Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='ronja']Dudu wysmyknął się dziś Bartkowi z obroży na spacerze. Pognał przed siebie i nawet się nie obejrzał. Bartek biegł za nim, zlapał go, gdy Dudu coś zaczął sobie wąchać. Trzeba przyjąć, że Dudu w ogole nie wolno ufać. Jest już u nas ponad miesiąc, przywiązal się, a jednak włóczykij jest dla niego ważniejszy. Pod tym względem nowy dom musi być nadopiekuńczy. W obróżce Dudu zostanie dorobiona dziurka.[/QUOTE] O jej!Dudus ! Ewa Marta ma tez podobny klopot z Barsa a Dudi ma sporo z beagla. Barsa ma miec szkolenie moze wtedy czegos sie dowiemy o postepowaniu z "uciekinierami". Barsa ucieka za zapachem moze podobnie jest z Dudusiem?
  2. Akucha tytul watku bardzo ladny, optymistyczny:) Ronju bardzo sie ciesze ,ze Dudu je sucha karme.Pani z Katowic to raczej nie jest powazna osoba ,chyba damy sobie z Nia spokoj.Szukamy dalej:)
  3. [quote name='mysza 1']Nutusiu, dzięki za puszki dla Wisienki :) Nie widzę zdjęć :( wczoraj u Emi też nie widziałam, nie wiem co się dzieje W dodatku rozliczam allegro, możecie mi współczuć ;)[/QUOTE] Mysza poprosze Cie jak juz to ogarniesz o liste wplat musze astawic na Fb , oczywiscie tylko z pierwsza litera nazwiska ale to juz sama moge zrobic i pousuwac niektore dane:)
  4. Lila jak bedzie lista darczyncow z kwota to poprosze musze wstawic na FB. mam nadzieje ,ze to nie bedzie klopot . Emisku kochany trzymam kciuki za ciebie:)
  5. Lila to po prostu bombowa wiadomosc!!!!!!!!!!!!!!:)
  6. [quote name='Tora&Faro']Kurcze aż mi się żal zrobiło Malutkiej, jednak nadal się boi nowych sytuacji...trzymam kciuki z całych sił!!![/QUOTE]Ona dopiero "poznaje zycie" jak juz sie ze wszystkim oswoi to bedzie mniej sie stresowala. Dobrze,ze juz po wszystkim i ,ze Malutka dobrze sie czuje:)
  7. Duzo osob chce dyplomik na maila nie chca placic za wysylke:)
  8. Lila dziekujemy bardzo jak bedzie wiadomo ile sie uzbieralo to wstawie na Fb i zamkne wydarzenie:)
  9. [quote name='gusia0106']Będzie dobrze....[/QUOTE] Musi byc dobrze innej opcji nie bierzemy pod uwage :lol!:
  10. No tak, wiedzialam ,ze cos pokrece :):):) Dzisiaj trzymamy kciuki za Malutka:thumbs::thumbs::thumbs:
  11. [quote name='ludwa']Nutusiu...a moze byś tę biedę wzięła...jest w Ostrowi i ciągle o niej myslę.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/17010-OSTRÓW-MAZOWIECKA-ok.400-psów!Prosimy-o-pomoc-w-adopcjach!zdj.-str.1517/page1578[/URL][/QUOTE] Widzialam zdjecia na Allegro Neli, piekna mordka:)
  12. Nutusiu i na Was tez czeka jakas kochana sunia:)
  13. Oczywiscie, kciuki trzymamy!:)
  14. Gosiu to wcale nie jest pewne bo rownie dobrze moglo mi sie pomieszac, to ,ze Emisia je jutro tylko male sniadanie to moze jednak we wtorek ma zabieg:p
  15. Malutka ma piekny nos:) Z Wisnia wygladaja wspaniale! Black & white :)
  16. Gosiu to jutro Emitka ma sterylke ale nie ma sie co martwic, musi byc dobrze !:)
  17. [quote name='mysza 1']Melba pewnie i tak śpi ciągle na swojej kanapie ;) To jej azyl.[/QUOTE] Pewnie tak ale jak spojrzy przez okno......to sie usmiechnie:)
  18. Ale to jest fantastycznie jak mozna zobaczyc tak wielkie postepy Kajusia! Jestescie Wielcy!:) Ja tez bardzo dziekuje, kazdy z psiakow jakie sa u Was jest dla mnie wazny i przez to ,ze je pokazujecie bardzo sie z nimi zzylam:)
  19. [quote name='Ellig']Zaraz podzialam...:)Moze zrobic wydarzenie tylko poprosze o tekst, czy wziac ten z Allegro?Zdjecia tez sie przydaja.[/QUOTE] Proszę [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=120137021382415&num_event_invites=0#!/event.php?eid=120137021382415[/url]
  20. [quote name='Tora&Faro']Gosia wrzuciłam allegro na FB, nie wiem tylko dlaczego nie wyświetla się miniaturka:( Ellig nam tu potrzebna:) Cieszę się z Wisienkowych wyników:loveu:[/QUOTE] Zaraz podzialam...:)Moze zrobic wydarzenie tylko poprosze o tekst, czy wziac ten z Allegro?Zdjecia tez sie przydaja.
  21. Zdjecie Misia dla Myszy cudowne!Obronca i to jeszcze jaki spokojny:)
  22. To ja bardzo serdecznie dziekuje drogiej Nutusi za to ,ze mimo ciezkich chwil zawiozla wszystkie rzeczy do Ronji :) Przysmaki oczywiscie sa dla wszystkich psiakow, karma ta 18 kg dla tych co nie maja "opiekunow", niech zjadaja na zdrowie!:) Puszki Hill'sa wedlug uznania Ronji i Bartka:) Koce tez dla wszystkich:)Poslanie bylo obiecane, moze zmiejszy sie "kolejka":) Pozdrawiam serdecznie!
×
×
  • Create New...