrobić w ich imieniu. Poproście w lecznicy o obdukcje opisową.[/QUOTE]
Dokladnie tak trzeba zrobic jak napisala Malibo57!