Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. a może to były/są początki kociego kataru?
  2. gryf80

    śluz w kale

    zobacz jak bedzie po colonie
  3. czy spotkaliście sie osobiście z trzymaniem ttb-ów na dworze przez okragły rok w naszej strefie klimatycznej?jeśli tak czy były zimą ubierane w kubraki?
  4. ciesz się tym co psiakowi jeszcze zostało.traktuj go tak jak zwykle,pies nie wie przecież że jest nieuleczalnie chory....
  5. a za 3-cią powieką nie ma ciała obcego?
  6. gryf80

    śluz w kale

    pisałaś że niedawno były odrobaczane i to dwukrotnie.ewentualnie daj po płaskiej łyzce i zobacz jaki bedzie efekt.na pewno nie zaszkodzisz
  7. ja ubieram od bodajże tygodnia-psy pod moją nieobecnośc siedzą na dworze cały dzień ,na noc w domciu przesiadują
  8. ja potwierdzę działanie d.a.p(taki we wtyczce do kontaktu)
  9. gryf80

    śluz w kale

    taki sam temat prince założył/a w dziale gastrologia
  10. gryf80

    śluz w kale

    dokup maly colon c- i stosuj wg przepisu na opakowaniu(tzn.proponuje nie do wody tylko do żarcia)śluz jest raczej objawem problemów z j.grubym
  11. tylko kto i gdzie go zawiezie?kaska na zeskrobine by się znalazła
  12. sierść,generalnie skóra reaguje najpózniej -ok miesiaca do trzech,z waga podobnnie nawet do pół roku
  13. gryf80

    Barf

    moje uwielbiają łopatki wp
  14. jeśli to w umolach to wynik nie jest taki straszny.do niewydolności jeszcze trochę mu brakuje.
  15. u mnie już nie ma, w ciągu sezonu kleszczowego też jest ich mało,teraz co najwyżej pchły ....
  16. ja poprę wypowiedz taks.zbadac mocz!!!!
  17. gryf80

    śluz w kale

    czy stolec oddaja normalnie czy w zwiększonej ilości?(może to problem jelita grubego)spróbuj po0dac jakis probiotyk dla zwierzat
  18. może sznaucer średni
  19. wędzone w zoologicznym to przeważnie wieprzowe
  20. jeśli psu służy brit light to co najwyżej(oczywiście jeśli chcesz)dorzuć prep.poprawiajacy kondycje skóry i włosa-mnie przychodzi do głowy np.vetoskin firmy vetexpert,ale preparatów jest do wyboru do koloru.
  21. kathy,niektóre psiaki potzrebuja więcej czasu na przyswojenie pewnych komend-więc życze wam cierpliwości,jeśli siku ostatnio było dużo za dużo i często-zbadaj mocz(może zap.pecherza),zjadanie swoich odchodów może być przyczyną strachu(pisałaś że wcześniej na nia za takie wybryki krzyczeliście)-po prostu musisz być szybsza w uprzątnięciu "grubszej sprawy"niz ona to zrobi,ale tak jak pisała beata-często,gęsto na dwór trzeba wynosić szczeniaka.
  22. suplementuj dobrymi preparatami.
  23. kreatynina w jakich wartościach,?g/dl?czy mmol /l? nie słyszłam żeby wykonywali gdziekolwiek przeszczep nerek.spróbuj najprostszych rzeczy-rubenal,"płukania"czyli wlewy dożylne płynów,ale decyzja nalleży oiczywiście do ciebie i do twoich wetów.
  24. moja tez nie miała zabezpieczenia w postaci kołnierza czy ubrania,a na 8 godz zostawała sama w domu.nic nie popruła,ani nie interesowała się szwem.dodam że narkozę miała"zwykła"
  25. ja co prawda nie miałam psa małej rasy,ale wszystkie szczeniaki odchowałam na rc.fakt-może jest i droga,może nie jest jakaś super-hiper dobra,ale mogę powiedziedzieć,że psy ładnie wyrosły,chetnie ja jadły i niczym nie musiałam suplementować,bo nie było potzreby
×
×
  • Create New...