Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Serdecznie dziękujemy! :) Myśle ,zełatwiej będzie jak to by była po prostu wpłata od Ciebie, i tak nie mozemy po ostatnich zmianach odtworzyć postów rozliczeniowych. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję w imieniu Klubu.
  2. Cudowna wiadomośc od z Domu Berti: "Berti w niedzielę z panem brała udzial w biegu na 5,8 km i na 15 zawodników z pieskami zajeli 6 miejsce. Oczywiscie wczesniej trenowali systematycznie nawet czasem z mala Busia, ale Berti jest do biegania stworzona i je uwielbia. Osobno na 8 km bieglo ponad 200 osob, wiec ich na trasie wyprzedzali tzn. pan z pieska. Dziewczyny sie koleguja i bawia razem i jak do pracy idziemy we dwie domu pilnuja. Kochane sa."
  3. Dostałam dzisiaj wspaniały prezent dla Rokusia od cudownej przyjaciółki o wielkim sercu.Marie, dziękuję z całego serca. Z powodu choroby i śmierci mojego Taty , nie będzie mnie tutaj przez dłuzszy czas...Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam wszystkiego co najlepsze.
  4. Jestem i postaram sie nadrobic....dziekuję Wam za wielka pomoc dla tych biedaków...
  5. Serdecznie dziękujemy! Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech się spełnią. Marzeń o które warto walczyć, wartości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego 2017 Roku!
  6. Najlepsze życzenia świąteczno-noworoczne przesyłam Wam kochani oraz Waszym najdroższym. Oby w Nowym Roku było jeszcze lepiej! Wesołych Świąt!
  7. Kulka znowu na spacerze razem z calą Ekipą.
  8. Kulka, widać jak ładnie wygląda. Teraz ma lepsze życie co nas bardzo cieszy.
  9. Kulka poszła dzisiaj na spacer z Ewunią i "ekipą".
  10. Rokuś zjadacz ziemi, zdj.Ewa
  11. Ogólnie Misio nie czuje sie najgorzej, nawet przytył 2 kg na nowej karmie ,ale starosc nie radośc i musi brać leki, bo badania moczu nie są dobre.
  12. Serdecznie witamy, jestes w Klubie, brak "kasy" nikogo nie wyklucza, dużo zdrowia ! :)
  13. serdecznie dziękuję w imieniu Baloniarek! :)
×
×
  • Create New...