Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='andzia69'] co do adresu do zbiórek...musimy pomyśleć...jeśli faktycznie dojdzie do tego, ze ktoś od nas będzie decyzyjny, to wtedy myślę...można by wykorzystac do tego taki garaz, który w schronie służy jako magazynek rupieci...no ale to wstrzymajmy się z tym do poniedziałku - dobrze?[/QUOTE] Swietnie ja tez czekam na adres do wysylek z nr tel. kontaktowym dla kuriera.
  2. Witaj Bianca, jutro bede trzymala za ciebie kciuki, krolewno:)
  3. Piekne zdjecia Megii, kochana Melba, dziekuje :)
  4. Smiesznoty kochane, Emisia i Misio :)
  5. Anioły nie odchodzą nigdy... :bluepaw: Łosiaczku biegaj szczesliwa...... Tule Was Kochani, Wspaniali, daliscie Losiaczkowi ogrom milosci....
  6. Dudus ale z ciebie malenstwo rozpuszczone ale za to kochane:)Ronju, dziekujemy bardzo:)
  7. Jestem na razie nie mam pomyslu Trzeba zawiadomic osoby z Lodzi.....
  8. Fiu, fiu po oryginalnym parmezanie to ja bym nawet z 10 m przebiegla:):):)
  9. [quote name='megii1']Dzisiejsza Melba dała się pogłaskać mojemu Darkowi - a jeszcze dziś rano na niego warczała oraz pogoniła moja owczarkę , kiedy Kora chciała zjeść jej karmę. Także dziewczyna zdecydowanie odżyła:)[/QUOTE] Gratulacje !!! Kochana Melba !:)
  10. Podam telefon, kmurdz jest teraz w Katowicach....
  11. Hej Emisiu! Co u ciebie?:)
  12. Cudnie, piekna madra Krolewna!:)Bartek dziekujemy!:)
  13. [quote name='anita_happy']nie wiem..co to za Pani pyta..ale to na pewno ktoś z FB..bo tam podałąm swoj email.. wiec...ide napisac, ze nauka zycia idzie jej dobrze![/QUOTE] Gdzie pyta , ach ok prywatnie napisala:)
  14. Ronju, Kobiety kochane mam dla psiakow u Ronji 10 duzych welnianych wojskowych kocy, kto w najblizszym czasie bedzie odwiedzal "zwierzaki" dajcie znac prosze:)
  15. Trzeba zrobic bazarek :lol:
  16. 133 cegielki sprzedane na Allegro !!!!!!!!!!!!Jak wszyscy wplaca to juz na teraz jest ..............a .............duzo!!!!!!!!!!!!:)
  17. Hej Emi !!!!!!:)
  18. [quote name='megii1']U Melby wszystko w porządku - potrafi zamachać już ogonem choć jest bardzo nieśmiała, potrafi czasami podejść w ogródku do mnie. Na smyczy chodzi coraz ładniej. Dziś była testowana na obecność lęku separacyjnego - nie ma go. Po 5 godzinach w pokoju nic nie zniszczyła, nic nie nabrudziła - leżała grzecznie na łóżku:) Dostała tez pierwszy antybiotyk - z kiełbasy jej wypadł więc otworzyłam jej pysk, popchnęłam, a ona grzecznie połknęła:) aniołek normalnie się z niej robi.[/QUOTE] Czytam te relacje z wielka radoscia!!!!!!!!!!:)
  19. A ja to co?Ja tez wiem i wierze w "cuda", ktore czynia Ronja i Bartek :)
  20. [quote name='ronja']proszę bardzo:) Morek - Moluś -Pan Imoluszka z Japonii - Imuś - Imciuła - Pan Imciuła:cool1:[/QUOTE] No ja padlam po prostu padlam :lol::lol::lol:
  21. No to jeszcze Bella / piekna, ladna/ :)
  22. [quote name='mysza 1']Słuchajcie, szukamy nowego imienia dla Azji. Nie jest już dzika, jest wspaniałym, pogodnym psem, bardzo łagodnym, wrażliwym i dobrym. Cudo. Delikatne fajne imię poszukiwane ;) My tez mamy jakieś propozycje ale najpierw czekam na pomysły ;) Aha, sunia ma w poniedziałek sterylkę.[/QUOTE] Malutka to sliczne imie ale skoro wszystkie psiaki u Ronji maja po kilka imion to ja zaproponuje Bianca/Bianka
  23. [B]kmurdz[/B] jest wlasnie w Katowicach i gdyby ta Pani sie odezwala to jest gotowa sprawdzic domek.
×
×
  • Create New...