Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='mysza 1']Już wysyłam, dzięki.[/QUOTE] Dziekuje wstawione:)
  2. Bardzo potrzebna jest karma!!!!!!!!!!!!!!!
  3. [quote name='mru']jakby ktoś chciał to wyślę mu na maila![/QUOTE] Juz porozsylalam, mam nadzieje ,ze znajdzie sie wlasciciel....
  4. [quote name='mru']wystarczy kliknąć regular download... [url]http://www.sendspace.com/file/k1ctlh[/url][/QUOTE] Ok, dziekuje:)
  5. Pytaja na Fb jakiej wielkosci jest Malutka, moze jakis filmik wstawie? zajrze za godzine....
  6. [quote name='mru']zawołasz Izę? mam plakat, zaraz wrzucę [SIZE=4][B]LINK DO PLAKATU[/B] [url]http://www.sendspace.com/file/k1ctlh[/url][/SIZE] teraz - kto może drukować?[/QUOTE] Plakat jest juz niedostepny.........
  7. To nie o to chodzi..:shake:. Plakaty poszly, lecznica na Belgradzkiej tez zawiadomiona!
  8. Wiesz ,ze nie..............ale juz rozsylam wiadomosci wsrod znajomych, plakat tez.
  9. Piekny jest....Ludzie z Ursynowa, Kabat potrzebni....Pani Iza SZ.
  10. Zrobie wydarzenie dla Bianki tylko wieczorem pewnie:) juz... [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=110297929039673&num_event_invites=0#!/event.php?eid=110297929039673&index=1[/url]
  11. To co widze na zdjeciach jest po prostu niemozliwe to jakis fotomontaz:):):)
  12. Emisiu, odpoczywaj dziewczynko:)
  13. [quote name='mysza 1']A o dziwo, jak zrobiłam podgląd do druku to mi się pięknie do excela skopiowało. Jestem na najlepszej drodze do zakończenia rozliczenia ;) wszystko już podrukowałam, część porównana. Czasu mi ostatnio brakuje ale lada moment będzie rozliczone ;) Najgorsze są początki a to moje pierwsze takie allegro ;) Ale dla Wisienki wszystko:loveu:[/QUOTE] Mysza wyslij mi prosze na maila zdjecie dyplomu, to wstawie podziekowanie na FB.
  14. Nutusiu kochana jestesmy z Wami i mam nadzieje ,ze juz za chwile jakas psina znajdzie u Was DT.
  15. Dobrze to czekamy....
  16. Lennon wszystkich wykiwal, przeciez to jest mlodzieniaszek:)
  17. Ile lat moze miec Emi , dostalam takie pytanie na FB?
  18. Sami sluchaj Jamora:) To wszystko dla twojego dobra....
  19. Tak usune , zostawie tylko 1 litere nazwiska, dziekuje bardzo Lila , to moze wyslij mi na maila?:)
  20. Bedzie dobrze nie martw sie prosze:)
  21. [quote name='ronja']Malutka - ładnie jej w zielonym:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-11/8d480bd1.jpg[/IMG][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-11/8d480bd1.jpg[/IMG][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/100/a61g.jpg[/IMG][/QUOTE] Malutka cudna!:)
×
×
  • Create New...