[quote name='mysza 1']Słuchajcie, szukamy nowego imienia dla Azji. Nie jest już dzika, jest wspaniałym, pogodnym psem, bardzo łagodnym, wrażliwym i dobrym. Cudo.
Delikatne fajne imię poszukiwane ;)
My tez mamy jakieś propozycje ale najpierw czekam na pomysły ;)
Aha, sunia ma w poniedziałek sterylkę.[/QUOTE]
Malutka to sliczne imie ale skoro wszystkie psiaki u Ronji maja po kilka imion to ja zaproponuje Bianca/Bianka