[quote name='lilk_a']Jamor pisał o ogłoszeniach .... może warto by zacząć , pies jest spokojny , być może trafi na dobrych ludzi ....
ja na tą chwilę mogę mu zrobić allegro , jak ata się zgodzi i da 12 zł to wyróżnione , jak znajdę chwilę to zrobię na innych stronach , tylko podpowiedzcie na jakich , gdzieś czytałam że głównie szerlok i morusek .... nie wiem , może jeszcze allegratka...
co o tym myślicie ?[/QUOTE]
Ja wrzuce na FB jak bedzie tekst i odnosnik do allegro tez w razie co, prosze na maila zdjecia i tekst...Pozdrawiam:)