Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. spokojnie,jesli był wcześniej szczepiony nic mu nie grozi,tylko pilnuj żeby niczego do pyska nie brał
  2. gryf80

    Watroba

    aspat-transaminaza aspariginianowa
  3. raczej rzaden zabieg ortopedyczny nie daje 100%pewności,że wszystko bedzie ok.
  4. czikus sa juz wyniki?
  5. domyslam sie,że polowała z głodu.u mnie tez poluja na drób i na obce koty,swoje kociska najlepsze kumple.najbardziej zmartwiło mnie zdanie,że sunia to "psychiczne dno"
  6. moje jedzą gotowane,surowe gnaty podaję przeważnie w dużym odstępie czasowym między posiłkami
  7. pamiętam pinczera,który wyskoczył przez otwarte okno z czwartego piętra:wnuczka stała na dole i rozmawiała z dziadkiem,który właśnie w tym oknie stał.pies usłyszał dziewczynkę z która był bardzo zżyty.... jaganat-może jednak z adopcji beagla zaproponuję.a te 200 zl bedziesz miała na szczepienia i odrobaczenie. co jeszcze mogę powiedzieć na temat rasy-uparciuchy i potrzebują dużo ruchu
  8. spokojnie,pies jest chory.gdy ty jesteś chora to też pewnie masz ochote zakopac się w "ściółkę"i masz wszystko w "głębokim [poważaniu".czekaj na wyniki,nie stresuj się,pies to wyczuwa.
  9. ja tam nie narzekam,lubię gotować dla psów.sprawia mi to przyjemność,nawet gdy temp na dworze jest wysoko na +
  10. to super,wiesz "u nas"za każde oznaczenie z bieochemi płaci sie 10 zł.morfologia 18,no i pobranie materiału 15.a jaka ma temp.i co to za antybiotyk?prócz antybiota dostaje coś jeszcze?
  11. najpierw zbadaj suczynie mocz
  12. wow!ale szybko!szczęście ,że na Was trafił tam w nałęczowie,myslę,że jego rodzeństwo jeśli istnieje nie ma takiego szczęścia
  13. cholera a mi zapadła w pamięci ta biała amstaffka,mam nadzieje ,że "się wyciszy"bo pewnie z agresorami radzą sobie w "inny"sposób. jesli polowała na zwierzeta gospodarskie to może nie dogadywać się np.z kotami czy królikami
  14. czikus zmierz mu temp.rektalnie.a to co ci powiedział odnośnie pobierania z łapy to brednie totalne!!!!po prostu "sztzaki"mają krótkie łapy,podobnie pekiny i jamniki,żyła biegnie trochę kręto w przeciwieństwie do psów o "prostych"kończynach np.on-y.może się bał pobierać z takiej łapy?
  15. gryf80

    Barf

    po kawie z kardamonem przez 3 godziny"odbijało"mi sie.ochydztwo
  16. kurde "u nas"takiego urozmaicenia nie ma.kości cielęce w tesco po 10 zł/kg!!!!przegięcie,z braku laku kupuję wieprzowe,bo o wołowych moge zapomnieć
  17. gryf80

    karma LATHAMS

    ja tę karmę mogę śmiało polecić.
  18. lunia spokojnie,po pierwsze pytałas gdzie mogły zaginąc szczeniaki-rzadne badanie nie daje 100%pewności ile jest dokładnie szczeniąt,wet powiedział orientacyjnie 5-6 szt.co nie znaczylo że tyle ich tam jest.podczas badania plody poruszają się,czasami"jeden na drugiego "się nałoży,czasem "chowają się".suczce zmierz temperature rektalnie,jeśli jest wysoka jedz do weta. p.s.nie zdążyłam odpowiedzieć;),to super że jej nic nie jest....tylko z czego zbudowany jest ten piasek(na oxalaty jet inna karma na struwity inna tylko badanie oczu może to potwierdzić)
  19. może czuć dyskomfort.czemu z łapy nie pobrali?
  20. zjada dziennie 3 korpusy gotowane+3 garście gotowanego makaronu dla psów+prep.na stawy(wieczór),rano dostaje szklankę frolic +canvital mikity z tranem;korpusy i makaron kupuję w leclercu-bo tam najtańsze korpusy mają(1,89 zł/kg)makaron 7,9złza 3 kg(tylko as babuni karma makaronowa dla psów innych nie zje),2x w tyg dostaje surowa świńską łopatkę(2 zł/kg w lecl;erc) trzeba pamiętać że azjata w przeciwieństwie do innych dużych ras(np.bernardyn)nie potrzebuje w wieku dorosłym dużych porcji żarcia w ty miesa-lepiej trawi posiłki gorszej jakości(po frolic oki po royl canin lużna qpa).gdybyś miał jakieś wątpliwości -pisz.chętnie na nie odpowiem
  21. ale piasek w nerkach czy w pęcherzu. czy są to struwity czy oxalaty?
  22. bo korpusy z kurczaków "sklepowych" to tyle mają wspólnego z kurczakiem wolnobiegajacym co teo puszka z mięsem;kości "sklepowych"miękkie-ja bym pogryzła ,dzięki temu zaparć"niet".co innego surowe gnaty wieprzowe-suche kupsko murowane
  23. a jaki jest poziom mocznika i kreatyniny?bo kochanyczikuś pisała że wyniki dopiero jutro,może po południu?
  24. wysoka temp.spowodowana była prawdopodobnie zapaleniem,więc jeśli dostałaś antybiotyk to temp.spadła(antybiot.działa),zmetnienie soczewki jest duże?drapie szyję,gdyz ranka po wkłuciu goi się(jak się goi to swedzi)
  25. gryf80

    Watroba

    nie tylko cukier wysoki,ale także alat ma podwyższony,fosfataza za niska,moim zdaniem dalej bym mu podawała leki na wątrobę no i czemu nie zrobili aspat-u,mocznikiem się nie martw-kreatynina w normie więc nery ok
×
×
  • Create New...