To ja bardzo serdecznie dziekuje drogiej Nutusi za to ,ze mimo ciezkich chwil zawiozla wszystkie rzeczy do Ronji :)
Przysmaki oczywiscie sa dla wszystkich psiakow, karma ta 18 kg dla tych co nie maja "opiekunow", niech zjadaja na zdrowie!:)
Puszki Hill'sa wedlug uznania Ronji i Bartka:)
Koce tez dla wszystkich:)Poslanie bylo obiecane, moze zmiejszy sie "kolejka":)
Pozdrawiam serdecznie!