Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Na Fb padlo pytanie czy adopcja jest jeszcze aktualna, odpowiedzialam ,ze tak. Zobaczymy czy beda tel.
  2. A ja sie martwie tym czy przypadkiem jego wlascieciel nie jest leczony w CO i moze psiak dlatego tam jest, moze warto w tych okolicach rozwiesic plakaty.
  3. Emisa poczula sie swietnie a niektore sunie tak maja ale raczej te nie wysterylizowane.Tym razem to byl zbieg okolicznosci. Marta podziwiam Was za to ,ze tak bardzo opiekujecie sie psiakami a jest ich u was sporo wiec to nie jest takie latwe.
  4. Moze byl podobny do tego znalezionego przez Ide.Ten mial obroze i smycz. Czy ktos z Ursynowa rozwiesil jeszcze plakaty np. w miejscu znalezienia psa??????????
  5. [url]http://forum.gazeta.pl/forum/w,35892,119143001,119143001,Na_Belgradzkiej_znaleziono_duzego_rudego_psa.html[/url]
  6. Plakaty rozwieszone w Metrze i okolicach na Natolinie, moze jeszcze zamiescie ogloszenie w :Ursynów/gazeta.pl
  7. Gdzie zostaly rozwieszone plakaty?
  8. [quote name='Tora&Faro']Dzisiaj polowałam na Metro, oby się udało....chociaż Bianca to i bez tego znajdzie dobry domek, tak czuję:)[/QUOTE] Ekstra !!!!!!!!!:)
  9. Kmurdz napisala cyt."No też bym zyczyla Dudusiowi innego domku chyba. Jakby naprawdę chciala i miala serce, to troche inaczej podeszlaby do sprawy mysle."
  10. jak zaczniemy szukac domu to wtedy zrobimy kolejne i podam link.Pozdrawiam:)
  11. [quote name='3 x']o żesz ty dokładnie te ciahca są reweklacyjne a przynajmniej były jak je podjadałam Michowi ;)[/QUOTE] O zesz Ty to wlasnie je kupilam i spobuje:):):)
  12. [quote name='ronja']rozmawiałam z Karoliną - "nie poddała się szybko"-dzwoniła do pani kilka razy w ciągu kilku dni.[/QUOTE] Po za tym "wejsc na komputer" to nie takie proste:shake:
  13. [quote name='ronja']rozmawiałam z Karoliną - "nie poddała się szybko"-dzwoniła do pani kilka razy w ciągu kilku dni.[/QUOTE] Jesli moge sie wypowiedziec to jestem na nie.
  14. Tez nie za bardzo rozumiem to tlumaczenie ale moze trzeba sprawdzic ten dom>
  15. [quote name='Nutusia']Ja zawsze chętnie pojadę! Mam "po drodze" i Ciebie i Ronję :)[/QUOTE] Fajnie Nutusiu to sie jakos namowimy:)
  16. Ewa nie ma juz Allegro z twojego podpisu :)
  17. Dziekujemy:) Emi miala na FB "wydarzenie"ale skonczylo sie Allegro to i "wydarzenie" rowniez sie konczy:)
  18. [quote name='Ewa Marta']Identycznie smakują takie małe kosteczki:-) Są białe, beżowe i żółte. Mnie najbardziej smakują żółte;-) Robione są z tego samego ciasta co te zwierzątka, tylko są mniejsze.[/QUOTE] Smacznego:) [img]http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/17/96/20/1317962072[/img]
  19. Jak Emitka ma apetyt to na pewno jest wszystko ok:)
  20. Musze koniecznie spróbować:cool3:
  21. Co tam u Emilutki kochanej?:)
  22. O matko nareszcie sie rozesmialam , to mowicie ,ze ktore sa najlepsze???:lol::lol::lol:
  23. [quote name='ronja']mamy szelki od Ellig - regulowane. do tej pory z nich nie korzystaliśmy. zamówiłam metalowe adresówki (bo miałam plastikowe i wszystkie mi się połamały albo zostały zjedzone niestety przez psy) - Dudu też będzie nosił przy obróżce, a wychodził będzie w szeleczkach[/QUOTE] Ronju jestes kochana:) Dziekujemy bardzo!:)
  24. Nutusia zostawila u mnie rzeczy na bazarek, prosila zeby dac je komus kto wystawia bazarek dla psiakow u Ronji.....
×
×
  • Create New...