Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. super.wszystko wymaga czasu i cierpliwości
  2. no dokładnie,jeśli cie coś niepokoi to lepiej podejść lub zadzwonić.czasem psy po szczepieniu skojarzonym tak reagują.piszesz,że boli powyżej nogi-ale w sensie tylna łapa?
  3. twoje potomstwo ma farta w życiu za taka mamę...
  4. no wcale ci sie nie dziwię
  5. może podaj też nr chipa-można popytać w lecznicach które chipują
  6. masza-może na czas nieobecności właścicieli -kojec?no,chyba że już jej nie chcą....
  7. skład ma o niebo lepszy niż pedigree,moje futra jakiegokolwiek bym nie kupiła to wciągają jedną dziurką od nosa.tylko ta cena.....jest teraz wersja superior ale w necie za puchę -chyba 400g,albo ciut mniejsza chcą 8 zł!!!
  8. gryf80

    Ziemniaki

    ja myślę,że ziemniaczki ciepłe są ok,jak każdy inny wypełniacz ale-w nadmiarze tuczą
  9. może trzeba odrobaczyć albo zrobić bad.kału,a może z jedzeniem experymentowałaś?
  10. gryf80

    Kiltix obroża

    jeśli twój brat nie będzie tej obroży żuł to super sprawa.
  11. minako super,cieszymy się razem z tobą,niech sobie rośnie. ja też jestem przeciwna kupowaniu żywego zwierzęcia dzieciom-mam na mysli 5-6 cio letnie"bo ja chcę psa".dzieci rosną i w ieku 12 lat mają już przeważnie inne zainteresowania niz zwierzę(w tym przyp.psa lub kota z racji długości życia)i mwszystko spada na głowę rodziców.
  12. ja miałam psa staruszka który "popuszczał"miał niewydolną zastawkę 2-dzielną(15 letni kundelek)i wyścia nie było-dostawał propalin,ale zaczynałam od mini dawki 2x dz,jak była poprawa to pausa,znów problem to znów propalin i tak w koło
  13. anipracit tylko na tasiemce,pewnie ten drugi to ivermectin
  14. do usług;).gratuluję psu takich cierpliwych opiekunów
  15. ja mam i pita psa i mixbullteriera sukę dogadują się wspaniale,choć sucz bardzo zaborcza jeśli chodzi o mnie.gdy przechodziły okres wymiany zębów niestety nie obyło się od zniszczeń w mieszkaniu-więc zakupiłam dużą klatkę.
  16. sudocrem-najlepiej mały bo drogie to to.do kupienia w aptece lub rossmannie też widziałam.nie czekaj z odparzeniami-działaj już
  17. cokolwiek podane doustnie -gdy wystepuja wymioty tylko podęguje działanie odruchu wymiotnego,dlatego powinna być nawadniana pozajelitowo(podskórnie ,może dożylnie jeśli wet potrafi założyc wenflon do tak ciupkiej żyłki),nic do żarcia oczywiście,qpal do badania koniecznie,jak dojdzie do siebie to zaszczepić.ludzie sprzedający psy cuda na kiju opowiadają.nie ma książeczki zdrowia psa to zwierzę jest traktowane jakby nie było robione przy nim nic.oczywiście nie wyprowadzaj na dwór. a najlepiej po powrocie od weta napisz co i jak.
  18. zastrzyki z czego....na co....
  19. a powiedzieli ci jakie dokładnie gatunki robaczków?
  20. marto istnieje też opornośc na często stosowany lek-np.jak w przypadku bakterii.może trzeba zmienić na inny.jeśli u ciebie zdiagnozowano nicieni(tzn.u twego kota)to czy zastosowano kompletną kuracje-tzn przez 3 kolejne dni dana dawka i po2 tyg powtórka tez przez 3 kolejne dni?są środki które podaje się tylko raz bez potrzeby powtarzania,są też środki typu spot-on np.profender.
  21. spróbuj brita care.no i oczywiście jeśli chcesz to royala giant
  22. co do pomidorów to się zgodzę-moja sucz zjadłaby ich każdą ilość
  23. o matko,nie wierzę w to co czytam!!!
  24. dzięki za odp.ale znalazłam w pewnej mądrej książce dawkowanie fenbendazolu(na obłe pierwszoklaśny lek)i tam jest napisane 20mg/kg ,czyli pies o wadze 70kg powinien otrzymać 3 tablety a nie 7,bo tabl.aniprazolu ma 500mg fenbendazolu.
  25. podłączam się i odświeżam temat-pytanie:ile tabletek powinien otrzymać pies o wadze 70 kg,od dwóch wetów otrzymałam odpowiedż że 5 to max.ilość więcej nie ma sensu,nawet jeśli waży 80 kg.a na opakowaniu pisze że 1 tabl.jest na 10 kg.chodzi mi o aniprazol.dziękiz góry za wszystkie odp.a dodam jeszcze że badanie koproskopowe wyszło -,a pies nadal ma lużny stolec(nie biegunka)i nie jest to "sprawa "żywieniowa,bo niczego nie dodawałam ani nie zmieniałam
×
×
  • Create New...