Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='andzia69']to moze udałoby się, zeby na tą (do tej?) Cytadelę gdzieś podrzucić? Może Ellig by się skontaktowała z p. Bogusią i zapytała - wtedy by kierowca nie jeździł po stolicy - bo mnie przeklnie i tak;) - a tylko pojechałby w jedno miejce? czyli Cytadela - Krajewskiego;)[/QUOTE] Ale o co mam zapytac?:) Adres podalam dokladny trzeba umowic sie, ze ktos z ta karma podjedzie pod JW / jedna barama/ na ul. Krajewskiego na Żoliborzu np. o tej samej godzinie o ktorej jestescie umowieni z B. na wjazd do Jednostki albo godz. pozniej i juz:)
  2. Emisia jest dzielna i ma wspaniala opieka wiec moze byc tylko dobrze:)
  3. Melba korzystaj z cieplego domku i spij smacznie:)
  4. [quote name='UBOCZE']Plakaty zostały rozwieszone przy Kazury i Stryjeńskich i na bazarku. Naklejała je też Pani Zosia... Przy metrze Natolin w drodze do pracy, a potem z pracy żadnego plakatu nie widziałem, więc dziś jeszcze pójdę i nakleję... Może zostały przez kogoś zerwane...[/QUOTE] No ktos zerwal bo na pewno byly powieszone a moze tam nie wolno naklejac?Ale czy byl odzew to tylo Ida moze sie na ten temat wypowiedziec. Dziekujemy bardzo Pani Zosi:)
  5. [quote name='andzia69']na okrągło....Eneda siedzi najczęściej do 16-17 od rana, potem przychodzi zmiennik... Rescal - czy ta karma to mrożona, sucha czy jaka? bo pewnie zamrażarkę też wezmą więc nie da rady czegoś świeżego zmagazynować...No i czy to daleko jakoś od tej jednostki? bo mnie powieszą, jak każę im jeździć po całej W-wie dostawczym samochodem w te warunki...A ta jednostka to w jakim rejonie?[/QUOTE] Cytadela.....ul. Krajewskiego
  6. Barsa miala szkolenie i bedzie lepiej:) Natomiast Ewa miala tylko polowiczna operacje poniewaz oprocz uszkodzonej lekotki ma rowniez zerwane wiezadlo i gdyby teraz miala miec operacje wiezadla to bylaby praktycznie wylaczona z zycia na rok. Dlatego lekarz chirurg dzisiaj operujacy kolano Ewy zadecydowal ,ze jak nie bedzie Jej to zbyt przeszkadzalo to na razie trzeba zostawic. Sam przeszedl operacje wiezadla ......6 miesiecy chodzenia o kulach i rehabilitacja kolejne 6 miesiecy.....
  7. [quote name='andzia69']ja załatwię transport - najprawdopodobnie we środę - podaj mi jakieś namiary na odbiór na pw;)[/QUOTE] Swietnie:)
  8. [quote name='Linssi']Kochani! Mamy zapewnione koce i materace z jednostki wojskowej z Warszawy, ale jest tego duzo! Potrzebny osobny transport! Jest do zabrania 100 kocy i ok. 50 materacy!. Materace sa porzadne, wojskowe. Szkoda trcic taka okazje, tym bardziej, ze materace od jednej strony podszyte sa derma! Mamy mozliwosc transportu ale za 350 zl. Moze ktos zna tanszy sposob?[/QUOTE] Sa naprawde doskonale i cieple [ koce welniane] wiem bo zalatwiam je z Bogusia od kilku juz lat , dlatego warto zrobic wszystko,zeby je odebrac.Juz jestescie w kontakcie tel. z B.:)
  9. Ewa jest juz po operacji, Wszystkich serdecznie pozdrawia o szczegolach napisze sama jek wroci do domu:)
  10. Nie wiem czy ktos jescze rozwiesil plakaty???? I gdzie? Te ode mnie zostaly rozwieszone na stacji metra Natolin , na ul. Stryjenskich i w okolicy.
  11. Ewa ma dzisiaj rano operacje....Trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!
  12. "[I] [B]Apetyt średni na suche, ryż z puszką zmiata. To dobrze, bo wymaga podtuczenia.[/B]" Ja bym to wykreslila bo Dudus je teraz bez problemow:) [/I]
  13. Powtarzaj to Ewie do znudzenia....Ewa trzymam kciuki!
  14. Wisienka cudny jest a zdjecia z Malutka zawsze mnie rozczulaja:)
  15. Oj Emisiu bidulko....Ale wygladasz slicznie:)
  16. Duderko na pewno ma skrzydla albo motorek w pupie:):):)
  17. Zdjecia cudowne:) Malutka cudowna:)
  18. [quote name='mmd']"ukradłam" tytuł wątku i popełniłam gumtree, a później je wyróżnię. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-5-5-kg-najsliczniejszego-1-5-r-Dudusia-czeka-na-swoich-ludzi-W0QQAdIdZ244961740[/url][/QUOTE] Serdecznie dziekujemy:)
  19. Prosze nie naciskajcie Nutusi ona nie moze teraz wziac chorego psa po prostu nie ma na to mozliwosci...........A takie wiadomosci powoduja ,ze Jej sie serce kraje!!!!
  20. [quote name='ronja']Malutka pożarła dziś kaftanik. Dostala kołnierz, zadowolona nie jest...[/QUOTE] Malutka taka rozrabiaka:lol: Na FB jest jeden Pan zainteresowany Malutka, chcialby ja zobaczyc i pytal co to jest umowa adopcyjna, ja troche z nim pisalam bo ciagle zadawal pytania.Powiedzialam ,ze Mysza jest osoba decydujaca o adopcji. Poprosilam Mysze ,zeby odpisala Panu. Wstepnie napisal ,ze bedzie 1-2 grudnia w Warszawie i chcialby zobaczyc Malutka.
  21. [quote name='Nutusia']Duderko jest prześliczny i absolutnie mikroskopijny, a do tego uroczy i czarujący!:loveu:[/QUOTE] Dudus to cudenko kochane, musi miec dobry dom:)
  22. Ronju dowiedz sie prosze czy dla jakiedos psa u Was bedzie potrzebna karma Hill;sa z/d ?Wlasnie udalo mi sie zalatwic jeden worek taniej. "Produkt ten jest uważany za "złoty środek" przez lekarzy weterynarii w celu wyeliminowania negatywnych reakcji na żywności lub skórnych alergii u psów przy równoczesnym zachowaniu bogatej, pełnowartościowej diety."
×
×
  • Create New...