Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. A ja zagladam ,zeby popatrzec jak kochane zwierzaki sie zaprzyjaznily:)
  2. Dorciu szerokiej drogi!!!!!!!!!!!!!!:)
  3. [quote name='ronja']mam telefony do emerytek chyba 3 chętnych na małe pieski (raczej suczki, ale to chyba kwestia urobienia) przekażę wieczorem Myszy, bo zaraz jadę odwieźć Muszkę[/QUOTE] Gdzie Muszka pojechala......? Musze uaktualnic FB
  4. [quote name='gusia0106'] To Mendzioch zeżarł dywan. No ale co się dziwić jak głodzony.[/QUOTE] Biedny Mendzioch!!!!!!!!!!
  5. [quote name='Ewa Marta']Nie mogę ze śmiechu:-) Nutusiu, Twoje posty są dla mnie terapią totalną:-) Nie znam innej osoby, która pisałaby tak pozytywnie o wszystkim:-)[/QUOTE] Nutusiu, dziekuje ja tez przeczytalam i troche mi lepiej, naszykowalam 18 kg karmy Hill'sa i 12 puszek 0,8 kg dla "towarzystwa":)
  6. Witam, jutro zostanie dostarczona karma dla Demona:20kg + przysmaki Przesyłkę dostarcza firma kurierska: VETIN Numer listu przewozowego: 177534 W sprawach związanych z dostarczeniem przesyłki skontaktuj się z firmą kurierską VETIN powołując się na numer listu przewozowego pod numerem telefonu +48 516 17 57 67
  7. Ludzie klinika prponuje bezplatne leczenie i szpital nad czym sie zastanawiacie: [B][URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100001741020814"]Psy Zaginione[/URL] No właśnie, dostaliśmy taka informację: "Oferuję bezpłatną pomoc w Klinice Weterynaryjnej Gdańska 81 w Łodzi.Możemy go hospitalizaować tak długo jak będzie to potrzebne."[/B]
  8. Co tam u Bezy/Bajki?
  9. [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=182778151743958#!/event.php?eid=134295229963517[/url]
  10. Nutusiu mam troche karmy dla Twoich panienek, tylko ja moge zobaczyc sie z Toba w czwartek zadzwon bo prawie mnie nie ma przy kompie.Pozdrawiam Wszystkich!:)
  11. [quote name='malvaaa']myślę że to dobry początek dla suni i małej :)[/QUOTE] Tak potrzebuja jeszcze troche czasu:)
  12. Kaluchny!!!!!!!!!!!!No ale kradziez na zdrowie Kaluchnemu nie wyszla to moze juz bedzie grzeczny:)
  13. [quote name='mysza 1']Nie, w DT w Podkowie Leśnej.[/QUOTE] To jak przekazac karme bo na wysylke mnie nie stac?
  14. [quote name='lilk_a']Jamor pisał o ogłoszeniach .... może warto by zacząć , pies jest spokojny , być może trafi na dobrych ludzi .... ja na tą chwilę mogę mu zrobić allegro , jak ata się zgodzi i da 12 zł to wyróżnione , jak znajdę chwilę to zrobię na innych stronach , tylko podpowiedzcie na jakich , gdzieś czytałam że głównie szerlok i morusek .... nie wiem , może jeszcze allegratka... co o tym myślicie ?[/QUOTE] Ja wrzuce na FB jak bedzie tekst i odnosnik do allegro tez w razie co, prosze na maila zdjecia i tekst...Pozdrawiam:)
  15. Dam karme dla Demona....Bedzie do odebrania jak zawsze ode mnie....Na razie tyle moge zrobic.
  16. Zdjecia Emisi z maskotkami sa rozbrajajace:)
  17. [quote name='ilon_n']oj, daj boziu .. byłoby nas wszystkich 2+6 :cool1[/QUOTE]Co my bysmy bez Ciebie i Twoich 5 Ilo zrobily:)
  18. Z kolezanka:) [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs788.ash1/167833_122787587789897_100001759702265_167702_7233664_n.jpg[/img] [img]http://l1.sphotos.l3.fbcdn.net/hphotos-l3-ash1/hs742.ash1/163407_122781467790509_100001759702265_167680_5274812_n.jpg[/img]
×
×
  • Create New...