A ja sie martwie tym czy przypadkiem jego wlascieciel nie jest leczony w CO i moze psiak dlatego tam jest, moze warto w tych okolicach rozwiesic plakaty.
Emisa poczula sie swietnie a niektore sunie tak maja ale raczej te nie wysterylizowane.Tym razem to byl zbieg okolicznosci.
Marta podziwiam Was za to ,ze tak bardzo opiekujecie sie psiakami a jest ich u was sporo wiec to nie jest takie latwe.
Moze byl podobny do tego znalezionego przez Ide.Ten mial obroze i smycz.
Czy ktos z Ursynowa rozwiesil jeszcze plakaty np. w miejscu znalezienia psa??????????
[quote name='Tora&Faro']Dzisiaj polowałam na Metro, oby się udało....chociaż Bianca to i bez tego znajdzie dobry domek, tak czuję:)[/QUOTE]
Ekstra !!!!!!!!!:)
Kmurdz napisala cyt."No też bym zyczyla Dudusiowi innego domku chyba. Jakby naprawdę chciala i miala serce, to troche inaczej podeszlaby do sprawy mysle."
[quote name='3 x']o żesz ty
dokładnie te ciahca są reweklacyjne
a przynajmniej były jak je podjadałam Michowi ;)[/QUOTE]
O zesz Ty to wlasnie je kupilam i spobuje:):):)
[quote name='ronja']rozmawiałam z Karoliną - "nie poddała się szybko"-dzwoniła do pani kilka razy w ciągu kilku dni.[/QUOTE]
Po za tym "wejsc na komputer" to nie takie proste:shake:
[quote name='ronja']rozmawiałam z Karoliną - "nie poddała się szybko"-dzwoniła do pani kilka razy w ciągu kilku dni.[/QUOTE]
Jesli moge sie wypowiedziec to jestem na nie.
[quote name='Ewa Marta']Identycznie smakują takie małe kosteczki:-) Są białe, beżowe i żółte. Mnie najbardziej smakują żółte;-) Robione są z tego samego ciasta co te zwierzątka, tylko są mniejsze.[/QUOTE]
Smacznego:)
[img]http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/17/96/20/1317962072[/img]
[quote name='ronja']mamy szelki od Ellig - regulowane. do tej pory z nich nie korzystaliśmy. zamówiłam metalowe adresówki (bo miałam plastikowe i wszystkie mi się połamały albo zostały zjedzone niestety przez psy) - Dudu też będzie nosił przy obróżce, a wychodził będzie w szeleczkach[/QUOTE]
Ronju jestes kochana:) Dziekujemy bardzo!:)