Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='obraczus87']Tripti, ja tez dostalam takie przykazanie od Mony - czyli tak naprawde u źródła.... ale nie wiem o co chodzi w takim razie.[/QUOTE] Na FB juz wszystko ujawnione wczoraj i dzisiaj od rana dyskusja wre i mona pisze!
  2. [quote name='obraczus87']Bede ogladac!!!!!![/QUOTE] Male sprostowanie lepiej ogladac od 17:10
  3. [B]TVN24 "Prosto z Polski" jutro 17:20! KORABIEWICE !!!.... Ogladajcie!!!![/B]
  4. dr. Czajka przez caly rok liczy taniej dla psiakow przygarnietych itp.
  5. Jutro ogladajcie, wiecie co...TVN 24 "Prosto z Polski" godz. 17:20
  6. [quote name='gusia0106']Dziękujemy Kochana!! :calus:[/QUOTE] Kochana bardzo!:)
  7. No nie i Ty "Brutusie" przeciwko Kaluszkowi:shake:
  8. [quote name='salo']To są to obroże, smycze i zabawki dla naszych szczeniaków od mojej znajomej, Anitki i jej męża: [IMG]http://allegro.pl/nadzieja-dla-bezusi-przeciez-zawsze-jest-szansa-i1426159535.html[/IMG][IMG]http://lh3.ggpht.com/_smhujo8uq6I/TTw0buhcz1I/AAAAAAAAAHc/7vgPIWL-4e4/SMYCZKA.jpeg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_smhujo8uq6I/TTw0oY486zI/AAAAAAAAAHg/USDW_8PSkV8/ZABAWKI.jpeg[/IMG] Prawda , że fikuśne i słodziutkie? :D :D :D[/QUOTE] Sliczna wyprawka!:)
  9. [quote name='Neigh']Piękny to on może nie jest:-) Ale to kochany kot......I jak sie okazuje czasem wiek i kalectwo może się okazać atutem:-). Ha......czyli zostaje na strychu Cynamon i Romuś ( bez zdjęć.....czyli bez szans)...[/QUOTE] Nie gadaj, sliczny jest!
  10. [quote name='mmd']Dybię na nowe foty;)[/QUOTE] Dybalska jestes?:)
  11. [quote name='mysza 1']Dzięki, cudu pewnie nie ;) ale coś tam może pójdzie ;)[/QUOTE] Ogloscie Misia ze swojej strony na FB, wydarzenie zrobcie.....Wisnia kochany:)
  12. [quote name='santino']Ale czy jemu brakuje 30 zł stałych deklaracji czy jednorazowo?[/QUOTE] 30 zl deklaracji stalych:)
  13. [quote name='mala_czarna']Wiedziałam, jak tylko Martyna zobaczyła Malinkę, że coś z tego będzie!![/QUOTE] Kciuki, kciuki, kciuki i jeszcze raz kciuki!!!!!!!:)
  14. [quote name='mysza 1']Ewa, bardzo Ci dziękuję, ze tak mi pomagasz z Sonią :loveu: Właśnie doszedł przelew od Twojej Ani, jestem w szoku, nie ukrywam, bo bardzo sporadycznie zdarzają się takie przelewy. Dostałam na Sonię 500 zł :multi::multi::multi: [SIZE=2]Bardzo, bardzo dziękuję Ani J :loveu::loveu::loveu: Ewa zawsze ratuje , zawsze jest, zawsze zdobedzie pomoc! Serdecznie dziekujemy Pani Ani!:)
  15. A tak sobie zajrzalam,zeby Ryska zobaczyc:)
  16. [quote name='wiga138']dokładam 30 do stałych deklaracji :)[/QUOTE] Wiga jestes kochana:)
  17. [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=187944211230143&num_event_invites=0#!/event.php?eid=187944211230143&index=1[/url]
  18. Piekne Allegro:) Nie dostalam maila, kto chce sie ze mna skontaktowac?
  19. [quote name='mmd'] Zobaczcie, jak na jesieni kradły winogrona:) [ATTACH=CONFIG]6001[/ATTACH][/QUOTE] Piekne Orzechowki do mnie tez przylatuja na winogrona:)
  20. [quote name='mmd']Byłam, podniosłam. Moje dziecko ma stópkę 44, więc odpadam:)[/QUOTE] Ja tez odpadam moi synowie nosza rozmiar 46:):):)
  21. [quote name='WiosnaA']Odwiedzam śliczności-Rufuska. Tak cierpliwie,grzecznie psinka czeka :lol:.[/QUOTE] Wiosenko Kochana zobacz jacy dobrzy ludzie tu sa , uda sie Rufusowi:)
  22. Rufusie moge podarowac tylko 10 zl i przez 6 miesiecy z gory, poprosze Aniu nr konta:)
×
×
  • Create New...