-
Posts
38351 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
kolejny szczeniak z umieralni-już w cudownym DS!!!
Ellig replied to Astaroth's topic in Już w nowym domu
Jutro ogladajcie, wiecie co...TVN 24 "Prosto z Polski" godz. 17:20 -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Dziękujemy Kochana!! :calus:[/QUOTE] Kochana bardzo!:) -
[quote name='salo']To są to obroże, smycze i zabawki dla naszych szczeniaków od mojej znajomej, Anitki i jej męża: [IMG]http://allegro.pl/nadzieja-dla-bezusi-przeciez-zawsze-jest-szansa-i1426159535.html[/IMG][IMG]http://lh3.ggpht.com/_smhujo8uq6I/TTw0buhcz1I/AAAAAAAAAHc/7vgPIWL-4e4/SMYCZKA.jpeg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_smhujo8uq6I/TTw0oY486zI/AAAAAAAAAHg/USDW_8PSkV8/ZABAWKI.jpeg[/IMG] Prawda , że fikuśne i słodziutkie? :D :D :D[/QUOTE] Sliczna wyprawka!:)
-
Stryszaki - załoga ze strychu szuka domu
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Neigh']Piękny to on może nie jest:-) Ale to kochany kot......I jak sie okazuje czasem wiek i kalectwo może się okazać atutem:-). Ha......czyli zostaje na strychu Cynamon i Romuś ( bez zdjęć.....czyli bez szans)...[/QUOTE] Nie gadaj, sliczny jest! -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Dybię na nowe foty;)[/QUOTE] Dybalska jestes?:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Dzięki, cudu pewnie nie ;) ale coś tam może pójdzie ;)[/QUOTE] Ogloscie Misia ze swojej strony na FB, wydarzenie zrobcie.....Wisnia kochany:) -
[quote name='santino']Ale czy jemu brakuje 30 zł stałych deklaracji czy jednorazowo?[/QUOTE] 30 zl deklaracji stalych:)
-
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Wiedziałam, jak tylko Martyna zobaczyła Malinkę, że coś z tego będzie!![/QUOTE] Kciuki, kciuki, kciuki i jeszcze raz kciuki!!!!!!!:) -
[quote name='mysza 1']Ewa, bardzo Ci dziękuję, ze tak mi pomagasz z Sonią :loveu: Właśnie doszedł przelew od Twojej Ani, jestem w szoku, nie ukrywam, bo bardzo sporadycznie zdarzają się takie przelewy. Dostałam na Sonię 500 zł :multi::multi::multi: [SIZE=2]Bardzo, bardzo dziękuję Ani J :loveu::loveu::loveu: Ewa zawsze ratuje , zawsze jest, zawsze zdobedzie pomoc! Serdecznie dziekujemy Pani Ani!:)
-
Do gory!:)
-
Stryszaki - załoga ze strychu szuka domu
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
A tak sobie zajrzalam,zeby Ryska zobaczyc:) -
[quote name='wiga138']dokładam 30 do stałych deklaracji :)[/QUOTE] Wiga jestes kochana:)
-
kolejny szczeniak z umieralni-już w cudownym DS!!!
Ellig replied to Astaroth's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=187944211230143&num_event_invites=0#!/event.php?eid=187944211230143&index=1[/url] -
kolejny szczeniak z umieralni-już w cudownym DS!!!
Ellig replied to Astaroth's topic in Już w nowym domu
Piekne Allegro:) Nie dostalam maila, kto chce sie ze mna skontaktowac? -
[quote name='mmd'] Zobaczcie, jak na jesieni kradły winogrona:) [ATTACH=CONFIG]6001[/ATTACH][/QUOTE] Piekne Orzechowki do mnie tez przylatuja na winogrona:)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Byłam, podniosłam. Moje dziecko ma stópkę 44, więc odpadam:)[/QUOTE] Ja tez odpadam moi synowie nosza rozmiar 46:):):) -
[quote name='WiosnaA']Odwiedzam śliczności-Rufuska. Tak cierpliwie,grzecznie psinka czeka :lol:.[/QUOTE] Wiosenko Kochana zobacz jacy dobrzy ludzie tu sa , uda sie Rufusowi:)
-
Rufusie moge podarowac tylko 10 zl i przez 6 miesiecy z gory, poprosze Aniu nr konta:)