-
Posts
38351 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Toffik po raz kolejny traci schronienie!!!!!!juz w nowym DOMU!!!
Ellig replied to golf's topic in Już w nowym domu
"[URL="http://www.facebook.com/guzik.guzik"]Ola Rosińska[/URL] już się niżej doczytałam, że Toffik nie przepada za dziećmi. Życzę psu powodzenia w poszukiwaniu nowego domu." -
Toffik po raz kolejny traci schronienie!!!!!!juz w nowym DOMU!!!
Ellig replied to golf's topic in Już w nowym domu
[quote name='golf']mam kilka wiekszych fotek jak by co.[/QUOTE]kolejna osba pyta o stosunek do dzieci, Pani zainteresowana adopcja napisala ,ze dzwonila i wie ,ze Toffik nie lubi dzieci, a juz jest kolejna i tez pytala ale teraz napisala ,ze juz sie doczytala ,ze nie moze byc z dziecmi...... Wolalabym wiedziec jak jest naprawde moze jakies konkrety, jak reaguje na dziecko w domu a nie na dzwieki z telewizora, jakiej jest wielkosci , zdjecia porosze na maila... -
Powinno zamiesic sie przynajmniej imie i pierwsza litere nazwiska bo ludzie adoptuja psy nie tylo z Dogo....
-
Toffik po raz kolejny traci schronienie!!!!!!juz w nowym DOMU!!!
Ellig replied to golf's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']Pani z FB pewnie nie dzwoniła...?[/QUOTE] Jedna osoba porosila o wieksze zdjecia, jedyne co moglam zrobic to powiekszyc i wyostrzyc te co byly na dogo.... -
[quote name='mysza 1']Przesłałam koledze z pracy allegro Emi, przyszedł do mnie i powiedział, że teraz Emi jest ŁADNA :loveu: Nie przymuszałam go i nie chciał się podlizać, nie ten typ ;) Dla mnie Emisia jest urocza:)
-
Toffik po raz kolejny traci schronienie!!!!!!juz w nowym DOMU!!!
Ellig replied to golf's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Wiadomosc zawsze mozna wyslac, zaraz sprawdze:)[/QUOTE] niestety w tym wypadku nalezy odpisac na watku lub lkiknac w profilu tej Osoby na tzw "zaczepke". -
Toffik po raz kolejny traci schronienie!!!!!!juz w nowym DOMU!!!
Ellig replied to golf's topic in Już w nowym domu
[quote name='golf']nie jestem w stanie skontaktowac sie z ta Pania, bo ma zablokowany profil na FB, wiec dla mnie niedostepny. DT nie da Toffikowi szansy niestety, nie ma takiej mozliwosci. W tej chwili pies babci zostal zawieziony do mieszkania babci z powodu spotkania rodzinnego po pogrzebie w domu w korym jest Toffik. Toffik nie bedzie sie rzucal na gosci, a tamten psiak a i owszem, wiec te klka dni jeszcze zyskał. do Izy nie dzwonilam, bo za pozno dotarlam do domu,i juz naprwde bylo za pozno zeby dzwonic. dzis wieczorem zadzwonie.[/QUOTE] Wiadomosc zawsze mozna wyslac, zaraz sprawdze:) -
Toffik po raz kolejny traci schronienie!!!!!!juz w nowym DOMU!!!
Ellig replied to golf's topic in Już w nowym domu
[quote name='golf']Toffik nie zaatakowal nigdy dziecka, ale reaguje tak, ze ja sie po prostu obawiam konfrontacji.[/QUOTE] no widzisz a ta osoba pisze wlasnie na FB ,ze ma Toffik ma fobie....Jeszcze jedna osoba jest zainteresowana...... -
Toffik po raz kolejny traci schronienie!!!!!!juz w nowym DOMU!!!
Ellig replied to golf's topic in Już w nowym domu
"[URL="http://www.facebook.com/ogrynczewska"]Ola Grynczewska[/URL] o dziecko sie mniej boje, kot jest juz dosc stary (ma 8 lat) i raczej z psami nie ma problemu ale pod warunkiem ze go nie zaczepiaja a niestety 8 godzin musialyby siedziec same:-( no nic dowiem sie pod podanym numerem tel." -
Toffik po raz kolejny traci schronienie!!!!!!juz w nowym DOMU!!!
Ellig replied to golf's topic in Już w nowym domu
Ola K-D napisala na FB ,ze Toffik "zgadza sie ,ale ma jakies swoje fobie i napady i moze trafic do doswiadczonej z psami rodziny z dziecmi" co to znaczy ,ze ma fobie? dlaczego tak o tym pisze, byla osoba zaintereesowana Toffikiem, jezeli jest cos nie tak to wolal;abym wiedziec bo pisanie ,ze pies jak slyszy glos dziecka w Tv to strzyze uszami o niczym nie swiadczy tak samo bedzie reagowal na cienki , piskliwy glos............ -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Hej! Nie ma kiedy pisac, nawet przeczytac wszystkich wpisow nie daje rady.Wisienka cudny jak zawsze!:) -
Hej Buka!Zdjecia fajne!:)
-
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Sliczne zdjecia jestem ciekawa jak Mamuska i sunia? -
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
Ellig replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Dobrze ,ze wyniki ok!Kochane Szkodniki zrobily swoje tak jak myslalas...."Jedziemy zobaczyc co zmalowaly":):):) -
Toffik po raz kolejny traci schronienie!!!!!!juz w nowym DOMU!!!
Ellig replied to golf's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=145817965473665&num_event_invites=0#!/event.php?eid=145817965473665&index=1[/url] -
witam! Jakie i ile wplat juz dotarlo na konto Bezy z FB, przypominam o skanie faktury, ktory mialam otrzymac. Pozdrawiam serdecznie:)
-
Toffik po raz kolejny traci schronienie!!!!!!juz w nowym DOMU!!!
Ellig replied to golf's topic in Już w nowym domu
Poprosze o tekst bez "zabawiania sie z suka":) na pw , zdjecia wezme z watku i zrobie wydarzenie, kontakt mailowy i tel potrzebny..... -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Ale jak nie chciał żreć to mógł oberwać, nie?[/QUOTE] Oczywiscie i "dowod" przestepstwa widoczny na zdjeciu tez jest:) -
hej Rufus!!!!!!!!!!
-
Piękny młody DONek zwany Kulą już w swoim domku :)
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
O jej przgapilam taka dobra wiadomosc:):):) -
[url]http://zaginionepsy.pl/obiekt,8141,Znaleziony,Warszawa,Leo.html[/url] Dziekuje Pani Ewo!!!!!!!!!!!
-
[quote name='kasiek.']kopiuje Duży beżowy - budyniowy, długowłosy ze[B] stojącymi uszami [/B](prawdopodobnie owczarek belgijski). Ma na sobie obrożę. Błąka się prawdopodobnie od paru dni. Jest nieufny ale łagodny. Nie podchodzi. Prawdopodobnie wystraszony. Znaleziony 09.01.11 r. Przyszedł do autokomisu przy Modlinskiej 326. [B]Kontakt z włascicielem lub znalazcą:[/B] Ewa tel. 691 447 545 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Dziekuje!Ciagle byl na Modlinskiej...Trzymaj sie Roan!
-
Co z Roanem?????????????????????