Z dużym optymizmem czekam na wizytę u dr Jagielskiego, mam nadzieję ,że pomoże Rokusiowi, to byla bardzo dobra decyzja moim zdaniem ,żeby lepiej i dokładniej zdiagnozować Rokusia, Jeśli chodzi o wyniki badań to rzeczywiście są niezłe, jedyny problem to podniesiony poziom mocznika i ALP.
Kulka jest cudowna, serce rośnie! :)
Życzę Wszystkim dobrego dnia! Pozdrawiam serdecznie.