-
Posts
38351 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='andzia69']to moze udałoby się, zeby na tą (do tej?) Cytadelę gdzieś podrzucić? Może Ellig by się skontaktowała z p. Bogusią i zapytała - wtedy by kierowca nie jeździł po stolicy - bo mnie przeklnie i tak;) - a tylko pojechałby w jedno miejce? czyli Cytadela - Krajewskiego;)[/QUOTE] Ale o co mam zapytac?:) Adres podalam dokladny trzeba umowic sie, ze ktos z ta karma podjedzie pod JW / jedna barama/ na ul. Krajewskiego na Żoliborzu np. o tej samej godzinie o ktorej jestescie umowieni z B. na wjazd do Jednostki albo godz. pozniej i juz:)
-
Emisia jest dzielna i ma wspaniala opieka wiec moze byc tylko dobrze:)
-
Ursynów, natolin-DUZY RUDY PIES JUZ W SWOIM DOMU !DZIĘKUJĘ ZA POMOC !
Ellig replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='UBOCZE']Plakaty zostały rozwieszone przy Kazury i Stryjeńskich i na bazarku. Naklejała je też Pani Zosia... Przy metrze Natolin w drodze do pracy, a potem z pracy żadnego plakatu nie widziałem, więc dziś jeszcze pójdę i nakleję... Może zostały przez kogoś zerwane...[/QUOTE] No ktos zerwal bo na pewno byly powieszone a moze tam nie wolno naklejac?Ale czy byl odzew to tylo Ida moze sie na ten temat wypowiedziec. Dziekujemy bardzo Pani Zosi:) -
[quote name='andzia69']na okrągło....Eneda siedzi najczęściej do 16-17 od rana, potem przychodzi zmiennik... Rescal - czy ta karma to mrożona, sucha czy jaka? bo pewnie zamrażarkę też wezmą więc nie da rady czegoś świeżego zmagazynować...No i czy to daleko jakoś od tej jednostki? bo mnie powieszą, jak każę im jeździć po całej W-wie dostawczym samochodem w te warunki...A ta jednostka to w jakim rejonie?[/QUOTE] Cytadela.....ul. Krajewskiego
-
Barsa miala szkolenie i bedzie lepiej:) Natomiast Ewa miala tylko polowiczna operacje poniewaz oprocz uszkodzonej lekotki ma rowniez zerwane wiezadlo i gdyby teraz miala miec operacje wiezadla to bylaby praktycznie wylaczona z zycia na rok. Dlatego lekarz chirurg dzisiaj operujacy kolano Ewy zadecydowal ,ze jak nie bedzie Jej to zbyt przeszkadzalo to na razie trzeba zostawic. Sam przeszedl operacje wiezadla ......6 miesiecy chodzenia o kulach i rehabilitacja kolejne 6 miesiecy.....
-
[quote name='Linssi']Kochani! Mamy zapewnione koce i materace z jednostki wojskowej z Warszawy, ale jest tego duzo! Potrzebny osobny transport! Jest do zabrania 100 kocy i ok. 50 materacy!. Materace sa porzadne, wojskowe. Szkoda trcic taka okazje, tym bardziej, ze materace od jednej strony podszyte sa derma! Mamy mozliwosc transportu ale za 350 zl. Moze ktos zna tanszy sposob?[/QUOTE] Sa naprawde doskonale i cieple [ koce welniane] wiem bo zalatwiam je z Bogusia od kilku juz lat , dlatego warto zrobic wszystko,zeby je odebrac.Juz jestescie w kontakcie tel. z B.:)
-
Ursynów, natolin-DUZY RUDY PIES JUZ W SWOIM DOMU !DZIĘKUJĘ ZA POMOC !
Ellig replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy ktos jescze rozwiesil plakaty???? I gdzie? Te ode mnie zostaly rozwieszone na stacji metra Natolin , na ul. Stryjenskich i w okolicy. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wisienka cudny jest a zdjecia z Malutka zawsze mnie rozczulaja:) -
Oj Emisiu bidulko....Ale wygladasz slicznie:)
-
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Ellig replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Zdjecia cudowne:) Malutka cudowna:) -
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Ellig replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']Malutka pożarła dziś kaftanik. Dostala kołnierz, zadowolona nie jest...[/QUOTE] Malutka taka rozrabiaka:lol: Na FB jest jeden Pan zainteresowany Malutka, chcialby ja zobaczyc i pytal co to jest umowa adopcyjna, ja troche z nim pisalam bo ciagle zadawal pytania.Powiedzialam ,ze Mysza jest osoba decydujaca o adopcji. Poprosilam Mysze ,zeby odpisala Panu. Wstepnie napisal ,ze bedzie 1-2 grudnia w Warszawie i chcialby zobaczyc Malutka. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ronju dowiedz sie prosze czy dla jakiedos psa u Was bedzie potrzebna karma Hill;sa z/d ?Wlasnie udalo mi sie zalatwic jeden worek taniej. "Produkt ten jest uważany za "złoty środek" przez lekarzy weterynarii w celu wyeliminowania negatywnych reakcji na żywności lub skórnych alergii u psów przy równoczesnym zachowaniu bogatej, pełnowartościowej diety."